nietypowe hobby

Chats. Luźne forum na każdy temat....

Moderator: #Moderatorzy

nietypowe hobby

Postprzez DaKo » 19 wrz 2016, o 08:34

Tajemniczy wybuch wyjaśniony. 31-latek miał "nietypowe hobby" 18 września 2016
Eksplozja w Cieplicach: Odkryto materiały wybuchowe 16 września 2016

Ponieważ od jakiego czasu zaczytam coraz więcej czytać o udanych akcjach policji, abw oraz innych mniej lub bardziej znanych "firm". Chciałbym otworzyć wątek gdzie każdy będzie mógł dowiedzieć co i gdzie się stało. A może to wasz kolega jest głównym "bohaterem" a wy macie sprostowanie w tym co media mówią.

PS.
Zanim zaczniesz się bawić w piro to uświadom sobie pirotechnika, to nie zabawa to wielka odpowiedzialność. Mała pomyłka może Ciebie dużo kosztować. Podane linki do artykułów są jedynie ostrzeżeniem i przestrogą.
Szanuj admina swego bo ci wsadzi granat w dupę!
Za spam i gówno posty, ban.
DaKo

Re: nietypowe hobby

Postprzez compaqchemlab » 20 wrz 2016, o 21:30

Z piro jest jak z sexem : albo robisz to z głową, albo bez jaj :lol: Smutne wieści, no ale cóż... nie słyszałem kiedykolwiek pozytywnych o samoukach z działu piro...
Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo...
compaqchemlab

Postprzez MrMine » 25 wrz 2016, o 15:11

Ten moment gdy myślisz ze to bezpieczna okolica, a parędziesiąt metrów dalej ktoś ma nietypowe hobby.
MrMine

Postprzez NaOH+Al » 25 wrz 2016, o 16:05

@compaqchemlab - bo czy w mediach usłyszysz, że ktoś interesował się piro i doświadczeniami, poszedł w tym kierunku i osiągał sukcesy? :lol:
NaOH+Al

Postprzez compaqchemlab » 1 paź 2016, o 23:49

Wiesz...znam osobiście ludzi, których w dzieciństwie to kręciło, a wyrośli teraz na ludzi: pracują w wielkich zakładach jako analitycy oraz goście od sporządzania receptur...oczywiście ich robota nie jest związana z piro XDDD
Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo...
compaqchemlab

Postprzez NaOH+Al » 2 paź 2016, o 14:38

No tak... też takiego znam, ale czy usłyszysz o czymś takim w mass - mediach?
NaOH+Al

Postprzez DaKo » 11 paź 2016, o 20:14

DaKo

Postprzez aleksanderwiel » 12 paź 2016, o 11:05

Wczoraj w wiadomościach podawano informacje odnośnie próby zdetonowania ładunku w autobusie i miała być próba odtworzenia tego, jeśli mężczyźnie udałoby się tego dokonać.
Nie jestem pewien, ale to chyba ten materiał.
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/983 ... chowy.html
Dobrze "wiem, że nic nie wiem", a "to co wiemy to kropla, czego nie wiemy ocean".
aleksanderwiel

Postprzez DaKo » 3 sty 2017, o 16:32

DaKo

Postprzez Zenon Laskowik » 23 sty 2017, o 20:40

Po mojemu to każdy sam robi to na własną odpowiedzialność tak zresztą jest ze wszystkim,po pijaku do samochodu ludzie wsiadają i się zabijają, czym to się różni od mw?Jedynie głupotą można nazwać to jak ktoś robi to w bloku lub w innych aglomeracjach gdzie jest dużo ludzi.Większość tych artykułów ma charakter żenady ze względu na działania policji,facet mieszał se w piwnicy,urwało paluch i jeszcze chcą go wsadzić.Do tego pokazówka z psem-dla mnie to dziecinada i brak zajęcia.No ale przecież kogoś trzeba karać,nie da się mafii polityków itd. no to zwykłego Janusza trzeba wsadzić.
Zenon Laskowik

Postprzez Sulik » 24 sty 2017, o 18:33

Wsiadanie po pijaku "na własną odpowiedzialność" - zgadzam się, za to powinno od razu być kara jak za usiłowanie morderstwa, a w przypadku zabicia kogoś kara jak za umyślne spowodowanie śmierci, a nie nieumyślne. Problem jest taki drogi Zenonie, że wsiadając po pijaku do auta możesz zabić więcej osób niż tylko siebie, podobnie jak z mieszaniem MW w piwnicy.
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."
youtube.com/Sulikczek - czyli moim okiem na retro komputery i konsole
Sulik
@MODERATOR

Postprzez hno3 » 2 lut 2017, o 19:59

10 kilogramów materiałów pirotechnicznych, 2,5 kg wybuchowych i 100 litrów kwasu siarkowego cytat z tej strony no no ktoś tyle ma :roll:
hno3

Postprzez Uran-234 » 16 lut 2017, o 20:48

a czy chemia doświadczenia a nie pirotechnika jest legalne.
No wiadomo mw się robi na własną odpowiedzialność ale ja od czasu do czasu robię anfo wyjeżdżam z tym na odludzie [ jade rowerem na wieś o 5 rano] no i nikomu się nic niedzieje czasami są wpadki ale czasami ma takie wpadki że hoho zawsze krater po anfo zasypuje żeby niebyło że to takie mocne i policja przyjeżdża sprawdza co się stałó no i tyle jak wracam to zawsze biore bańiaki na wodę i jak się mnie pytają co się stałó to ja mówię że tak już coś wybucha od dawna no i mnie puszczają. Ale polecam uważać na policje bo czasami jakiś sąsiad może donieść sąsiad no i papa
Uran-234

Postprzez jankozac » 31 sie 2017, o 16:28

Też interesuje się pirotechniką i zawsze kręciły mnie wybuchy, obecnie zajmuje się analityką materiałową :)
http://blogsloty.pl/2017/02/17/slot-dla-milosnikow-magii/
jankozac

Postprzez Arturxxx » 6 paź 2017, o 12:27

Ja interesuje się wybuchami:)
:)))
Arturxxx

Postprzez Front » 9 paź 2017, o 22:22

Mnie też interesowały wybuchy, do momentu aż odwiedzili mnie smutni panowie z nakazem, dzisiaj kręcę kosmetyki :D
Front

Postprzez bylas11 » 26 paź 2017, o 16:42

Moim zdaniem warto informacji na ten temat poszukać gdzieś w necie... To jest naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy :)
Czy Ziemia powstała tylko po to, by pielęgnować ludzką samotność?
bylas11

Postprzez Sulik » 27 paź 2017, o 09:54

bylas11 napisał(a):Moim zdaniem warto informacji na ten temat poszukać gdzieś w necie... To jest naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy :)

Jak nie masz nic do napisania to nie pisz. Wlepiam pierwsze ostrzeżenie, chociaż za dzisiejszą działalność powinno polecieć ich już 3-4, a tym samym ban. Dziękuję za uwagę.
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."
youtube.com/Sulikczek - czyli moim okiem na retro komputery i konsole
Sulik
@MODERATOR

Postprzez Brywa » 4 lis 2017, o 11:12

Za młodu (teraz już 3 z przodu ;)) bawiłam się w wybuchy... Jeździłam rano na pola... ech... było fajnie... Aż mnie jakiś nadgorliwy 'sąsiad' podpi... Obyło się bez poważnych konsekwencji, ale całe laboratorium poszło... A starzy to z pół roku mi wypominali mój 'brak odpowiedzialności' ;)
Brywa

Powrót do Pogawędki