Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Zamiana prądu stałego na prąd zmienny 
Autor Wiadomość
@GROŹNY WOŹNY
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2004, o 14:23
Posty: 389
Lokalizacja: CLK KGP
Post 
samowzbudzalny oscylator to masło maślane :lol: self-oscillating w googlach i byc może znajdziecie nawet obrazek ktory wam wklejilem :P a jak to działą jest to prosty ukłąd RLC 8)

_________________
"dostałeś ostrzeżenie. trzy ostrzeżenia to ban. czytaj regulamin i używaj przeglądarki. witaj na forum"


28 lut 2006, o 17:43
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 14 gru 2005, o 19:30
Posty: 693
Lokalizacja: Grudziądz / Gdańsk
Post 
Tak w angielskim necie to zwaa bo nie znam angielskieog języka tech. tyle co znam podstawę angola. Jak to jest takie proste to kurde narysuj chociaż w paincie jak to działa, bo zrobiłem takie coś LED zasilany z 1,5 i to niby jest jak generator samowzbudny ale gówno nie chce działąc i szukam konkretnych info na temat tego generatora a polskim necie to jest wielkie gówno!

Codzi mi konkretne parametry lementów, bo schemat już mamaale parametry

_________________
Dumny student Politechniki Gdańskiej i jej wspaniałego wydziału Chemicznego na kierunku Biotechnologia !


GG:3716505


28 lut 2006, o 18:03
Zobacz profil

Dołączył(a): 12 lut 2006, o 17:50
Posty: 11
Post 
Troche poszperałem po necie i znalazłem schemat czegoś podobnego do tego co jest na foto. Może wam się przyda.
Obrazek


1 mar 2006, o 19:32
Zobacz profil
Zasłużony dla forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2006, o 21:50
Posty: 439
Post 
widze ze macie zamiłowanie do kombinowania :) rade dam tym co wogóle nie mają pojęcia co to jest emiter w tranzystorze - jak tego nie wiesz to kup sobie gotową przetwornice . ma wejście i wyjście nic prostszego . a do wyjścia dajesz kondensatorek - pogadaj z panią w elektronicznym a na pewno cos znajdzie a jak nie to zamówi. oszczędzisz sobie tym czasu pieniędzy i nerwów . kupowanie lampy dla powielacza troszkę mija sie z ekonomią- chyba ze na allegro za 10zł :)


Ostatnio edytowano 27 kwi 2006, o 09:22 przez blady, łącznie edytowano 1 raz



4 mar 2006, o 22:25
Zobacz profil
Post 
Myslalem o zamianie pradu stalego na zmienny kiedy chcialem miec prad na dzialce z akumulatora, wychodzi na to ze zeby miec prad wystarczajacy na dwa dni tylko do pracy lodowki trzeba miec przyczepke pelna akumulatorow, baterie sloneczne to tak drogi interes ze proponuje sie nawet nie zabierac, zostaje agregat ale wyszlo mi ze 64zl/dobe za prad bede musial zaplacic (16 litrow paliwa/24h), wiec teraz szukam innej dzialki - takiej z pradem :)


26 kwi 2006, o 21:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..