Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Vortal młodego Chemika znika z sieci 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2008, o 17:26
Posty: 122
Lokalizacja: łódź
Post 
w takim razie do zobaczenia na one.pl ...


1 kwi 2008, o 17:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2008, o 20:50
Posty: 9
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Bez przesady... :D ABW nie zamyka od "tak sobie" witryn w sieci, aby to zrobić potrzebny jest szereg procedur pozwalających jej na wykonanie takiej, czy innej akcji... Nie bać się też o Wasze adresy IP, aby zrobić na prawdę z nich użytek nasza Droga agencja potrzebuje nie zbitych dowodów na posiadanie, handel, lub co gorsza terroryzm z wykożystaniem MW, lecz raczej terrorystów u nas nie ma :P MY - admini na stronie vandroll.yoyo.pl też wkręcaliśmy tak userów, ale nie dali się nabrać - w większości ;] Na 100% jest to kolejny kawał Tchemik'a i innych adminów serwisu ... ;]

_________________
>>> vandroll.info <<<


1 kwi 2008, o 17:03
Zobacz profil

Dołączył(a): 16 kwi 2007, o 18:56
Posty: 16
Post 
raymundo napisał(a):
Znalazłem coś:
Cytuj:
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego na zwołanej dzisiaj konferencji prasowej ogłosiła, że ma plan zamknięcia wszystkich stron internetowych o tematyce chemiczno-pirotechnicznej. Vortal Młodego Chemika (www.vmc.org.pl), została uznana przez szefa ABW Krzysztofa Bondaryka za "projekt wyjęty spod kontroli, co jest niedopuszczalne ze względu na szkolenie się na jego podstawie terrorystów" oraz "za nienawiązujący do głównych cech bezpieczeństwa narodowego".

"Niedopuszczalnym jest tworzenie przez osoby, które nie mają potwierdzonych kompetencji w zakresie redagowanej tematyki. Co więcej, nawiązując do przyjętej ostatnio ustawy lustracyjnej, obejmującej swoim zakresem dziennikarzy i wykładowców akademickich, redaktorzy publicznego projektu internetowego także powinni złożyć swoje oświadczenia lustracyjne. Istnienie takiego projektu, niepodlegającemu przyjętym normom, nie licuje bezpieczeństwem, a także jest swoistym precedensem na tle innych mediów."

Plan Biura Bezpieczeństwa Narodowego ma obejmować blokadę publicznego dostępu do danych znajdujących się na wszystkich serwerach należących do stron o tematyce pirotechnicznej, aż do czasu ich weryfikacji przez kompetentnych urzędników ministerstwa. Likwidatorami wszystkich tych stron mają według nieoficjalnych źródeł zostać informatycy policyjni.
Jednocześnie wspomniany wcześniej Vortal Młodego Chemika ma zostać oficjalne zawieszony pod zarzutem nieprawidłowości finansowych w okresie do 7 dni. Do domu administratora tej strony wkroczyli dzisiaj o godzinie 4 nad ranem funkcjonariusze ABW. Został on przewieziony na przesłuchanie. Prokuratura zapowiada dalsze zatrzymania.

I do tego jeszcze dali popaprańce zdjęcie:
Cytuj:
Obrazek

Mam nadzieję że to naprawdę jakiś żart.


Ciekawe że google o tym nic nie wie, a poza tym w internecie nie ma żadnej wzmianki o zamknięciu VmC.


1 kwi 2008, o 17:12
Zobacz profil

Dołączył(a): 1 kwi 2008, o 01:27
Posty: 13
Post 
Dobra 101% ze to joke, ktorys wredny mod usunal moj post gdzie podalem ajk obejsc "blokade" serwisu :twisted:


1 kwi 2008, o 17:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2008, o 12:20
Posty: 8
Post 
jeden wielki pic na wode ;] zart sie nie udal ;] na 1 zut oka wyglada ze to foto w paincie zrobione :lol:

_________________
Podpisu nie bedzie bo "gora" nie pozwala :D


1 kwi 2008, o 17:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2008, o 20:50
Posty: 9
Lokalizacja: Warszawa
Post 
To jest materiał operacyjny Agencji, ale to nie jest Malutki :D hahahaha
Na stronce ABW nie ma nic o zamknięciu Vortalu.

_________________
>>> vandroll.info <<<


1 kwi 2008, o 17:19
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 sty 2008, o 21:07
Posty: 1
Post 
Żart, czy nie... nie mówcie potem, że się nie udał, bo gdyby tak było, to by nie było tylu postów pod tym tematem:P... Ja tam staram się być czujny po tym jak nas mój tata dzisiaj wkręcił, że mój pies (a właściwie suczka:P) urodził 2 szczeniaki:P:P (dodam, że suczka jest po sterylizacji:P)... matka o mało co zawału nie dostała:P:P Hehehe... dlatego ja powiem krótko... uważam, że to ŚCIEMA... (przyznaję, że nawet dobra...:D) :P
Pozdrawiam:P


1 kwi 2008, o 17:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2008, o 20:50
Posty: 9
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Dokładnie, pozatym stronka nie znikneła z serwera...

_________________
>>> vandroll.info <<<


1 kwi 2008, o 17:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2007, o 21:45
Posty: 139
Post 
PISZMY SIANO!!!!!!!!!!!!!!! - Po co komuś coś moderować, co zaraz zniknie?


1 kwi 2008, o 17:50
Zobacz profil

Dołączył(a): 21 sty 2008, o 20:46
Posty: 23
Lokalizacja: olsztyn
Post 
To wkońcu forum znika czy nie ?? Jeśli tak bardzo dobrze się zwami pracowało bo pomogliście mi rozwiązać wiele problemów !!


1 kwi 2008, o 17:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2006, o 16:29
Posty: 54
Lokalizacja: Dęblin
Post 
w tamtym roku się nabrałem, ale teraz i tak wszyscy wiedzą że forum nie zniknie (przynajmniej na dniach). A nawet to chyba takie ustawy dzisiaj nie było w sejmie. Już przy interwencji było mówione że mogą nam nafiukać.

Teraz tylko czekać kto pierwszy z modów lub administracji się wygada, tak jak w tamtym roku.

:D

_________________
Niosę ze sobą grzech......


1 kwi 2008, o 18:07
Zobacz profil

Dołączył(a): 14 lip 2007, o 12:44
Posty: 302
Post 
A tak ps jeśli ktoś chce sobie ściągnąć forum bo niby znika to polecam
HTTrack Website Copier

tylko długo schodzi :D:D


1 kwi 2008, o 18:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2006, o 16:29
Posty: 54
Lokalizacja: Dęblin
Post 
jakby jeszcze ktoś nie wierzył to czy ABW daje zdjecie na fotosiku ? :D

_________________
Niosę ze sobą grzech......


1 kwi 2008, o 18:15
Zobacz profil
SianoPIS!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2007, o 17:17
Posty: 71
Post 
Jeśli to prawda, to prosze o usunięcie mojego konta.


1 kwi 2008, o 18:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2008, o 12:54
Posty: 66
Lokalizacja: Niepołomice
Post VMC
Dzisiaj poświęcę swój cenny czas na napisanie forum chemicznego. Zapraszam użytkowników VMC.

_________________
Ja nie daję gotowców, ja pomagam, a pomagając uczę....


1 kwi 2008, o 18:25
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post 
Do wszytkich:
ale z was bije fanatyzm... nonono :)


Giewont
Cytuj:
Fuxseb napisał:
Znalazłem coś ciekawego: http://www.krakow.policja.gov.pl/24h/in ... 2004-04-01

myślisz że to o malutkim

nie zgodna licznba lat
nie zgodna data zatrzymania
nie zgodne miasto

raymundo
Cytuj:
Znalazłem coś: Cytat:
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego na zwołanej dzisiaj konferencji prasowej ogłosiła, że ma plan zamknięcia wszystkich stron internetowych o tematyce chemiczno-pirotechnicznej. Vortal Młodego Chemika (www.vmc.org.pl), została uznana przez szefa ABW Krzysztofa Bondaryka za "projekt wyjęty spod kontroli, co jest niedopuszczalne ze względu na szkolenie się na jego podstawie terrorystów" oraz "za nienawiązujący do głównych cech bezpieczeństwa narodowego".

"Niedopuszczalnym jest tworzenie przez osoby, które nie mają potwierdzonych kompetencji w zakresie redagowanej tematyki. Co więcej, nawiązując do przyjętej ostatnio ustawy lustracyjnej, obejmującej swoim zakresem dziennikarzy i wykładowców akademickich, redaktorzy publicznego projektu internetowego także powinni złożyć swoje oświadczenia lustracyjne. Istnienie takiego projektu, niepodlegającemu przyjętym normom, nie licuje bezpieczeństwem, a także jest swoistym precedensem na tle innych mediów."

Plan Biura Bezpieczeństwa Narodowego ma obejmować blokadę publicznego dostępu do danych znajdujących się na wszystkich serwerach należących do stron o tematyce pirotechnicznej, aż do czasu ich weryfikacji przez kompetentnych urzędników ministerstwa. Likwidatorami wszystkich tych stron mają według nieoficjalnych źródeł zostać informatycy policyjni.
Jednocześnie wspomniany wcześniej Vortal Młodego Chemika ma zostać oficjalne zawieszony pod zarzutem nieprawidłowości finansowych w okresie do 7 dni. Do domu administratora tej strony wkroczyli dzisiaj o godzinie 4 nad ranem funkcjonariusze ABW. Został on przewieziony na przesłuchanie. Prokuratura zapowiada dalsze zatrzymania.


I do tego jeszcze dali popaprańce zdjęcie: Cytat:



Mam nadzieję że to naprawdę jakiś żart.

hahahaha... no ladnie :) ale jak dajesz tego typu info i chcesz byc wiarydodny anlezy podac link zrodlowy - a takiego niestety nie posiadzasz ;)
Cytuj:
Jednocześnie wspomniany wcześniej Vortal Młodego Chemika ma zostać oficjalne zawieszony pod zarzutem nieprawidłowości finansowych

hahahaha

Cytuj:
wkroczyli dzisiaj o godzinie 4 nad ranem funkcjonariusze ABW

wszystkie sluzby w PL nie maja prawawkroczyc do domostwa przed godzina 6 rano :)

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


1 kwi 2008, o 18:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2008, o 12:54
Posty: 66
Lokalizacja: Niepołomice
Post VMC
Szkoda, że to co dobre, szybko się kończy. Jestem tu chyba od roku, tyle się stało, taki mocny vortal i forum aż tu nagle jeden człowiek wszystko zmienia (chodzi o urzędasów). Mam nadzieje, że to żart, ale zapraszam na forum, użytkownicy vmc mają tam swój kącik o VmC.
Pogadamy może o chemii więc podaje gg: 10019513
Ale chyba to żart, w radiu też chyba zrobili żart, bo mówili rano, że polsce odebrano prawo do organizacji euro 2012
Same żarty w mediach od rana.
Zapraszam na forum
www.chemia.f0ra.info

_________________
Ja nie daję gotowców, ja pomagam, a pomagając uczę....


1 kwi 2008, o 19:02
Zobacz profil

Dołączył(a): 28 mar 2008, o 20:29
Posty: 2
Lokalizacja: WAWA
Post 
Kurw !! Ale mi stracha narobiliście :D:D To mój pierwszy post, od niedawna zaczołm obserwować ten serwis, a wy mi tu z takimi akcjami wyskakujecie :P Mam nadzieje że to naprawde tylko żart ;] Bo jak nie to zrywam się z tego kraju teraz zaraz i jak najdalej...


1 kwi 2008, o 19:08
Zobacz profil
****
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2007, o 21:56
Posty: 248
Lokalizacja: chसार गते:vorte१५, x१८,:sla(41hue:PERC)pnea:d२ -१t
Post 
:lol:


1 kwi 2008, o 19:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2006, o 11:22
Posty: 84
Lokalizacja: Za tobą
Post 
przezorny zawsze ubezpieczony:P wole zrobic sobie kopie muzeum odczynnikow :)

_________________
"Kto walczy z potworami, powinien się strzec, by walka nie uczyniła go jednym z nich. Bo kiedy długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie."
I tak oto stałem się potworem...


1 kwi 2008, o 19:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2008, o 11:55
Posty: 59
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Post 
co wy gadacie to na pewno musi byc zart
nawet taka opcja jak usuniecie nie powinna wam przychodzic do glowy

a poza tym to jak ABW kogos pakuje do "suki" to jest ona nieoznakowana i zielona :lol:

_________________
------------------------------------------------------------
GG 2046594 :D


1 kwi 2008, o 19:17
Zobacz profil

Dołączył(a): 18 cze 2007, o 16:14
Posty: 5
Post 
fajny kawał :lol: :lol: :lol: :lol: normalnie polewka :P dziwne że akurat na 1 kwietnia forum znika i stronka :D:D a i stronka miała już zniknąc a forym wieczorem :D
niedowiarków zapraszam na vortal :P
http://vmc.org.pl/articles.php?id=112

PS. nie ładnie tak modyfikowac strony głównej dla żartów :P i straszyc userów :D


1 kwi 2008, o 19:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2005, o 21:17
Posty: 75
Lokalizacja: Poznań
Post 
Jedyne co mi tu brakuje to komentarz Fronta i CU.

Wysoka Rada może i pomysł miała dobry, ale nie dopracowany. Trzeba było siąść do PhotoShopa wcześniej.

20 adminów + modzi nie są wstanie wygrać z kilkutysięcznym tłumem zdenerwowanych fanów forum.

NIE RZUCIM FORUM SKĄD NASZ LUD !


1 kwi 2008, o 19:41
Zobacz profil

Dołączył(a): 23 kwi 2007, o 19:57
Posty: 38
Lokalizacja: Z za winkla
Post 
Nie dajcie się zwariować, im więcej piszecie na temat "upadku" VmC tym większy ubaw mają władze a za razem pomysłodawcy tego sprytnego żarciku. Pograją nam na nerwach a potem egzystencja forum będzie się toczyła jak dawniej. Tak ja to widzę 8).


1 kwi 2008, o 19:42
Zobacz profil
**

Dołączył(a): 17 maja 2007, o 20:46
Posty: 103
Lokalizacja: Kraków
Post 
A Ja juz chcialem Malutkiego w celi odwiedzac juz.... Już się dowiadywalem o bilety na pociąg i złożylem na allegro mega zamówienie na odczynniki :(

_________________
Specializacja:Inżynieria Procesowa- Kinetyka Procesów Wymiany Masy i Ciepła
Kierunek:Inżynieria Chemiczna i Procesowa
Name:Rrozz


1 kwi 2008, o 19:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..