Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Dzień dobry. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 28 lut 2016, o 18:40
Posty: 1
Post Dzień dobry.
Dzień dobry.

Mam 14 lat. Po co niby zakładałem tutaj portal mając świadomość, że zazwyczaj udzielają się tutaj ludzie dużo starsi ode mnie? Odpowiedź jest prosta: przez ferie zimowe na własną rękę zacząłem przerabiać repetytorium Pazdro, które jest przeznaczone dla licealistów i uznałem, że w tej książce mogą być rzeczy, co do których będę potrzebował pomocy (oczywiście umiem korzystać z opcji szukaj i przeczytać coś parę razy, więc o pomoc będę prosił dość rzadko).


28 lut 2016, o 18:59
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 lut 2016, o 15:55
Posty: 2
Post siemano
też mam 14 lat i chętnie się zaprzyjaźnię :)
a tak na poważnie, to mam 24 i wiek tu nie ma dużego znaczenia. jestem świeżakiem, ale mam nadzieje, ze w twoim przypadku posiadając książke dla ludzi zaawasowanych w chemi nie zapomnisz o podstawach, bo to właśnie tego uczy to forum. podstaw :)

dobrze że zaczynasz tak wcześnie. będziesz miał wiecej czasu na nauke.

pozdrawiam cieplutko:)


7 mar 2016, o 20:50
Zobacz profil

Dołączył(a): 2 mar 2016, o 01:06
Posty: 5
Post Re: Dzień dobry.
Witam. Jestem na forum od pewnego czasu i nadal nie mam dostępu do komnat o MW. Podobno otwarte dla wszystkich są od 2013 roku. Proszę o pomoc


23 mar 2016, o 15:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, o 23:32
Posty: 383
Post Re: Dzień dobry.
@Sansek witaj, jesteśmy tutaj aby sobie pomagać. Jeżeli masz z czymś pytania a nie znalazłeś odpowiedzi to zadaj pytanie w odpowiedniej komnacie i czekaj na pomoc.
@Majkajamajka a dlaczego miałbyś mieć dostęp ?? Kiedyś były otwarte, a teraz już nie. Zgadnij dlaczego nie każdy dostaje dostęp jak tylko zarejestruje się na forum ;P

_________________
Doceniasz naszą pracę ?
Obrazek


24 mar 2016, o 10:09
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..