Jak dostać dostęp do komnat o materiałach wybuchowych?

Announcements. Ważne ogłoszenia dla wszystkich użytkowników forum.

Moderator: #Moderatorzy

Jak dostać dostęp do komnat o materiałach wybuchowych?

Postprzez =MaLuTkI= » 23 lut 2006, o 23:59

Jako że Vortal młodego Chemika od początku miał jako idee edukować młodych ludzi, postanowiliśmy się tego dalej trzymać i z dniem dzisiejszym obniżyć „belkę” dostępu do zamkniętych komnat o materiałach wybuchowych. Niżej podaje kryteria, które powinien spełniać użytkownik, który ma chęć dołączenia do zamkniętych komnat. Jeśli uznasz, że spełniasz choć część z tych kryteriów to napisz do jednego z adminów na forum (Tchemik, Tweenk, =MaLuTkI=, DaKo), a my zdecydujemy.

Kryteria dostępu do komnat o materiałach wybuchowych:

- użytkownik posiada minimum dwie gwiazdki (dostęp dostaje „od ręki”).
- użytkownik posiada minimum 60 postów (zastrzegamy sobie prawo do nie przyznania dostępu bez podania przyczyny).
- poświadczenie administratora, moderatora, lub użytkownika forum posiadającego minimum cztery gwiazdki o tym, że użytkownik nie stanowi poważnego zagrożenia dla innych (warunkiem jest to, że osoba poświadczająca zna rekruta osobiście!).
- przyjęcie na okres próbny. Czas trwania indywidualny dla każdego. Użytkownik na okresie próbnym ma za zadanie wykazanie się wiedzą w komnatach o materiałach wybuchowych. W przypadku, kiedy nie uczyni tego - dostęp zostaje mu odbierany (zastrzegamy sobie prawo do nie przyznania dostępu użytkownikowi bez podania przyczyny).
- długa obecność na forum

Użytkownik, który ubiega się o dostęp musi uzasadnić, „dlaczego chcę dostęp” (nie dotyczy osób posiadających dwie gwiazdki lub więcej).


Pozdrawiam.
Obrazek
Avatar użytkownika
=MaLuTkI=
@ADMINISTRATOR
 
Posty: 1246
Dołączył(a): 3 paź 2003, o 18:57

Powrót do OgłoszeniaKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości