Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Test gimnazjalny 2007 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2006, o 22:16
Posty: 168
Post Test gimnazjalny 2007
Witam, jesli wy mieliscie ten test to coś było z chemi? TZR. Głównie co mieliscie.... Opiszcie to bo raczej teraz będzie podobne jak zawsze?


4 sty 2007, o 15:55
Zobacz profil
Zasłużony dla forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, o 21:11
Posty: 931
Lokalizacja: Poznań
Post 
My dzisiaj mieliśmy próbny humanistyczny, przyrodniczy jutro :wink:


4 sty 2007, o 16:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 17:28
Posty: 88
Lokalizacja: zewsząd
Post 
z chemij to raczej będzie pytanie typu opis mięszaninę niejednorodną a jak będzie coś o ropopochodnych to będzie szczyt chemij się nie obawiaj lepiej poucz się maty i polaka


4 sty 2007, o 16:06
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2006, o 18:35
Posty: 40
Post 
Kuratorium Świętokrzyska miało pomysł by znieść konkursy przedmiotowe i zastąpić je 2 jeden humanistyczny, a drugi matematyczno przyrodniczy. Mają one zawiera treść niby trudniejszą niż egzanim gimnazjalny i znalazło się tam:

1. Reakcje otrzymywania soli metodą wymiany podwójnej z zapisem jonowym skróconym.
2. Rozdzielanie mieszaniny NaCl i piasku.
3. Dzielenie pierwiastów na grupy izotopy, izotony, izobary (był komment co to są izotopy, izobary i izotony)

Tyle, chyba jak mi się coś przypomni to dodam.

A więc wnioskuję że będzie łatwiejsze czyli tak jak mówił Alton, opisz mieszaninę itp. ja bym się bał humana.


4 sty 2007, o 16:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2006, o 22:16
Posty: 168
Post 
Hmmm no własnie ja dzis też miałe humanistyczny i jutro reszta... Dzis normalnie porażka.... Wogole nie mogłem sie skupic ;/ Komisja... Psss gazety se kupiły jakies i oglądały i sie smiały.... Masakra... Ale plus ze jutro jakies wzory można ściagnąc sobie. W tamtym roku był łatwiejszy... o wiele....

A może ktoś wie... Ile jest średnio wymaganych punktów by dostac sie do technikum mechanicznego??


4 sty 2007, o 16:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2006, o 13:18
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź
Post odp
Witam
Ja dziś pisałem matematyczno przyrodniczy. Hmn... jak ktoś się chociaż trochę uczył :) Przez te 3 lata :) to coś tam napisze i wiedział o nim wcześniej :D Nas wczoraj o tym poinformowano :) Test mam w ręku :D Zapożyczyłem 1 :) a wydrukowała je WSHE Wyższa Szkoła Humanistyczno Ekonomiczna :) Jak by ktoś chciał to niech mi napisze to postaram się co nie co przybliżyć, bo skanera nie mam :/ A jak się uda to wrzucę na pewno :)

_________________
Obrazek
kubatron napisał(a):
Mendelejew i jego spolka


4 sty 2007, o 16:39
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, o 00:29
Posty: 703
Lokalizacja: behind enemy line
Post 
Jeżeli chodzi o test gimnazjalny to bez uczenia się miałem łącznie 85% więc wiecie:D, poza tym poziom z roku na rok łatwiejszy. Co do tych pytań to do dzisiaj mylą mi się izotony, izobary... izotopy to raczej nie. Pytanie o rozdzielenie piasku i i NaCl to było na próbnej maturze kiedyś, a to o podwójnej wymianie brzmi tak mądrze, że 4/5 gimnazjalistów nie będzie kumałą :wink:

Human, zresztą też prostacki był....

_________________
Obrazek

Studentem jestem i nikt, kto ma wódkę, nie jest mi obcy.


4 sty 2007, o 17:06
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2006, o 18:35
Posty: 40
Post 
Cytuj:
A może ktoś wie... Ile jest średnio wymaganych punktów by dostac sie do technikum mechanicznego??


Kumpla się zapytałem bo właśnie jest pierwsza klasa takiego technikum w Kielcach to od 60 pkt. czyli punkty z obydwóch część egzaminu gimzjalnego + punkty z ocen masz mieć min. 60 :D.


4 sty 2007, o 17:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2006, o 22:16
Posty: 168
Post 
No to chyba wszędzie tak jest. Tez zrobiłem rozeznanie. Znojomy ze śląska miał 46 pkt i tez sie dostałem a w mojej okolicy to mieli od 50 i tez sie podostawali. Heh dzis juz po matematycznym... W miare prosty był, juz napewno łatwiejszy niz human ;/


5 sty 2007, o 15:26
Zobacz profil
Zasłużony dla forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, o 21:11
Posty: 931
Lokalizacja: Poznań
Post 
W wlkp. było w nic trudne zadanko z chemi :wink: Pół testu nad tym siedziałem- trzeba było ustalić wzór chlorku sodu :lol: :wink:


5 sty 2007, o 15:30
Zobacz profil
Post 
Ja pisałem próbne w Wlkp i powiem jedno Nic tródnego tam nie było a chemii lub fizyki w ogóle.


5 sty 2007, o 15:48

Dołączył(a): 22 sie 2006, o 16:25
Posty: 138
Post 
Sativ ty w gimnazjum jesteś?

/ano niestety.....

_________________
Obrazek


5 sty 2007, o 17:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2006, o 22:16
Posty: 168
Post 
no własnie wzór chlorku sodu Tam bylo wybrac z polecenia.... Sól-chlorek sodu: NaCl, a tam było Cl2.... Co z tym??

2 zad. z chemi było która reakcja przedstawia reakcje zobojętniania.... Która to była? Nie jestem pewnien, nie pamiętam którą zaznaczyłem ale pamietam ze na koncu było H^

Heheheheh jak mówisz ze poł testu siedziałes nad nim to powiem ci ze moj kumpel po 53 minutach dokładnie juz wyszedł z egzaminu ;p


5 sty 2007, o 20:17
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2005, o 18:48
Posty: 507
Post 
a tam ja pisze w środę i dadzą pewno niesprecyzowane zadania które normalnym ne sprawią problemu, a takim co się znają już tak

_________________
"Uderzenie kolbą o zlew powoduje jej stłuczenie"
Obrazek


5 sty 2007, o 22:12
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 20:40
Posty: 486
Lokalizacja: From Dead Eternity
Post 
ja pisałem rok temu i miałem 89, gdyby nie to ze pomyliłem temat rozprawki to było by z 96 ++ :D jak dla mnie to jak sie umie myśleć to sie ten test napisze, one nie są nastawione mocno na wiedze ale na logikę... ja tam nie wiem po co tyle papier marnowac... po średnich by dobierali....

_________________
Life is brutal, a CTX bardziej...

Obrazek


5 sty 2007, o 22:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2006, o 22:16
Posty: 168
Post 
odpowie mi ktos na moje pytanie?


5 sty 2007, o 22:38
Zobacz profil

Dołączył(a): 16 gru 2006, o 22:48
Posty: 105
Lokalizacja: Poznan
Post 
Tak jak wspomnial sativ niczego nie byo z chemii... znaczy 2 zadania... podaj wzor chlorku sodu i napisz 2 rownania jego otrzymywania na podstawie podanych odczynnikow i zamkniete zeby zaznaczyc reakcje zobojetniania:/ bowiem tylk tyle.... syf, suf syf... siedzialem dobre 10 minut nad fizyka bo mi w po obliczeniach wychodzil inny wynik niz rozrysowalem na wykresie zadanie wczesniej i nie wiedzialem co mam zle:D wkoncu zobaczylem ze zle kratki licze :lol:

_________________
- Zimno w ch**.
- A mi w rece!

Alternatywne Forum Gitarowe - www.gitara-online.pl


6 sty 2007, o 14:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2006, o 22:16
Posty: 168
Post 
hmmm ciekawe co bedzie na tym własciwym..... Naaaaaaaaaaaaaaapewno rozprawka ;/;/;/


6 sty 2007, o 15:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2006, o 22:16
Posty: 168
Post 
Hmmmm u nas teraz doszlismy do tego że nauczyciele poprostu wiedzieli o tym co będzie. kazdy nauczyciel, powiedział ze swojej dziedziny wiedzy co będzie. Np. z chemi: powtórzenie skali pH i oznaczenia materiałów niebezpiecznych itd. Ehhh lipa troche, bo dało by sie załatwic te testy :D


9 sty 2007, o 14:50
Zobacz profil

Dołączył(a): 16 gru 2006, o 22:48
Posty: 105
Lokalizacja: Poznan
Post 
a u nas nic nie bylo wiadomo i bylo zaskoczenie... np. z fizyki mialem jako jedyny w szkole dobrze zadanie (juz sie zalamywalem ze mam zle:D), bo nikt nie zmienil jednostek (trzeba byc juz niezle pokreconym zeby przyspieszenie obliczac km/h*s:D) tak to jest... po za tym to teraz taki trend kuratorium - srodki ostroznoscie itd! w zeszlym roku na finale z chemii masa ludzi poleciala na tym ze nie opisala srodkow ostroznosci udowadniajac aktywnosc chem. alkenow, bo zastosowali KMnO3 a nie wode bromowa! w tym roku na tescie bylo o oznaczeniach substancji niebespiecznych itd...

_________________
- Zimno w ch**.
- A mi w rece!

Alternatywne Forum Gitarowe - www.gitara-online.pl


9 sty 2007, o 18:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2006, o 22:16
Posty: 168
Post 
Hmmmm każy popełnia jakies błędy, pogratulowac jedności w szkole :)
Łaaa my dostaniemy ilośc punktów po feriach czyli po 3 tygodnichach... Ehh wreszcie ferie.... jeszcze 3 dni :D:D:D


9 sty 2007, o 18:47
Zobacz profil
**

Dołączył(a): 12 kwi 2005, o 10:29
Posty: 391
Lokalizacja: Polkowice
Post 
Ja w tamtym roku miałem punktów 27/30 chyba 30 było... ? :wink: , a tak to nawet nam nauczyciele pomagali :D

_________________
http://www.eksploracjapolkowice.fora.pl/


9 sty 2007, o 21:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2006, o 22:16
Posty: 168
Post 
w tamtym roku też 50 było! z humana imamy tez 50


9 sty 2007, o 21:54
Zobacz profil
**

Dołączył(a): 12 kwi 2005, o 10:29
Posty: 391
Lokalizacja: Polkowice
Post 
Chodzi mi samo z chemi ... napewno 50 nie było. :P

_________________
http://www.eksploracjapolkowice.fora.pl/


9 sty 2007, o 22:42
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2007, o 23:44
Posty: 179
Lokalizacja: z Probówki xD
Post 
Co do egzaminów to i tak wielka lipa :D ja pisałem to 79 pkt miałem, a pisałem z marszu (nawet na lekcjach się nie chciało powtarzać) poza tym, od czego dysleksja?? No a w końcu i tak do lo Cię wezmą :D
A co do samej rozprawki to 2 lata temu był list :D mnie ominęło


9 sty 2007, o 22:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..