Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Chemicy w TVN Rozmowy w toku 
Autor Wiadomość
Post Chemicy w TVN Rozmowy w toku
Witajcie bracia po probówce :)

Miałem dziś telefon od Pani z programu TVN "Rozmowy w toku". (Panią pozdrawiam). Jak mnie pani poinformowała przygotowywany jest odcinek programu na temat chemików amatorów. Oczywiście w zwiazku ze sprawą krakowską. Na dzień dobry zostałem zapytany, czy jestem autorem strony gdzie się jest opisane jak robi się bombę? :D chodziło o: http://www.alchemik.waw.pl/portal/html/index.php?name=News&file=article&sid=72 I co Wy na to?


22 sty 2007, o 20:12
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post 
ja an to: czekam w takim razie na telefon od nich - bo jstem zapisany w agencji kastingowej ktora to prowadzi nabor ludiz do publiki - wiec moze mnie by wzieli :P

ale tak serio - to fajnie by bylo wiedziec kiedy taki program bedzie - bo by,m pewnie z chacia zobaczyl zdania ludzi :)

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


22 sty 2007, o 20:15
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 20:40
Posty: 486
Lokalizacja: From Dead Eternity
Post 
o facet...tylko głupot nie gadaj !! i czy ja wiem czy to bomba, detonacja nie zachodzi....

_________________
Life is brutal, a CTX bardziej...

Obrazek


22 sty 2007, o 20:27
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2006, o 19:24
Posty: 868
Lokalizacja: Opole
Post 
Chyba trzeba podjąc temat co można mówić w mediach a co nie.. Czy uświadamiać ludzi, że bombę można zrobić z legalnych zreczy do kupienia w każdym ogrodniczym i spożywczaku, że ta wiedza jest wszędzie, czy lepiej milczeć.. Chyba jednak milczeć, a jeśli temat by zszedł na bomby to kłaść nacisk na edukacyjny i teoretyczny wymiar zagadnienia? Z drugiej strony mozna wspomnieć, że jesli ktoś chce cokolwiek zrobić sobie w domu, jakieś doświadczenie, nawet bezpieczne, to jest to zwykle nielegalne...

PS. Pewnie z kims z vmc tez będą chcieli się skontaktować..


22 sty 2007, o 20:43
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Jakos nie wyobrażam sobie Malutkiego Tweenka Tchemika czy DaKo w telewizji :lol: ale jak ma byc ktoś z Vmc to ja mogę byc 8)

ale teraz serio przydało by się narodowi polskiemu uswiadomic ze wysadzienie czegokolwiek w powietrze nie jest trudne. I chemik amator to nie to samo co terrorysta.

edit w kazdym "fachu" debile się znajdą. niestety


Ostatnio edytowano 22 sty 2007, o 21:33 przez Front, łącznie edytowano 1 raz



22 sty 2007, o 21:05
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post 
po pierwsze to ja bym odroznil chemika amatora od idioty :)

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


22 sty 2007, o 21:24
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 20:40
Posty: 486
Lokalizacja: From Dead Eternity
Post 
a ja bym odróżnił MW od MP bo ciemnota straszna !! i ze MW bez MWI to w 97% przypadków to możesz tym w kominku palić ( taki trotyl np. )

_________________
Life is brutal, a CTX bardziej...

Obrazek


22 sty 2007, o 21:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2006, o 15:11
Posty: 94
Lokalizacja: Kowary
Post 
Ja mysle ze powinno zostać tak jak jest, im mniej ludzie wiedza tym lepiej.

_________________
Bole chudiyan, bole kangna
Haai main ho gayi teri saajna
Tere bin jiyo naiyo lag da main te margaiya
Obrazek


22 sty 2007, o 21:47
Zobacz profil
*******

Dołączył(a): 19 paź 2004, o 00:05
Posty: 180
Post 
Leland napisał(a):
Ja mysle ze powinno zostać tak jak jest, im mniej ludzie wiedza tym lepiej.

Świeta prawda :wink: i nie miec lepiej do czynienia z mediami ,pismakami,organami państwowymi etc... a jezeli juz ktos wykradl ta wiedze to z daleka od ludzi bo to kurw* ich mocno w oczy kłuje
Jak ja to mowie mozna robic wiele rzeczy ale myslec przy tym :idea: :idea:
pozdro
SUMAR

_________________
niewazne jak wąską furtką przeciskac sie mam
co spotka mnie z litanii kar
sternikiem wlasnych losow jestem sam
wlasnej duszy kapitanem


22 sty 2007, o 21:55
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
juz widze Ewę Drzyzgę jak zapowiada: przywitajmy DaKo(pozdrawiam) jednego z administratorów największego w polsce internetowego portalu terrorystycznego powiązanego al kajdą :lol:


22 sty 2007, o 21:59
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 20:40
Posty: 486
Lokalizacja: From Dead Eternity
Post 
heh...a ja bardziej widzę jakiegoś debila któremu wcisną text zeby nagadł 1000 pierdół... sumar ma racje jako tako nikt z nas zeby sie nie mieszał... i tak przegramy i tak wcisną innym ludziom tego czego oni chcą... pokazą 20 filmików detonacji i nawet nie zapytają się o prawa autorskie ( co po niektórzy moga sie nieźle dorobić :D:D:D ) i potem jest kazdy chemik to terrorysta który tylko marzy o wysadzeniu szkoły... paranoja...

_________________
Life is brutal, a CTX bardziej...

Obrazek


22 sty 2007, o 22:10
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 14 gru 2005, o 19:30
Posty: 693
Lokalizacja: Grudziądz / Gdańsk
Post 
Nie ma sensu iść do telewizji z kilku względów, które już nadmienili moi przedmówcy. Jednak z jednym sie nei zgadzam, mianowicie żeby pozostało tak jak jest. Ludziom trzeba wyperswadować że nei jestteśmy terorystami, ale to i tak na nic się nie zda. A co mama przeciw żeby iść do telwizji?? A mianowicie to że każdy z nas walczy o jako taką prywatność, a jakby mnie ktoś zobaczył w telewizji np. ze szkoły lub osiedla to by napewno znalazło się paru amoatorów mocnych wrażeń, któzy by dręcyli mnie tekstami typu "ej zrób mi bombę". Miałem już z takimi doczynienia i naprawdę ciezko się ich pozbyć, a w szczególności wbić do łba że to nie zabawa. Dlatego jeżeli dostaniecie telefon to odradzam wam tę chwilową "sławę" bo z tego same kłopoty tylko wynikną.
Pozdro

_________________
Dumny student Politechniki Gdańskiej i jej wspaniałego wydziału Chemicznego na kierunku Biotechnologia !


GG:3716505


22 sty 2007, o 22:46
Zobacz profil
Post 
Macie racje z tą "cenzurą" pirotechniczną, ale jak kogoś dobrze "kasią" zmotywują, to poleci do "rozmów w tłoku" tempem błyskawiczno-odrzutowym. :roll:


22 sty 2007, o 23:21
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 20:40
Posty: 486
Lokalizacja: From Dead Eternity
Post 
ja ci znajde 30 os co za 100 zł poda sie za mitycznego Themika... i opowie o 50 skonstruowanych rurobombach :roll:

_________________
Life is brutal, a CTX bardziej...

Obrazek


22 sty 2007, o 23:30
Zobacz profil
****
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2006, o 03:02
Posty: 337
Lokalizacja: Łódź
Post 
HeHe w tym poście ścierają sie dwie racje bo w sumie lepiej sie nie pakować do tego programu żeby nawet potem problemów nie mieć a z drugiej strony jak inaczej uświadomić ludzi nie robiąc tego masowym przekazem który to jest najsilniejszą manipulacją na świecie :) Ni w te dobrze ni we w tę :P
Swoją droga jak nikt sie nie zgodzi to zaczną sypać euro, dolarami i złotówkami żeby program sie tylko odbył...lol To pójdzie nawet człek nie mający o tym pojecia i wtedy bedzie jeszcze gorsze mniemanie o chemii i pochodnych.. :|
Temat bez rozwiązania :P

_________________
Obrazek
Obrazek
Wszystkie fotografie i opisy dostępne dla kazdego w sieci WEB :)
Kontakt na PW :]


Ostatnio edytowano 23 sty 2007, o 00:01 przez Spirol, łącznie edytowano 1 raz



22 sty 2007, o 23:59
Zobacz profil

Dołączył(a): 21 sie 2006, o 18:59
Posty: 60
Lokalizacja: Łódzkie
Post 
Fakt, chętnych do tego programu na pewno nie zabraknie. Mam nadzieje, że jak ktoś z forum dowie się kiedy konkretnie będzie ten odcinek to nie zapomni powiadomić o tym innych forumowiczów.

_________________
Jack21


23 sty 2007, o 00:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2005, o 21:17
Posty: 75
Lokalizacja: Poznań
Post 
Ja myslę, że nawet jak ktoś z nas poszedłby do TVN-u to Redaktorzy Prowadzący program tak by go poprowadzili, że niezależnie od tego co byśmy powiedzieli i tak by wyszło, że jesteśmy terrorystami i zagrożeniem. Takie programy nie mają na celu wymiane poglądów, tylko utwierdzeniu, że kązdy mający w domu probówkę jest BE.


23 sty 2007, o 12:27
Zobacz profil

Dołączył(a): 22 sie 2006, o 16:25
Posty: 138
Post 
Ja tam tego programu nie oglądam i to chyba na żywo nie jest, więc by wszysytko pewnie tak posklejali, aby były te najciekawsze wypowiedzi.
Albo by do szklanki z wodą odrobinę jakiegoś środka dodali np taki jak w matrixie dawali Morfeuszowi aby wyszystko wygadał.

Cytuj:
kązdy mający w domu probówkę jest BE.

W sklepach zwierzęcych są poidełka dla chomików z probówek. :)

_________________
Obrazek


23 sty 2007, o 15:53
Zobacz profil

Dołączył(a): 16 gru 2006, o 22:48
Posty: 105
Lokalizacja: Poznan
Post 
hm... ciekawy moze byc program, al nie ze wzgledow merytorycznych! napewno znajda sie inteligentni ludzie ktorzy beda w stanie wytlumaczyc roznice miedzy zamachem terrorystycznym a detonacja (tak mi si przypomnial film babel i pierwszy watek:D)! MW same w sobie nie zawsze musza byc grozne, dopiero w polaczeniu z MWI jest gorzej! Z drugiej strony co za problem opowiedziec o pirotechnice jesli byloby sie tylem i w cieniu:D tylko ja nie chce byc jak terrorysta albo zlodziej komorek:D

_________________
- Zimno w ch**.
- A mi w rece!

Alternatywne Forum Gitarowe - www.gitara-online.pl


27 sty 2007, o 23:59
Zobacz profil
***

Dołączył(a): 25 wrz 2004, o 17:32
Posty: 138
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Wszystko zależy od dziennikarza, na jakiego się trafi. Jeśli będzie to ktoś w stylu faktu to wiadomo, że powycina sobie odpowiednie kawałki zmontuje i wyjdziemy na wrogów publicznych. Mam nadzieję, że jeśli ten program się odbędzie to pójdą do niego osoby o dużej wiedzy i odpowiednich zdolnościach retorycznych aby nie dać się przegadać przez jakiegoś idiotę. Ja jestem za udziałem w takim programie. Co do niemiłej sławy to przecież nikt nikogo nie zmusi, aby pokazał swoją twarz.

_________________
Obrazek


28 sty 2007, o 00:28
Zobacz profil
Zasłużony dla forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2006, o 18:25
Posty: 149
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Post 
Pasterz dobrze gada, jesli juz to nie osoba ktora "bedzie dukac" i "yyyyy"
"no i se..."

wygadanego cwaniaka trza :)

_________________
Obrazek


28 sty 2007, o 12:43
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, o 00:29
Posty: 703
Lokalizacja: behind enemy line
Post 
To ja bym tam CTX-a puścił :lol: Wszystkim by bany powlepiał i ustawił w szeregu :D i nie byłoby już żadnego gadania o terrorystach :twisted:

_________________
Obrazek

Studentem jestem i nikt, kto ma wódkę, nie jest mi obcy.


28 sty 2007, o 14:32
Zobacz profil

Dołączył(a): 16 gru 2006, o 22:48
Posty: 105
Lokalizacja: Poznan
Post 
no fakt :D i w sumie to by to na dobre wyszlo bo by ludzie pomysleli ze jak wszyscy tak dbaja o BHP to nie ma sie co bac! Zastanawia mnie czy beda zaproszeni takze saperzy wojskowi lub policyjni!

_________________
- Zimno w ch**.
- A mi w rece!

Alternatywne Forum Gitarowe - www.gitara-online.pl


28 sty 2007, o 17:05
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2005, o 15:19
Posty: 80
Post 
Taa... zaraz po takim spotkaniu z TVN , będą ino czekac ludzie CBŚ , ABW itd żeby zrobic Nam rewizje w domku co trzymamy ... oczywiscie wszytko będzie uznane z MW np mąka , węgiel itd... :] Ludzi z drugiej strony trzeba uświadamiac powoli kto to jest pirotechnik a kto to jest piroman ... albo terrorysta dla nich petarda a Oktogen to to samo - robi huk i oczywiscie zabija. Może założyc jakieś koło pirotechników amatorów , niech każdy będzie miał legitymacje i opłacał ją , przejdzie testy wszytskie itd ... musi miec wkońcu jakąś wiedze... półki jakieś na odczyny , i wogóle wszystko miodzio , Wtedy może piro widowiskowa byłaby legalna ... ale tak to ta Polityka jeszcze gorzej robi ... niemamy gdzie odpalac , musimy wszystko w ukryciu , wszystko nielegalnie ... Nie da się załątwi jakiejś petycji czy czegoś , zebrac ileśtam Nasi pokazac jaką jesteśmy grupą, dbamy o BHP , odpalamy na poligonach , dużo lontu dajemu i Żeby Rząd Nas jakoś zagospodarował a nie że my terroryści odrazu... :idea: [/quote]

_________________
http://adbux.org/?r=Dawidq ZARABIAJCIE KASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


28 sty 2007, o 18:14
Zobacz profil
*******
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2005, o 17:00
Posty: 1595
Lokalizacja: Skoczów
Post 
Kein napisał(a):
a jakby mnie ktoś zobaczył w telewizji np. ze szkoły lub osiedla to by napewno znalazło się paru amoatorów mocnych wrażeń, któzy by dręcyli mnie tekstami typu "ej zrób mi bombę".


tak jak przedmówca powiedział, prędzej bym się policji, CBŚ spodziewał w domu niż amatorów mocnych wrażeń, tak jak już mój przedmówca powiedział. Pozatym wtedy byłbyś już na szczytach sławy, bo mówiliby o tobie i we wszystkich dziennikach, i w gazetach i w wiadomościach w sieci. Oczywiście nawet gdyby ci się upiekło i tak mieliby cię na oku i urządzaliby prowokację, żeby jednak cię przycapnąć. A jeśli już o amatorach mówiwmy, to prędzej bym się amatorach pewnych środków biologicznie aktywnych spodziewał, niż takich co chcą wybuch zobaczyć...

_________________
Sprzedam wodorotlenek sulfurylu SO2(OH)2, również w postaci r-rów o żądanym stężeniu. Cena do negocjacji.

Obrazek
weź udział:


28 sty 2007, o 21:09
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..