Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Pytanie o szkołę 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2007, o 15:50
Posty: 327
Lokalizacja: jeleśnia
Post Pytanie o szkołę
Chciałbym się dowiedzieć czy na terenie bielska białej jest jakas szkoła na w miare wysokim poziomie z klasą o profilu chemicznym.Narazie idę do trzeciej gimn. ale warto się już zastanowić. :wink: Jeśli cosik wiecie dajcie znać. Z góry thx

_________________
Chemia to nie gra...masz tylko jedno życie;(

Obrazek

Obrazek


6 lip 2007, o 15:10
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2006, o 20:07
Posty: 251
Lokalizacja: Londyn
Post 
jak już jest temat, to się zapytam. z wynikami z matury(chemia rozsz, biol-Pol-ang podst) średnio jakieś 65% mam szansę dostać się na WAT na piro-MW?


6 lip 2007, o 17:07
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 13 mar 2006, o 19:59
Posty: 476
Post 
a gdzie matma bo nie widzę?


6 lip 2007, o 17:09
Zobacz profil

Dołączył(a): 16 gru 2006, o 22:48
Posty: 105
Lokalizacja: Poznan
Post 
co oznacz wysoki poziom chemii? ja poszedlem do klasy mat/fiz ale bede mial chemie rozszerzona (taka szkola:D) wiec, trzeba sie dokladnie popytac w okolicy! jesli nie interesuje sie profil biol/chem, poszukaj szkoly ktora ma dobre biolchemy i sprobuj sie tam wkrecic. zawsze jest szansa na kolka itd z nauczycielem od profilu. Ja tak zrobilem i poszedlem do szkoly ktora ma dobre biolchemy, wiec chemie (jak sie dowiedzialem od uczniow, nauczycieli itd) bede mial na poziomie rozszerzonym. Najczesciej jest tak., trudniej jesli idziesz do jakiegos humana, lub innego profilu:/ tam czesto zapomina sie o "scislakach" :D

_________________
- Zimno w ch**.
- A mi w rece!

Alternatywne Forum Gitarowe - www.gitara-online.pl


6 lip 2007, o 17:22
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2007, o 12:29
Posty: 436
Post 
Niezły temat, mam pytanie czy ktoś z na forum obecnych to laureat jakiejś olimpiady bądź konkursu ?? BO te osoby mają zazwyczaj trochę prostszą drogę na studia. Ewentualnie gdzie się potem kierujecie??


7 lip 2007, o 12:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2007, o 15:50
Posty: 327
Lokalizacja: jeleśnia
Post 
dooMEL:Niezły temat, mam pytanie czy ktoś z na forum obecnych to laureat jakiejś olimpiady bądź konkursu Question BO te osoby mają zazwyczaj trochę prostszą drogę na studia. Ewentualnie gdzie się potem kierujecie??


Ja doszłem do trzeciego etapu. Wlasnie sie zastanawiam nad pewnym liceum. Podobno jest tam kółko ale nie wiem co oni tam robią bo na lekcjach chemii wogole nie robią doświadczeń.[/quote]

_________________
Chemia to nie gra...masz tylko jedno życie;(

Obrazek

Obrazek


7 lip 2007, o 17:38
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 20:40
Posty: 486
Lokalizacja: From Dead Eternity
Post 
Achtung mysle nad tym samym kierunkiem i tą samą uczelnią, a jak nie wypali to też mechatronika i sys zbrojenia MW :) NIe wiem matme najlepiej na WAT punktują, bez mat nie masz co szukac szczerze ;/ bo za nią jest 50% mozliwych do zdobycia pkt..

matematyka - max 45 pkt.

fizyka z astronomią lub fizyka,
(na kierunku "chemia" - chemia, a kierunku "zarządzanie" - geografia lub historia)- max 30 pkt.

język obcy nowożytny - max 15 pkt.

język polski - max 10 pkt.


zakłądając ze z tego zdawales chem roz. ang pod. i pol pod. kazde na 70% to możesz liczyć na 21 + 6 + +5 = 31 na 100 pkt czyli wynik niezbyt ciekawy...

_________________
Life is brutal, a CTX bardziej...

Obrazek


7 lip 2007, o 20:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2006, o 13:50
Posty: 4
Lokalizacja: Radom
Post 
to ja też się zapytam :) czy lepiej studiować na kierunku pirotechnika i materiały wybuchowe na WAT na cywilnych czy na wojskowych? jest ktoś na forum kto studiuje na tym kierunku? no i co można robić po skończeniu takich studiów, oprócz montowania tanich petard na Tajwanie :P?

_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy"


11 lip 2007, o 21:09
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2006, o 12:53
Posty: 497
Lokalizacja: Pułtusk/Warszawa
Post 
można pracować w bardzo rozwiniętej branży w Polsce - przemysł zbrojeniowy, poza tym pewnie jakieś placówki badawcze, jako wykładowca, coś w wojsku itp. raczej wąska specjalność - ja bym polecił te wydziały bardziej hobbystom, pirotechnikom - amatorom itp. zawsze można iść na podyplmowe na tki kierunek

_________________
Obrazek
Noł fjuczer!


11 lip 2007, o 21:55
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 20:40
Posty: 486
Lokalizacja: From Dead Eternity
Post 
nie ma wojskowych na ten kierunek, ale studia wojskowe sa b.korzystne bo jestes oficerem po skonczeniu WAT-u, czyli jak jest wojna, twoja rodzina idzie na front a ty siedzisz w sztabie i grasz w quake z pingiem 0 bo wszyscy są na wojnie :D a co robic, mozesz pracowac w policji :D, czy w jakims instytucie co analizuje MW, przy budowach i wyburzaniu podkładasz ładunki, nadzorujesz ich odpalenie, takie tam, poza tym z pieczątką WATu na CV masz spore szanse dostac sie prawie wszedzie...

_________________
Life is brutal, a CTX bardziej...

Obrazek


11 lip 2007, o 21:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2006, o 13:50
Posty: 4
Lokalizacja: Radom
Post 
z tego co mi wiadomo, to na wojskowych jest ten kierunek, ale nie będę się sprzeczał :P poważnie się zastanawiam nad tymi studiami, mam co prawda jeszcze 2 lata, ale w drugiej klasie dobrze by było już się zdecydować :D wojskowe studia trochę mnie odstraszają, bo sporo jest rygorów, ale czego się nie robi dla pasji :D

_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy"


11 lip 2007, o 22:02
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2006, o 12:53
Posty: 497
Lokalizacja: Pułtusk/Warszawa
Post 
chłopcze co Ty wiesz o rygorach :lol: byłem przez 2 lata w męskiej szkole i internacie :x potem mnie wyrzucili za zły wpływ na innych <hahaha> przez moje hobby.

no to tyle - wszędzie da się wytrzymać

_________________
Obrazek
Noł fjuczer!


11 lip 2007, o 22:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..