Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Jak pozbyć się kreta i nornicy ?? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 14 lip 2007, o 12:44
Posty: 302
Post 
prezes- the inventor napisał(a):
czemu pozbywac sie krecikow ? :P ja bym wziol chetnie takiego przytulil one takie slodziutkie mordercy :lol:

zlap do klatki i wywiez za miasto jak ich nie lubisz ....



Ty miałbyś go w rękach tylko dlatego że on jest ślepy i cię nie widzi :D
i by nie wiedział co za jeden jesteś :lol:
Bo jak by cię zobaczył to koniec! zamienił by się w kamień:D

Drobny żarcik .................


17 lip 2007, o 16:29
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2007, o 12:29
Posty: 436
Post 
CU, proszę nie nazywaj mnie kurabomberem. Wszystko wyjaśnię, wzrósł mi poziom alkoholu we krwi, następnie poczytałem temat o gąbce. Wszystko zmyśliłem, bo temat o krecie i wypowiedzi były aż nazbyt pod poziomem, więc się dołączyłem i podkoloryzowałem pewną historię.
Jedynym prawdziwym wydarzeniem było zaproszenie złożone przez kumpla który chciał się pozbyć lisa z moją pomocą. Odmówiłem ze względów etyczno\ekonomicznych, kolega nie zrezygnował, chciał go usunąć tolkiem (ten okazał się być jakąś kostką ścierną {twarda ciemnoniebieska guma o masie 60g}) wątpiłem żę to prawdziwy MW ale miał to z zapalnikiem (ten akurat był prawdziwy).
To są absolutnie absurdalne brednie, nie byłem w Vietnamie, i nie wiem jak zwalczać krety.


17 lip 2007, o 19:17
Zobacz profil
*********
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 13:38
Posty: 972
Lokalizacja: <*>
Post 
nie da rady juz sie stalo :) weszles w niezlym stylu do panteonu bomberow ;) Popatrz na to z drugiej strony. Bedziesz slawny, imie twe czesto bedzie podawane jako przyklad pomyslowosci, usunoles w cien wiele slaw kasujac je pomyslowoscia bo coz znaczy nedzne 200 kg ANFO czy tez male bum kilkametrow od bloku albo nedzny magazynek profiego pod wyrkiem .... Kilka zaminowanych kur to naprawde jest cos co powinno sie znalezc w podreczniku dzialan zaczepnych w okolicach zadka npla.
Warto zauwazyc ze narod w polsce nie zabogaty na zarcie lakomy co czyni ten pomysl kurzomin jeszcze bardziej wartosciowym i godnym upamietnienia jakze skromnym i dzwiecznie brzmiacym slowkiem KuraBomber.
Kurabomber vel velSiergiej czyz to nie brzmi pieknie ? nawet jak podobne jest tylko wymyslone :) Jak bylo naprawde to mogly by tylko te kury powiedziec lub lisek :)
To bylo prawie tak pomyslowe jak TankovajaSobakale przebilo go iloscia nosicieli ;)

_________________
posiadane odznaczenia i ordery :
snopeczek sianka z kokardką - dar od doznanie@MODERATOR
Obrazek


18 lip 2007, o 13:57
Zobacz profil

Dołączył(a): 8 gru 2005, o 20:29
Posty: 83
Lokalizacja: Z dżungli
Post 
http://www.allegro.pl/item213656079_ros ... krety.html


takie cuś ci na alledrogo wytargałem :D :wink:

_________________
Obrazek
GG:440220


18 lip 2007, o 21:49
Zobacz profil
*********
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 13:38
Posty: 972
Lokalizacja: <*>
Post 
homik666 napisał(a):
http://www.allegro.pl/item213656079_roslina_skutecznie_odstraszajaca_krety.html


takie cuś ci na alledrogo wytargałem :D :wink:


homik biedaku czy ty wiesz co kupiles ???
goscia z allegro powinni do pierdla wsadzic za neipoinformowanie co to jest i jakie ma wlasciwosci/
Zajrzyj sobei tutaj :
http://pl.wikipedia.org/wiki/R%C4%85cznik
http://www.strony.univ.gda.pl/~bioakk/b ... ycyna.html
a jak skonczysz byc terrorysta to zajrzyj
http://www.wodr-bratoszewice.agro.pl/ra ... 3/agro.htm

zreszt te tematy byly chyba juz walkowane :)

no i przeplaciles strasznie ;)

_________________
posiadane odznaczenia i ordery :
snopeczek sianka z kokardką - dar od doznanie@MODERATOR
Obrazek


18 lip 2007, o 22:28
Zobacz profil

Dołączył(a): 8 gru 2005, o 20:29
Posty: 83
Lokalizacja: Z dżungli
Post 
Ależ ja mam mój puszkowy odstraszacz a to pokazałem koledze temu co nie wie jak ma kreta się pozbyć a że trujące itp... To ja nie wiedziałem niestety chyba raczej nie powinno się tego na allegro sprzedawać ;)

_________________
Obrazek
GG:440220


18 lip 2007, o 23:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2006, o 23:15
Posty: 79
Lokalizacja: z tąd nie widać
Post 
do crazyuser, Ty chyba jesteś naprawdę crazy! człowiek znalazł coś, napisał i chwała mu za to, że chciał pomóc. to, że ktos sobie posadzi roślinke ozdobna w ogrodzie to nic nie znaczy, albo znaczy o Twojej niewiedzy. dookoła nas rośnie tyle silnie trujacych roślin, że jak ktoś wie co i jak to nie będzie sobie zawracał głowy rącznikiem. te Twoje posty długie jak papier do wiadomo czego i wyszukane w internecie linki nie wnoszące nic do tematu. poprostu to uwielbiam. jak zaczynam czytać i czytać... to daje sobie spokój po przeczytaniu 1/3, a jestem bardzo cierpliwy. teraz nie wytrzymałem. jeżeli ktoś sie zna troche na botanice lub farmakognozji to znajdzie ciekawsze i dostępne roślinki choćby cykutę. wystarczy ogród botaniczny. pewnie bedą Ciebie bronić inni userzy min mój ukochany odprzodowiec, ale to i tak nic nie zmieni, ponieważ trzymacie sie kupy, a i tak prawdę widac w postach. to tyle na ten temat.

ps. tych odstraszaczy puszkowych u mnie w okolicy jest pełno i wygladaja tak, że trzeba wyciąć(tzn ślad w kształcie litery I tzw dwuteownik) w 4 miejscach, tak jak strony świata, zagiąć na zewnątrz aby utworzyło niby lotki i powiesić denkiem do góry na patyklu lub pręcie. moim zdaniem pręt będzie lepszy.

pozdro

_________________
Żeby się mama śmiała do zgonu
trzeba azotan podgrzać amonu...


19 lip 2007, o 00:15
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Ale tyś qrna cfaniak :roll: Zazdrośc straszna rzecz :roll: CUser to CUser i taki jego urok !! Kto gadal z CU ten wie ze... nie wazne :wink: CU naprawde zasługuje na swoje 9* a nawet 10 :wink: A jego posty wskazują ze CU to masokomunistyczny pozorant który pisze ze nic nie umie a tu masz posty referaty które świadczą o jego inteligencji i szerokiej wiedzy :wink: bardzo szerokiej od "jady na lodzie"(ślizgacze) po roślinki :wink: No to kończe lizanie pupci CUserkowi bo i tak juz mu sie za bardzo błyszczy :wink: mniam smakowa :lol: No to tyle

PS CU jest śuper i ma duzy otwór :lol: :lol: :wink:


19 lip 2007, o 00:34
Zobacz profil
*********
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 13:38
Posty: 972
Lokalizacja: <*>
Post 
oxym napisał(a):
do crazyuser, Ty chyba jesteś naprawdę crazy!

Jak to milo spotkac kogos kto umie od razu rozpoznac stosowna jednostke chorobowa ;)

oxym napisał(a):
człowiek znalazł coś, napisał i chwała mu za to, że chciał pomóc. to, że ktos sobie posadzi roślinke ozdobna w ogrodzie to nic nie znaczy, albo znaczy o Twojej niewiedzy. dookoła nas rośnie tyle silnie trujacych roślin, że jak ktoś wie co i jak to nie będzie sobie zawracał głowy rącznikiem.


Osmeililbym sie z Szanownym Panem niezgodzic. Chwala za to ze szukal ale nagana ze nie sprawdzil co znalazl i polecil to innym. Co innego gdyby podał informacje o tej roslince, chocby w postaci linka. Doradzajac innym sadzenie pewnych roslin ktore stanowia wieksze niz inne zagrozenie
Swiadczy to o jego checi pomocy i nalezy mu to zaliczyc na plus choc taki maly :). wracajac do otaczajacych nas roslin to w jednym sie zgadzamy "jak ktos wie co i jak". Problem jest wtedy gdy nie wie. A jescze wekszy jest wtedy gdy wie i nic nei robi aby uprzedzic nieswiadomego ogrodnika. Wilu bylo takich geniuszy swego czasu . Efekt tego jest banalny i przykry zarazem, zatrute dzieci, chore zwierzaki domowe, poparzeni ludzie. W ogrodniczym mozna kupic wspaniale egzemplarze rozmaitych roslin o bardzo dziwnych wlasciwosciach, o ltorych sprzedawca zapomnial powiedziec. Na Allegro sprzedaja rzeczy tak zwani handlowcy co upchna wszystko nei podajac nawet nazwy rosliny.
. Co do mojej niewiedzy tez sie z Szanownym Panem zgodze jest przeogromna co trudno jest ukryc i zawsze sie do tego przyznaje. No coz jedni sa genialni a inni .. inni sa niewiedzacy ;) Dlatego tez wole sie rozpisywac o temacie niz o poziomie intelektualnym adwersarza.

oxym napisał(a):
Twoje posty długie jak papier do wiadomo czego i wyszukane w internecie linki nie wnoszące nic do tematu. poprostu to uwielbiam. jak zaczynam czytać i czytać... to daje sobie spokój po przeczytaniu 1/3, a jestem bardzo cierpliwy. teraz nie wytrzymałem.

Z przykroscia musze stwierdzic iz dlugos mych postow niestety nie dorownuje wiadomo czemu, ale milo jest znac ulubiona lekture adwersarza.
Gdyby Szanowny Pan byl uprzejmu zapoznac sie w miare pobierznei z informacjami pod wskazanymi adresami to byc moze zmienilby zdanie. Moze to i dziwny zwyczaj, ale staram sie to co pisze podeprzec jakimis zrodlem informacji a nie informacja o swej genialnosci. Jestem wdzieczny za ta ogromna doze cierpliwosci i zapewniam iz nie chcialem aby Szanowny Pan niewytrzymal - mam nadzieje iz stosowne gruczoly wydzielily co potrzeba.


oxym napisał(a):
jeżeli ktoś sie zna troche na botanice lub farmakognozji to znajdzie ciekawsze i dostępne roślinki choćby cykutę. wystarczy ogród botaniczny.

Celne stwierdzenie, bardzo celne gdyby ktos sie znal ...
Co do dostepnosci to naprawde nie trzeba isc do najblizszego ogrodu botanicznego wystarczy najblizszy kiosk z kwiatkami czy tez domowa chodowla zielonych pupili, czasami wystarczy wyjsc przed dom ... Ale to jest tak jak Szanowny Pan zauwazyl : gdyby ktos sie znal ... Zgadzam sie z Szanownym Panem ze trzeba sie znac a nie tylko rzucic nazwe mie pasujaca nawet do tematu dyskusji. No coz nie wystarczy zaliczyc - trzeba wiedziec co sie zalicza.


oxym napisał(a):
pewnie bedą Ciebie bronić inni userzy min mój ukochany odprzodowiec, ale to i tak nic nie zmieni, ponieważ trzymacie sie kupy, a i tak prawdę widac w postach. to tyle na ten temat.


Mnie raczej nikt nie broni :) Co najwyzej ma poglady zgodne z moimi - a to jest olbrzymia roznica. Kazdy kąsa mnie na swoj rachunek :)
Mimo wszystko pragnolbym zdementowac informacje ktora Szanowny Pan raczyl podac. Nie wiem jak Pan ale ja sie zadnej za przeproszeniem "kupy" nie trzymam

Pozdrawiam i zycze sukcesow oraz dlugiego i mocnego papieru oraz kupy o jakiej Szanowny Pan marzy.

_________________
posiadane odznaczenia i ordery :
snopeczek sianka z kokardką - dar od doznanie@MODERATOR
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 lip 2007, o 01:53 przez crazyuser, łącznie edytowano 1 raz



19 lip 2007, o 01:37
Zobacz profil
*********
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 13:38
Posty: 972
Lokalizacja: <*>
Post 
Front :) bajerancie jeden ;) bo jescze uwierze w to co piszesz ;)
Mam nadzieje ze gwiazdki ci sie podobaly :)

ponizsze wiadomoisci zrozumiale raczej dla bywalcow #vmc inni niech nie szukaja podtekstow bo ich nie ma

/me naprawde nic nie wie nawet czytac nie umie nie mowiac o pisaniu ;(

/me biega wkolko goniac wlasny ogon i popiskuje z radosci ze Front sie odezwal i nie opuscil forum :)

_________________
posiadane odznaczenia i ordery :
snopeczek sianka z kokardką - dar od doznanie@MODERATOR
Obrazek


19 lip 2007, o 01:48
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, o 00:29
Posty: 703
Lokalizacja: behind enemy line
Post 
Jest godzina druga w nocy i muszę nagrać do jutra jeszcze 10 płyt DVD więc pozwolę sobie na krótki wywiad.

Słowem wstępu zaznaczę, że nie spodobał mi się twój wyskok na CU, którego wielce szanuję. Ale nie będę Go tu bronił bo sam doskonale potrafi, zresztą nie ma zbytnio powodu. Jednakże można odnieść wrażenie, że odbywa się tutaj tępienie inteligencji, jak za starych dobrych czerwonych czasów.

Nie wiem jak inni ale jak mnie sie zbiera na kupę to do kibla idę :lol:

Tak jak to skrzętnie odnotował CU, wystarczy się znać. Wystarczy to chyba będzie słowo klucz, bo po półtorarocznym pobycie w rodzinie pirotechniko-chemików stwierdzam iż 75% userów tutaj nie ma nawet matury. (To nie była obelga tylko zaznaczam wiek). Ale nie martwcie się, wstąpcie do LiS-u i będziecie w pół roku mogli zrobić maturę, a w rok licencjat jak znana nam skądinąd z bujnego warkocza posłanka klubu w pasiaste krawaty. Z pozostałych miast 25% z pewną dozą niepewności sugeruję, że 75% studiuje, bądź studiowało chemię i jej kierunki blisko pokrewne. Z farmakognozją czy chociażby z botaniką niewielu miało do czynienia. Ba, ośmielę się nawet stwierdzić iż jest to liczba policzalna na dwóch nogach. A poza tym jak ktoś studiuje farmacje to dopiero na trzecim roku jest farmakognozja.

A gdyby temat dotyczył czegoś innego i ktoś chciałby coś, chłopak by mu podał z dobrej woli jakąś roślinkę nie wiedząc że jest trująca i doszłoby do niescęścia?? Co do trujących roślin to byle chwast rosnący przy dupie maryni jest leczniczy ale o trujących to trzeba sie znać trochę lepiej.

Kończę wywód bo głupio tak pisać o niczym, a poza tym i tak nikt tego nie przeczyta, zwłaszcza autor zaczepki tak wielce chwalący się swoją cierpliwością, a niemogący przeczytać troche dłuższego wątku. Rozumiem, że artykuły naukowe są Ci obce? Ach te dzisiejsze czasy kiedy ludzie nie rozumieją już zdania podrzędnie wielokrotnie złożonego :roll:

Front, doprawdy, ale niektóre Twoje posty przyprawiają mnie o mdłości. :wink:

/me jest zdruzgotany dzisiejszą młodzieżą.

_________________
Obrazek

Studentem jestem i nikt, kto ma wódkę, nie jest mi obcy.


19 lip 2007, o 02:13
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 13 mar 2006, o 19:59
Posty: 476
Post 
Cytuj:
CU jest śuper i ma duzy otwór


wymyśl se kurr coś własnego! :?


19 lip 2007, o 08:57
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
CUser napisał(a):
bo jescze uwierze w to co piszesz


Uwierz uwierz :wink:

CUser napisał(a):
Mam nadzieje ze gwiazdki ci sie podobaly


Fajne fajne :wink:

CUser napisał(a):
/me naprawde nic nie wie nawet czytac nie umie nie mowiac o pisaniu


taa a tyle mówiłem o 11 przykazaniu :x och Crazy Crazy

CUser napisał(a):
/me biega wkolko goniac wlasny ogon i popiskuje z radosci ze Front sie odezwal i nie opuscil forum


Mowiłem że jeszcze nie teraz :wink:


Nostra napisał(a):
wymyśl se kurr coś własnego!


Zamiast mnie tu ganic powinieneś się cieszyc ze twoje teksty się przyjeły i są chętnie używane. :wink:


19 lip 2007, o 09:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..