Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ] 
Rejestracja stron WWW w KRSie - kpina 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2006, o 03:02
Posty: 337
Lokalizacja: Łódź
Post Rejestracja stron WWW w KRSie - kpina
Czy ktoś wie coś na ten temat, bo podobno ostatnio zostało wprowadzone do prawa polskiego coś takiego, że każda nowo powstała strona internetowa musi zostać zarejestrowana w sądzie bo inaczej kary, windykacje i prokuratura.... wie ktoś co na ten temat? A zostało to poparte tym że strona www to takie samo medium jak TV czy radio.... jak dla mnie bzdura i kpina i kolejny sposób na zaszycie dziury w Państwie, a raczej kieszeni ludzi rządzących i zciągnięcie z ludzi pieniędzy :/

http://manager.money.pl/hitech/artykuly/artykul/polska;wiezienie;za;brak;rejestracji;strony;lub;bloga;w;sadzie,221,0,261853.html

Cena tutaj jest za rejestracje nawet...lol:
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070829/prawo/prawo_a_2.html

_________________
Obrazek
Obrazek
Wszystkie fotografie i opisy dostępne dla kazdego w sieci WEB :)
Kontakt na PW :]


29 sie 2007, o 14:34
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, o 19:13
Posty: 454
Lokalizacja: [*]
Post 
lol i po co to ? :roll:

hehe wszyscy zaczna usuwac strony i polski internet zdechnie ... ja tez mam strone i takie tam jak co to ja to wypiepsze i hooy :? (jak zapewne duuuuzo ludzi) :roll:


29 sie 2007, o 18:38
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
...


Ostatnio edytowano 9 lut 2008, o 11:29 przez Front, łącznie edytowano 1 raz



29 sie 2007, o 18:45
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, o 19:13
Posty: 454
Lokalizacja: [*]
Post 
front jeszcze by sie obeszlo jakby to bylo za darmo ta rejestracja albo by miala w miare normalna cene ale to jest kur** 40zl :roll: lol chcesz miec chocby bloga bulisz > 40zl :szok:


29 sie 2007, o 18:47
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post 
a ciekaw jestem w jaki sposob beda mieli zamiar dochodzic swojego ?

to znaczy - malo jest darmowych hostingow i w Polsce i za granica ?
do tego malo jest darmowych poczt mailowych ?
a przeciez do zalozenia darmowego konta na stronce hostingowej czesto wystarczy podac: login (nazwa strony), haslo, mail
natomiast aby zalozyc maila: przykladowo login i haslo - koniec

wiec jakim cudem beda chcieli dojsc do tego ktyo zalozyl takowa strone - wiecej bedzie kosztowalo dojscie do osoby niz to ile ona ma zaplacic

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


29 sie 2007, o 18:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 wrz 2006, o 15:55
Posty: 113
Post 
Idiotyzm do potęgi, władza chce mieć kontrole nad internetem?? Pojeb*** ich na maxa, trzeba być prawdziwym niedorozwojem , mieć zamiast mózgu kotlet schabowy żeby coś takiego wymyślić. Onet czy wp powinno płacić ale nie ku** zwykłe strony zwykłych szarych ludzi.


29 sie 2007, o 19:04
Zobacz profil

Dołączył(a): 14 lip 2007, o 12:44
Posty: 302
Post 
Rzecz nie zbyt możliwa i prawdopodobna.
Nie da sie opanować nad milionami stron, hostów, domen itd.......
Pomysłodawca tego planu musi miec zdrowo narabane :x


29 sie 2007, o 19:10
Zobacz profil
****
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2006, o 03:02
Posty: 337
Lokalizacja: Łódź
Post 
Sulik ... od tego są sądy 24h i coś co nazywa się DOMNIEMANIE ;] domena jest zarejestrowana na ciebie więc jest domniemanie że strona jest twoja ... proste a za granicą będą mogli sie pocałować ;] wszyscy zaczną kupować domeny za granicą i hostingi ;] począwszy ode mnie :P A darmówki oleją albo sie zasadzą na firmy oferujące darmowe konta i każą im opłacać ;]
Po prostu żyjemy już w państwie policyjnym i firmy będą sie nawzajem zwalczać kapując na siebie ;] żeby wyniszczyć konkurencje i zostaną najsilniejsi mający okłady w prokuraturze i w rządzie ;] No cóż teraz czekamy na uzasadnienie decyzji SN ... brat pisał do Rzeczpospolitej i powiedzieli ze na dniach opublikują jak dostaną...:)
A że sądy 24h działają szybko i bez problemu .... jest to łatwa i szybka kasa dla Państwa i kieszeni urzędników wyższych ;]
pozdro ;]

PS.: portale ale onet i wp juz dawno płacą ;] i to nie tylko za to że są medium ale za to ze to normalne firmy ;]

_________________
Obrazek
Obrazek
Wszystkie fotografie i opisy dostępne dla kazdego w sieci WEB :)
Kontakt na PW :]


29 sie 2007, o 19:46
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2006, o 15:46
Posty: 233
Lokalizacja: Łódź
Post 
a ciekaw jestem czy politycy za swoje blogi tez będą płacić?? :P

_________________
gg 1616087... Powrót księcia ciemności, który uroczyście przysięga nie pisać siana i gromić off-top!
Obrazek


29 sie 2007, o 20:13
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 lip 2007, o 23:48
Posty: 63
Post 
ja powiem jedno. aczkolwiek nowy jestem ugruntowany system polityczny mam.

PRECZ Z OSZUSTAMI PARTII RZąDZąCEJ (CZYT. PIS).

najlepiej ponowne wybory jak najszybciej i juz teraz w dupie mam ich speckomisje. Dla mnie Blida zginela za kadencji Ziobry i to cała partia powinna zjeby dostać.

Pomysł generalnie jak wspomnieli poprzednicy - nie możliwy. Najprościej powiedziawszy - wyimaginowany pomysł spod kacz.... łapy biorący się.


29 sie 2007, o 20:42
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post 
HAHAHA, a Blida to niby co? Święta?:| Ku***, komuchom dajcie władze. Za kwaska było zaje***, nie?... Pamiętam...w 93' nawet rower dostałem.

Tak, głosujcie na PO.... Wtedy będzie ład, dobrobyt i miód. A ta inicjatywa nie musiała koniecznie ze strony PiSu wyjść. Póki nic takiego nie każą płacić to stulcie dzioby. Czy Wy nie potraficie zrozumieć, że w ciągu 5 lat kraj nie może dogonić np. Francji pod względem poziomu życia obywateli ?
Co się przypieprzacie do PiS? Co oni mogą?


29 sie 2007, o 20:52
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
...


Ostatnio edytowano 9 lut 2008, o 11:29 przez Front, łącznie edytowano 1 raz



29 sie 2007, o 21:18
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 lip 2007, o 23:48
Posty: 63
Post 
otóż to. "zasady zobowiązują" jak głosi poster PiSu.

wg mnie hasło dla PiSu tylko jedno może być:

PRZEPROśCIE I SPIERDALAJCIE


29 sie 2007, o 21:38
Zobacz profil
**

Dołączył(a): 8 maja 2007, o 15:50
Posty: 175
Post 
Widać że dyskusja zeszła na inny temat :) no ale co tam jak już każdy gada o wyborach to i ja się wypowiem :wink: Powiem krótko. W te "przedterminowe" wybory szczerze wątpię. Z resztą kto by chciał sam sobie żyły podcinać (pis). A to że oni mówią że będą głosować za samorozwiązaniem sejmu to jest jeden wielki wał. Wszystkie partie opowiadały się że będą głosować (w tym pis) a na posiedzeniu h** zrobili bo wielce wielmożny marszałek nie rozpatrywał w ogóle wniosków o samorozwiązanie sejmu ,a skąd był marszałek ?? no wiadomo z pisuaru !! Posłowie robią wodę z mózgu wyborcą ,nikt ich nie kontroluje, rozkradają państwo a wszyscy wierzą że będą wybory. Uwierzę w te przedterminowe wybory 7 września (o ile dojdzie do posiedzenia).

Powracając do tego realnego tematu to pomysł jest nawet całkiem dobry !! oczywiście ze strony polityków ,urzędników etc. :) Bo to w końcu kolejny pomysł na "wydojenie krowy" do zera :wink:

Pozdrawiam


29 sie 2007, o 22:25
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 lip 2007, o 23:48
Posty: 63
Post 
wybory - jak najbardziej.

jednakze 2 powody dlaczego nie:

1. Koszty, za ktore badz co badz placi podatnik = my
2. Koalicja. Jak wygra PO, a innej opcji nie widze, i tak bedzie musialo stworzyc koalicje, bo wiekszosci samo w sejmi nie bedzie mialo. Niedawno miala byc pod wokande sejmu brana ustawa o tym, ze partia wygrana bedzie partia rzadzaca w sejmie. G... z tego wyszlo (chyba ze o czyms nie wiem). PO z PiSem nie bedize chcialo koalicji a mniejsze shity na pewno w gre nie wchodza, wiec nadal bedziemy mieli bezpłciowość rządu.

Chociaz moze bez matur 30% - matko, dobrze ze nie jestem rocznikiem nowej matury.


29 sie 2007, o 23:59
Zobacz profil
****
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2006, o 03:02
Posty: 337
Lokalizacja: Łódź
Post 
@CTX... stary tylko że problem w tym że to już weszło w życie...lol

Tylko teraz problem od kiedy zacznie sie nagonka na to i kiedy dotrze to do mediów = rozpętają z tym wojnę... poza tym nie wszyscy są za pisem nie wszyscy za po ani nie wszyscy za sld a nie o tym jest ten temat więc proszę nie wpitalać tutaj wojny poselskiej ...oni i tak sie wszyscy lubią nawzajem tylko w TV grają przed ludźmi wiec sobie odpuśćcie i załóżcie oddzielny temat na "walkę polityczną" ...lol

_________________
Obrazek
Obrazek
Wszystkie fotografie i opisy dostępne dla kazdego w sieci WEB :)
Kontakt na PW :]


30 sie 2007, o 01:50
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 gru 2006, o 23:25
Posty: 180
Post 
Porażka! Ja już może zacznę kopiować materiały żeby później nie było, że znikają. To jest tragedia o dwóch takich co spier*** polskę. :/

_________________
Młody mąż wyniósł z pożaru swoją świeżo upieczoną żonę!


30 sie 2007, o 13:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2007, o 11:50
Posty: 11
Lokalizacja: Wrocław
Post 
hmm co do rejestracji stron, chciałem się zapytać jak to dokładniej jest...

trzeba rejestrować stronę jesli serwer na którym stoi jest w polsce, czy poprostu kiedy jej autor jest polakiem i mieszka w polsce?
poza tym jaka opłata 40zł O__O? wtf, myślałem że rejestracja za free


30 sie 2007, o 16:10
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 gru 2006, o 23:25
Posty: 180
Post 
Na polskich serwerach. Przecież polskie prawo nie obejmuje np. Anglii czy Niemiec.
No 40zł to dla wielkich serwisów nic, ale dla przeciętnego obywatela to jednak jest trochę. Zastanawiam się jak to będzie z blogami :P no wyobraźcie sobie jak te miliony dzieci płacą 40 zł bo chcą mieć pamiętnik internetowy :P (chyba że płaci tylko blog.pl)

_________________
Młody mąż wyniósł z pożaru swoją świeżo upieczoną żonę!


30 sie 2007, o 16:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2007, o 11:50
Posty: 11
Lokalizacja: Wrocław
Post 
właśnie !! i tutaj jest cały wał !
bo przecież strony internetowe są niczym innym jak folderami na serwerze głównym. i (jeśli nie wykupiliśmy domeny) występują w postaci aliasów ;) czyli np costam.server.pl
wg mnie powinien płacić tylko główny serwer (w tym przykładnie server.pl).
przecież jeśli by tak nie było to serwisy musiałyby płacić kupe szmalu za wszystkie swoje aliasy

tak czy inaczej... paranoja


30 sie 2007, o 16:35
Zobacz profil
****
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2006, o 03:02
Posty: 337
Lokalizacja: Łódź
Post 
dlatego to kpina :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek
Wszystkie fotografie i opisy dostępne dla kazdego w sieci WEB :)
Kontakt na PW :]


30 sie 2007, o 20:43
Zobacz profil
***

Dołączył(a): 2 lut 2006, o 21:53
Posty: 179
Post 
Fajnie. A jeśli mam na stronie kilka automatycznie generowanych plików to kto za to płaci? Developerzy PHP?


30 sie 2007, o 22:17
Zobacz profil
***

Dołączył(a): 25 wrz 2004, o 17:32
Posty: 138
Lokalizacja: Warszawa
Post 
jak to przeczytałem to nabrałem ochoty aby sobie jakiegoś bloga założyć :P Jak już tak do poprowadzę przez jakie 2 tygodnie to doniosę na siebie w prokuraturze a wtedy nie będą mieli wyjścia i będą musieli wszcząć postępowanie w mojej sprawie. Jak już stanę przed sądem to powiadomię o tym TVN przyjedzie Wrona pod mój dom rozstawi barierki i stanę się sławny na cała Polskę :D

_________________
Obrazek


31 sie 2007, o 14:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..