Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Ploty & dolegliwości VMC 
Autor Wiadomość
*********
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 13:38
Posty: 972
Lokalizacja: <*>
Post 
właśnie teraz poczułem potrzebe napisania kolejnego postu aby licznik ladnie wygladal '808' a nie ma nic na tyle interesujacego aby sie udzielic gdzie indziej ;)

// edit
TRAGEDIA !!!! licznik ani drgnol ;( trzeba sie udzielic gdzie indziej
/me idzie szukac jakiegos watku :)

_________________
posiadane odznaczenia i ordery :
snopeczek sianka z kokardką - dar od doznanie@MODERATOR
Obrazek


15 lis 2007, o 23:55
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
...


Ostatnio edytowano 9 lut 2008, o 11:18 przez Front, łącznie edytowano 2 razy



16 lis 2007, o 00:34
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, o 00:29
Posty: 703
Lokalizacja: behind enemy line
Post 
dawnom nie zaglądał...

kiedyś faktycznie tyle siana nie było....

ja mam żal o to że wchodzi w wiek nastoletni pokolenie nowoczesnego internetu, łatwodostępnego, chemicy i co gorsza pirotechnicy od siedmiu boleści, chcący zaszpanować, nie posiadających żadnych podstaw, albo dzieciaki uczący się chemii i wręcz błagających o wypisanie reakcji na zobojętnienie kwasu zasadą.


a tak poważnie, to mam żal od roku że nie ma komnaty do jakże ważnego, z punktu widzenia Atkinsa, dla chemii fizycznej



Malutki, moderatorów szukasz, powiadasz??

_________________
Obrazek

Studentem jestem i nikt, kto ma wódkę, nie jest mi obcy.


16 lis 2007, o 01:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2007, o 14:12
Posty: 64
Lokalizacja: dawna swiatowa stolica siarki(Tarnobrzeg dla nie kumatych)
Post 
raymundo napisał(a):
Ale jak bedzie sie staral to w koncu zdobedzie odpowiednia wiedze i dostanie **
A tak apropopo to moze wyslij tego posta jeszcze z 5 razy?

sorki przypadkiem.
ją skończyłem technikum gdzie miałem 2 godziny chemii w tygodniu. może jak będę miał że 400 postow to jakąś * mi wpadnie. Zreszto na większość tematów na forum i tak nie odpowiem bo poprostu niewiem albo jeszcze nie próbowałem.

_________________
jak sie nie ma co się lubi to sie kradnie co popadnie


16 lis 2007, o 06:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2006, o 13:18
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź
Post odp.
Zgodzę się z Eko co do Malutkiego ... aż 5 módów ??w sumie to nie mój interes ..... ale cóż Admin to admin on może wszystko :) Ale szczerze mówiąc ... tu już nie czuć tego samego klimatu co wcześniej ... jakoś jak dla mnie ludzie to forum traktują tak ... jest bo jest ... wpadnie ktoś i spyta o Kno3+cukier i co z tego będzie .... już nie ma takiej żądzy informacji, że czegoś nie wiem to szukam, pisze, pytam, próbuje ... nie ma Ctx'a który pilnował, może i był jaki był... ale porządek był, Fronta by od razu ojebał za to, że pisze siano mając moda ... nawet Malutki Ci to pisze ... więc widać, że nie tylko ja to zauważyłem ...
Bystry

_________________
Obrazek
kubatron napisał(a):
Mendelejew i jego spolka


16 lis 2007, o 10:35
Zobacz profil
**

Dołączył(a): 21 gru 2006, o 10:07
Posty: 199
Lokalizacja: Teby
Post 
Zdecydowanie się zgadzam, jeśli ktoś chce sobie pogadać to na Gadu-Gadu a nie zaśmiecać tematy, które mają nieraz po parę stron z czego jedna na temat. Optuję za zaostrzeniem wymagań, gdy pierwszy raz wszedłem na stronę vitnetu była całkiem inna, dzisiaj gro dyskusji toczy się na tematy całkowicie nie związane z tematem forum. większość nowych uczestników nawet nie liznęła literatury tylko idąc na łatwiznę zadaje pytania, na które odpowiedź znajduje się u Sękowskiego czy w preparatykach, które notabene też podane na tacy.


16 lis 2007, o 12:46
Zobacz profil
*********
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 13:38
Posty: 972
Lokalizacja: <*>
Post 
Czy temat potrzebny ? Jak przydatny to pewnie potrzebny. Jak na razie nikt nic nowego nie napisał. Wszystkie te żale i wnioski już były tylko wystarczy czytać co jest pisane prze userstwo. Drobne kropelki pretensji, zawiści i darmowego jadu rozsiane po różnych wątkach powoli zlewają się w jedno bajorko jadowe.

Czy potrzeba więcej modów ? Patrząc na skład grupy trzymającej władze i na jej aktywność modowską na forum wniosek nasuwa się sam nie ilość ale jakość, choć widać iż ilość też by się mogła zwiększyć. Zresztą mamy modów społecznych znaczących wątki jak pies swój teren. Wątki terapeutyczne a ten też do takich można zaliczyć służą zamienicie jako substytut władzy i pełnią rolę namiastki bycia modem. Zawsze to łatwiej komuś dokopać a sobie dogodzić w takim wątku terapeutycznym niż w normalnej dyskusji się obronić/wykazać/odgryźć.

Co do poziomu to uważam że jest dobry a w pewnych miejscach bardzo dobry lub wręcz nawet najwyższy ze spotykanych w polskojęzycznej części Internetu, Kto uważa że jest niski niech sam zapoczątkuje wątek podnoszący poziom lub napisze arta na vortal a potem narzeka że poziom niski userstwo leniwe i sianogenne, Ja mogę powiedzieć iż z dziedzin mnie interesujących w połączeniu z vortalem i literaturą uzyskałem te informacje które mi były potrzebne i wiele cennych wskazówek- i to bez zadawania pytań a czytając to co inni napisali już dawno, Zresztą sugeruje czytanie nie tylko najnowszych postów ale tych starszych też wspaniała skarbnica wiedzy,

Jest kilka wspaniałych (co nie znaczy że ukończonych i pełnych) projektów na vortalu i forum choćby maglowane tu WMO. Jest kilka wstydliwych choćby z sztandarowych : konkurs czy baza mieszanek. Ale wiadomo każdy ma tyle czasu ile ma. Tym co ciągle narzekają sugerowałbym pomóc innym lub wziąć się samemu do roboty.
Trzeba jednak trochę administracje pognębić. To także jej wina a nie userów. Bo czymże skutkuje brak funkcjonalnej bazy mieszanek ? A no tym że co jakiś czas ktoś wpada i wrzuca składy budząć powszechne potępienie i zalicza wizyte w koszu. Działająca baza wyeliminowała by te problemy. Wiele ciekawych tematów może nieudolnie sformułowanych przez piszącego mogących przekazać coś więcej niż informację jak profesjonalnie zmieszać wiaderka w wannie jest usuwanych albo kończy się wpisem o przesłaniu : „ nie dyskutować ;):

W pewnych dziedzinach forum osiągnęło poziom graniczny AMATORSKICH możliwości (w pewnych jest na ich początku o ile wierzyć tym którzy się na tym znają i piszą o tym np. powyzej).

Trzeba sobie zdać sprawę iż być może to denerwujące ale nowo przybyli raczej nie będą od razu super „profi”. Albo iść w stronę forum typu naukowo-przemysłowego (ktoś już kiedyś o tym wspominał) ale czy będzie tyle chętnych na to ?

Warto zauważyć iż ludzie trafiają na form nie w celu uzyskania gwiazdek czy zaplanowanej edukacji ale z prostego powodu szukają jakiejś informacji. Od sosu towarzyszącego tej informacji będzie zależeć czy zostaną dłużej czy nie.
Już jest taki projekt gdzie nie ma siana albo jest zredukowane : wikipedia. A tu chyba nie chodzi o suche informacje tylko o cos więcej. Forum to nie szkoła czy uczelnia to głównie miejsce wymiany poglądów, poglądów w konkretnej dziedzinie ale także innych i zrobienie z niego forum userow w mundurkach nie uda się. Nie udało się Romanowi nie uda się i innym, Nie znaczy to wcale że ma to być słodki blogasek
Z tego co mi wiadomo rozpiętość wieku sięga około 40 lat bo od około 13 (formalna prawna granica) do 55 (oczywiście o ile wierzyć ludziom, którzy się tak przedstawiają) także rozpiętość „naukowa” jak wiecie jest szeroka, nie wspominając o socjalnej czy medialno-kryminalnej. I jakoś to wszystko się nieźle razem dogaduje z mniejszymi czy większymi zgrzytami.

Warto zauważyć iż wbrew powszechnym opiniom forum to nie serwer, modzi, administracja (owszem rola adm/mod jest wiodąca i kierunkująca) to zwykłe normalme userstwo. Jak słusznei zauważono powyżej istotne jest aby tych nowych przybywało a najwartościowszy z nich dalej udzielali się na forum.

Pora na trochę oliwy do ognia czy jak o niektórzy mówią AP :)
Jak się poczyta powyższe żale skumulowane (pewnie i pojawią się następne) to widać iż ci co najbardziej krzyczą o niskim poziomie są najbardziej za niego odpowiedzialni,
Zanim zaczniemy palić na stosie z siana co niektórych userów i modów zastanów my się czy to przypadkiem nie oni coś wnoszą ?
Każdy jest inna osobowością, nie należy oczekiwać iż nagle wszyscy userzy będą jak E8 (co mogło by być interesujące) lub o zgrozo ja CU. Albo forum z samych Frontów ;) .
To samo się tyczy adm/mod.
Urok polega na różnorodności. To co u jednych wywołuje alergie i z siekierą rzucają się na monitor dla innych jest upierdliwym urokiem danej osoby który w niczym nie przeszkadza a co najwyżej wymaga czasami pewnych działań :). Oczywiście są przypadki beznadziejne ale skrajności pojawiaja się zawsze i wszędzie.

Warto pamiętać iż modem zostaje się nie po to by ładnie się prezentowało przy nicku

Proszę powyższego nie traktować jako diagnozy ale jako opis indywidualnego odbioru zaistniałej sytuacji, a jak wiadomo każdy odbiera inaczej i inne wnioski wyciąga z tych samych faktów.

_________________
posiadane odznaczenia i ordery :
snopeczek sianka z kokardką - dar od doznanie@MODERATOR
Obrazek


16 lis 2007, o 14:01
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, o 00:29
Posty: 703
Lokalizacja: behind enemy line
Post 
to ja tylko przypomnę o komnacie do chemii fizycznej... :roll:

_________________
Obrazek

Studentem jestem i nikt, kto ma wódkę, nie jest mi obcy.


16 lis 2007, o 16:33
Zobacz profil
@ADMINISTRATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 paź 2003, o 18:57
Posty: 1246
Post 
5 modów to dobry pomysl, nie kazdy ma ciagle czas na sprzatanie a dodatkowe 5 modow poruszy forum.

Jeszcze dwóch moderatorow przyjme.

Front i mowie jeszcze raz koniec z sianem i ciaglymi dopiskami ;-)

Blizzard zaloz temat w pogawdkach z ankietą, zobaczymy cyz sie to ludziom przyda.

pozdr.

_________________
Obrazek


16 lis 2007, o 16:55
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2007, o 17:00
Posty: 1504
Lokalizacja: SRC
Post 
/me dostaje wysypki i ataków duszności i bezdechu od chemii fizycznej...


16 lis 2007, o 17:13
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2006, o 08:37
Posty: 611
Lokalizacja: Średniowiecze
Post 
Właśnie, Malutki dobrze mówi, bo obserwuję, co się dzieje na Forum i widać, czego brakuje - sprzątaczy :) Czy dodatkowe działy? no, mogłaby być ta chemia fizyczna, za dużo tematów leci w działy: "Chemia ogólna" albo w "Inne". Ale to się okaże po "głosowaniu" :wink:
Ponadto zaczyna mnie denerwować, a wręcz wkurzać, pisanie siana, bzdetów: "Jak otrzymać tamto?", "Czy gdy włożę palce do gniazdka to mnie pokopie?" i mnóstwo tym podobnych. Poza tym co po niektórzy "znawcy" też wdali się w ten dziwny nałóg...
Motto Malutkiego: "Przecz z sianem!" I NIECH TAK BĘDZIE :)

Raz byłem modem pomocniczym, wiem, jak należy niektóre zjawiska traktować i muszę przyznać cieszyłem się :) jednakże rację mieli użytkownicy, że tamta komnata była niepotrzebna. Jeżeli znajdzie się więcej modów, osób odpowiedzialnych (nie mówię "czasowych", bo już sam taki nie jestem :P ), to i działanie Forum się usprawni.

Z poważaniem i uznaniem dla ciężkiej pracy władz i starań nowych modów
Alchemik

_________________
ALCHEMICZNA KRUCJATA
Sapentiam, prudentiam et scientiam.
Z rtęcią reaguje dusza...

Obrazek

Eksperyment prowadzi do poznania. Teoria do wiedzy. Synteza tej pary - mądrością staje się w głowach najwytrwalszych.


16 lis 2007, o 17:26
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2007, o 15:26
Posty: 639
Post 
Alchemik napisał(a):
"Jak otrzymać tamto?"

fakt to denerwuje mozna teraz napisac odsylacz i wywalac temat jak ktos co napizse , chyba ze napisze ze ma problem wtedy sie pomoze

_________________
<center>Obrazek
Obrazek
"...ale to już tak jest, że chemia jest the best i tyle..."</center>


16 lis 2007, o 17:44
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2006, o 08:37
Posty: 611
Lokalizacja: Średniowiecze
Post 
Dokładnie, przecież już tyle rzeczy i problemów było rozwiązywanych współnymi siłami !! Ja wiem, epidemia LENIA dopadła niektórych :wink: jako niedoszły medyk taką diagnozę stawiam. Ale teraz jak to wyleczyć? :wink: Wiadomo, od razu bana nikomu się nie daje. Ale ostrzeżenia za "nieczytanie" Forum też możnabyłoby zwiększyć. Na 90% pytań znajdzie się odpowiedź u nas :) wiem, bo sam sprawdzałem, jak zaczynałem :P

Pozdrawiam Alchemik

_________________
ALCHEMICZNA KRUCJATA
Sapentiam, prudentiam et scientiam.
Z rtęcią reaguje dusza...

Obrazek

Eksperyment prowadzi do poznania. Teoria do wiedzy. Synteza tej pary - mądrością staje się w głowach najwytrwalszych.


16 lis 2007, o 17:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2007, o 15:50
Posty: 327
Lokalizacja: jeleśnia
Post 
http://malutki.vitnet.pl/viewtopic.php?p=125623#125623

Patrzcie tylko jak się dzidziusie droczą..."a ja lubię taką" -"masz coś do niej" "-bo pójdę do mamusi" No ręce opadają :( Qr*** tego już dosyć wszędzie siano. Nawet w pogawędkach tyle siańska że stado koni by się najadło...Czas z tym coś zrobić. Jestem za zwiększeniem produkcji zonków !!

_________________
Chemia to nie gra...masz tylko jedno życie;(

Obrazek

Obrazek


16 lis 2007, o 21:37
Zobacz profil
**

Dołączył(a): 8 maja 2007, o 15:50
Posty: 175
Post 
Hmnm co mnie wkurza ??

Ano wkurzają mnie trzy rzeczy ,mianowicie jak już wyżej wspomniano SIANO. Nawet mi się nie chce tego komentować i tu nie chodzi tylko o samych szarych userów ,ale jeszcze niektórzy modzi sianują. Nawet nie powiem kto. Zamiast konkretna odpowiedź na temat czy go wywalenie to z każdego tematu robi się siano.

Druga sprawa to że nasza szanowna rzesza modów i adminów pobłażają regulamin. Przykład ,otóż ktoś napisał coś o mw w komnatach otwartych. Oczywiście temat leci do kosza a co z ostrzeżeniem. W regulaminie wyraźnie pisze że albo dostanie banana lub warna. A jakoś nikt ich nie dostaje. I to nie tylko chodzi mi o tematy z mw w komnatach otwartych wystarczy przyjrzeć się co ląduje w koszu i wyciągnąć wnioski.

Trzecia sprawa to też jak już wspomniano niedocenianie userów. Minowcie ludzie tacy jak powiedzmy: Majeranek, GenMaster. Naprawdę coś wiedzą wystarczy poczytać ich posty.

No to chyba na tyle ,reszta ujdzie już w tłoku
Pozdrawiam


16 lis 2007, o 22:41
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2005, o 21:22
Posty: 412
Post 
mnie wkurza emigracja ludzi z brainiaca na forum vmc !
potem 10 topiców o nazwie "BĄBA Z MONKI" bo na forum brainiaca takie debilizmy istnieją to gdy się tu do nas przenoszą, automatycznie kopiują całe swoje niedomyte forum i jego mądrość

_________________
Nigdy nie zrobiłem żadnej mieszanki pirotechnicznej ani materiałów wybuchowych, a wszystko to co piszę to totalne kłamstwa lub rzeczy skopiowane z innych stron.
Obrazek


17 lis 2007, o 10:55
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2006, o 12:53
Posty: 497
Lokalizacja: Pułtusk/Warszawa
Post 
Vendral napisał(a):
[...] ,ale jeszcze niektórzy modzi sianują. Nawet nie powiem kto.


bo nie wiadomo o kogo chodzi... :roll: :lol:

a co do pobłażania - Front wproadził program zero tolerancji, w ostatnich dniach posypało się sporo banów. a jest to dopiero początek, została zwiększona liczba modów[jak widać :wink: ], niedługo bedzie lepiej...

_________________
Obrazek
Noł fjuczer!


17 lis 2007, o 12:46
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
http://malutki.vitnet.pl/viewtopic.php?p=126424#126424

nowe obyczaje teraz zeby mod pogratulował trza byc rurabomberem :lol: :lol:


24 lis 2007, o 12:03
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2007, o 15:26
Posty: 639
Post 
to byla ironia :)

_________________
<center>Obrazek
Obrazek
"...ale to już tak jest, że chemia jest the best i tyle..."</center>


24 lis 2007, o 12:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2006, o 13:18
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź
Post odp.
W sumie ja się nie dziwie, że on metalowe korpusy robił ... jak to wiocha i nie ma od kogo kupić rurki tekturowe Zobacz na mój podpis to robi z tego co ma ... a poza tym widać, że wszystko poleciało w górę :)
PS kiedyś za takie coś od razu banowano ...

_________________
Obrazek
kubatron napisał(a):
Mendelejew i jego spolka


24 lis 2007, o 13:44
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
...


Ostatnio edytowano 9 lut 2008, o 11:14 przez Front, łącznie edytowano 1 raz



24 lis 2007, o 16:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2006, o 13:18
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź
Post odp.
Promocje są jak kupisz więcej szt :) W tych czasach nawet warnów za free nie rozdają :)

_________________
Obrazek
kubatron napisał(a):
Mendelejew i jego spolka


24 lis 2007, o 16:17
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..