Magazyn EKSPRESU REPORTERÓW - prośba o korektę

Chats. Luźne forum na każdy temat....

Moderator: #Moderatorzy

Postprzez Afgan » 1 gru 2010, o 13:59

nicnowego napisał(a):tak na marginesie. autorka reportażu niedługo będzie miała na sumieniu kilka paluszków.

Ja tu przybyłem po odcinku superwizjera.
Po zniknięciu orgazmu w związku z MW wylądowałem na studiach chemicznych :D
Zakazuje modom dopisywania się do moich postów ;-)
Afgan

Postprzez raymundo » 1 gru 2010, o 14:09

RzeźnikEGDN napisał(a):Ale jaja w ty magazynie Expresu reporterów był mój filmik w którym wysadzaliśmy domki które były i tak do rozbiórki ponieważ tam ma być coś większego zbudowanego więc nikomu ten domek nie był potrzebny
podaj link jak co :
http://www.youtube.com/watch?v=VzHM_dKF6IY

Miałeś jakiekolwiek pozwolenie na wyburzenie tego budynku z wykorzystaniem materiałów wybuchowych? Czy ten budynek był Twoją własnością, jeśli nie, czy miałeś pozwolenie właściciela na takie działanie?
Obrazek
raymundo
@MODERATOR

Postprzez Afgan » 1 gru 2010, o 15:12

Ktoś tu sie jeszcze nie nauczył.
Zakazuje modom dopisywania się do moich postów ;-)
Afgan

Postprzez Sulik » 1 gru 2010, o 15:12

raymundo napisał(a):
RzeźnikEGDN napisał(a):Ale jaja w ty magazynie Expresu reporterów był mój filmik w którym wysadzaliśmy domki które były i tak do rozbiórki ponieważ tam ma być coś większego zbudowanego więc nikomu ten domek nie był potrzebny
podaj link jak co :
http://www.youtube.com/watch?v=VzHM_dKF6IY

Miałeś jakiekolwiek pozwolenie na wyburzenie tego budynku z wykorzystaniem materiałów wybuchowych? Czy ten budynek był Twoją własnością, jeśli nie, czy miałeś pozwolenie właściciela na takie działanie?

Nawet jak by miał pozwolenie od właściciela działki to nie zmienia to faktu, że powinien iść siedzieć, za sam fakt użytkowania materiałów niedozwolonych.

/No wiesz, zawsze możemy miec nadzieję, że gościu ma firmę, licencję i pozwolenia, chodziło mi o to, że jeżeli odpowiedź na któreś z tych pytań jest choćby w połowie twierdząca, powinny się tym zająć odpowiednie organa/Ray
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."
youtube.com/Sulikczek - czyli moim okiem na retro komputery i konsole
Sulik
@MODERATOR

odp.

Postprzez eko osiem[*] » 3 gru 2010, o 23:09

Idiotów ze skłonnościami do destrukcji trzeba eliminować :cry: szybko przyszedł jeszcze szybciej odszedł z forum .......
dobre duszki powiadają że na własne życzenie zainteresował sobą dość szybko odpowiednie organa które monitorują to forum i słusznie....
z tego co widać ... by nie powielać irytującego nie lubianego słownictwa typu 'smutni' napiszę inaczej niż dotychczas ...
Weseli panowie w niebieskich mundurach dziwne... sprawą zajęli się prawie natychmiast :szok:
szkoda że moje ukradzione auto nie wzbudziło takiej chęci do dalszego działania jak ten idiota
pozdrawiam
eko
eko osiem[*]

Postprzez Mki » 3 gru 2010, o 23:33

Weseli Panowie... Przepraszam, ale pierwsze co mi się nasunęło to 'Gay Gentlemen'...

Dobrze, że działają oni szybko chociaż w takich przypadkach. Nie chciałbym, żeby on był moim sąsiadem. Dopóki nie ma przesady w takich akcjach np. 'postawiłeś pan na półce saletrę do peklowania mięsa obok cukru! Jesteś pan terrorystą!' to trzeba zwrócić honor...
Zbijcie mnie jak znowu zacznę gadać głupoty :roll:
Mki

Postprzez raymundo » 4 gru 2010, o 09:27

No jak nie weseli jak weseli! Widzieliście kiedyś jak wygląda niszczenie upraw niektórych roślin? Cały komisariat po tym chichocze przez tydzień :)
Obrazek
raymundo
@MODERATOR

Poprzednia strona

Powrót do Pogawędki