Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
no to chyba pora zamykać forum :) 
Autor Wiadomość
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2010, o 00:26
Posty: 613
Lokalizacja: z VMC
Post odp.
11.43 napisał(a):
. A przy okazji pozdrawiam eko. Moze potentatem nie byłem ale zawsze było sprawnie i sympatycznie :)


Potentatem nie byłeś ale poznaje po awatarku z kim piszę .....
pozdrawiam
eko


25 sie 2011, o 00:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2007, o 23:09
Posty: 9
Lokalizacja: wwa
Post Re: odp.
eko osiem napisał(a):
Dokładnie tak jak napisał przedmówca, to że Keten dał tyłka wiadomo kasa zaślepiła , to że Czort sprzedał szaleńcowi lont było pewnie przypadkiem nie wnikam od tego są odpowiednie służby...
Czytając ten post zastanawiam się czy nie napisał go sam Tomasz w bardzo łagodnym tonie lub to tania zmyłka celowa by sprawdzić więcej niż się zaplanowało..... , z racji wiadomej tragedii tego nieszczęsnego powiązania nie należy się dziwić wizytami o 6.00 rano w domu kupujących podobne surowce chemiczne , jako jak widać akcja już sprawnie działa
eko

Tomasz postu nie pisał więc z racji mej mizernej aktywności na forum przyjmijmy że to "tania zmyłka celowa " :D Staram sie nie pisać rzeczy "niepotrzebnych" ale i czytać też takich nie muszę.
A co do akcji służb to wcale jej nie neguję tylko kwestionuję ich przygotowanie merytoryczne a przez to marnowanie pieniędzy podatników a to już mnie wkurza. Tym bardziej że ostentacyjnie wrencz manifestowali swą niewiedzę pytając byle facia z ulicy co można zrobić z 1kg Al dark pyro


25 sie 2011, o 01:02
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post Re: odp.
11.43 napisał(a):
Tym bardziej że ostentacyjnie wrencz manifestowali swą niewiedzę pytając byle facia z ulicy co można zrobić z 1kg Al dark pyro


I wytłumaczyłeś im?


25 sie 2011, o 01:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2007, o 23:09
Posty: 9
Lokalizacja: wwa
Post 
CTX napisał(a):
Można mieć większość odczynników w domu.

Grunt to nie tworzyć nic nielegalnego ;)


A tu Ci przytaknę juz szczerze tyle że w moim przekonaniu grunt to przeczytać sobie wnikliwie rozporządzenie bodajrze MSWiA o MW do użytku cywilnego i mieszaninach,ich wytwarzaniu i posiadaniu a zniego wynika że teoretycznie za (...jak to się kiedyś bodaj Pan B&G wyraził...)zdrapanie siarki z zapałek mogą nas posadzić a co dopiero za pare griazdek czy nie daj boże pare deko świecy na salmiaku na krety :)


25 sie 2011, o 01:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2007, o 23:09
Posty: 9
Lokalizacja: wwa
Post Re: odp.
CTX napisał(a):
11.43 napisał(a):
Tym bardziej że ostentacyjnie wrencz manifestowali swą niewiedzę pytając byle facia z ulicy co można zrobić z 1kg Al dark pyro


I wytłumaczyłeś im?
:wink:
No nie bo taki odważny nie jestem :D jeszcze by im się temat spodobał i musiał bym im aż 48h opowiadać :D ....a żona na kaszkę dla dzieciaka czekała więc....wicie....rozumicie.. :D


25 sie 2011, o 01:24
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post 
No ale jak to wyglądało? Przyjechali sobie? Przeszukali chatkę? Czy jak ?


25 sie 2011, o 01:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2007, o 23:09
Posty: 9
Lokalizacja: wwa
Post 
CTX napisał(a):
No ale jak to wyglądało? Przyjechali sobie? Przeszukali chatkę? Czy jak ?

No właśnie nie. Trzeba przyznać że konkretne służby rekrutują konkretnych ludzi. Młodzi kolo i panna ok.24-28lale widać że myślący i nie "upośledzeni"komuną.Przyszli do domu,wzieli telefon do mnie od żony,grzecznie zadzwonili bo byłem w pracy,poprosili o spotkanie na mieście, ja obsrany ze strachu ale się zgodziłem bo jak by mnie mieli zawinąć to by raczej mnie rano odwiedzili. Spodkaliśmy się zadali pare pytań o fora oraz internet również...a ja im że nie....że raz na półroku...że bardziej Cetner, Supniewski, Wróbel....a oni znowu "karpia"( :szok: ) ...że co... że kto(..adresy, kontakty :lol: ) Pytali po co mi to ...to ja szczerze że czasami fajerwerka se zrobie....a czy przechowuję?...a ja że absolutnie bo przecięż to zakazane a poza tym mam dziecko i w ogóle już z tego wyrosłem...a oni że wogóle to mają zdziwko bo jak narazie to jestem najstarszy z odwiedzonych w okolicy :) (....no cóż...czas umierać... :lol: )


25 sie 2011, o 01:47
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post 
Było podać ich adresy...


25 sie 2011, o 03:02
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2003, o 15:38
Posty: 514
Post 
i jeszcze adresy kumpli żony od hobby - łucznika i singera :)

_________________
nihil novi sub sole

"zadajmy sobie pytanie czy musiało do tego dojść?
skoro doszło to znaczy, że musiało!"


26 sie 2011, o 23:13
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2010, o 00:26
Posty: 613
Lokalizacja: z VMC
Post odp.
Jak się słyszy i widzi "Wizyt" ciąg dalszy nastąpi :roll:
No bravo jeśli sprzedawca internetowy tego typu dane gromadzi :mrgreen:
Jako firma wystarczy tylko paragon fiskalny, na gromadzenie danych osobowych potrzebna jest zgoda !!
Raczej nie wróżę przyszłości dla tego sklepu gdzie kupując sobie przez neta cokolwiek, kupujący człowiek na bank będzie wizytowany przez służby policyjne !! !!
Wytłumaczenie zakupu np. zielonego sznurka w celu jego zakupu i zastosowania innego niż realne jest matactwem do sznurowania obuwia nie nadaje się zupełnie :D
Teraz tak... ,ludzie zajmujący się chemią jakoś to przed organami się wytłumaczą z celowości zakupu i ew. zbytu, co ma powiedzieć nastolatek ukrywający wszystko przed rodzicami :roll: , taka wizyta to załamka dla rodziców i szlaban na chemię, latorośl inaczej to odbiera tak jak niby nic się niestało ot zwykła rzecz przypadek nic wielkiego.......
Nadal jest zainteresowana tym co robi tym razem bardziej potajemnie niż zwykle, dla tego apeluję do sprzedawców by ograniczając sprzedaż nie oferowali surowców dla młodych chemików oczywiście poza zestawem /Młody chemik/ na portalach All i innych
pozdrawiam
eko


27 sie 2011, o 01:34
Zobacz profil
*****

Dołączył(a): 9 wrz 2005, o 22:56
Posty: 244
Post 
A terrorysci jesli już to zrobią to co mają zrobić, bo problem jak widze maja tylko amatoży chemii.

40 lat a tym baranom ze służb wciąż tylko stare metody pozostały
wystarczy przypomnieć wysadzenie pomnika lenina w nowej chucie bodajrze w latach 70 tych - wtedy też milicja zaczeła od przesłuchań - uczniów co mieli 4 i 5 z chemii :lol:

Ja pier...... i na to idą moje podatki :evil:


27 sie 2011, o 13:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2007, o 23:09
Posty: 9
Lokalizacja: wwa
Post 
W zasadzie nie wysadzenia pomnika Lenina tylko pięty pomnika Lenina o ile się nie mylę :)
a co do gromadzenia danych to uważam że firmy wystawiające z automatu f-ry dla osób prywatnych robią to albo z asekuranckiej nadgorliwości albo z chęci przypodobania się władzy co i tak wiąże się z przechowywaniem dokumentów przez 5 lat. I zgadzam się z Eko że rynek zweryfikuje te sklepy. Lecz myśle że te sklepy co nie będą gromadzić danych będą nękane przez władzę i pod stałą obserwacją co pewnie wyjdzie na jedno :( . A tak z innej beczki to wcale się nie dziwie że ABW ma takie ciśnienie bo strach pomyśleć jakby na przykład jakiś orto-pro lub orto-anty koleś manifestował swe poglądy w sposób a'la Brevik w przyszłym roku dajmy na to na stadionie narodowym.


28 sie 2011, o 02:05
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post 
nie każda firma ma obowiązek posiadania kasy fiskalnej, a tym samym możliwości wystawiania paragonów. Wtedy może wystawić tylko fakturę lub umowę sprzedaży.

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


28 sie 2011, o 10:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2007, o 23:09
Posty: 9
Lokalizacja: wwa
Post 
Sulik napisał(a):
nie każda firma ma obowiązek posiadania kasy fiskalnej, a tym samym możliwości wystawiania paragonów. Wtedy może wystawić tylko fakturę lub umowę sprzedaży.

Zgodzę się ale jeśli tak to uważam że powinna informować o tym nabywców oraz ze bedzie gromadzić i przechowywać ich dane a nabywca podejmie dalszą decyzje. Nie sądzisz że to było by bardziej "fer".


28 sie 2011, o 15:22
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2010, o 00:26
Posty: 613
Lokalizacja: z VMC
Post odp.
Cała sprawa poszła trochę dalej... jako że na stonkach były zakładki w kilku językach dla kupujących z innego obszaru płatniczego , było pewnie wielu chętnych :?
Okazuje się że nie tylko "nasze" służby korzystają z otrzymanych danych :cry:

Te inne /zagraniczne/ też robią z nich słuszny użytek na własnym terenie........ :cry:

Jak widać baza danych jest niewyczerpalna, tylko pogratulować takiego przygotowania wszelkich danych osobowych dostarczonej na Złotej tacy...
może w opisach podajmy od razu nr. tel. kom. będzie szybciej i bez niepotrzebnego zaskoczenia .....

Sulik napisał(a):
nie każda firma ma obowiązek posiadania kasy fiskalnej, a tym samym możliwości wystawiania paragonów. Wtedy może wystawić tylko fakturę lub umowę sprzedaży.


Nie każda firma w zależności od obrotu musi posiadać obowiązek rozliczania podatku VAT, co nie zwalnia od posiadania kasy fiskalnej no chyba że w wolnym zawodzie :D
mały sklepik bez dużych obrotów może zafundować sobie rozliczenie ryczałtowe lub rozliczać się na zasadach ogólnych książki p/r etc.
podatek VAT jest dla tych co wiedzą co z nim zrobić :D
wystawianie faktur na osobę fizyczną bez NIP-u i REGON-u jest nieporozumieniem podatkowym niosącym odpowiednie skutki fiskalne .... :D
pzdr.
eko


29 sie 2011, o 01:19
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post 
eko - zgadzam się z kwestii sklepów tam kasa fiskalna musi być zawsze :)
ale już w kwestii np. dystrybutora preparatów i tym podobnych firm, gdzie głównym czynnikiem sprzedaży jest sprzedaż b2b - kasy fiskalnej nie musi być - bo nie sprzedaje się osobą bez NIP :) I jeśli wtedy raz na jakiś czas coś się sprzedaje osobie fizycznej to na fakturę (wraz z NIP).
Jeśli dana osoba robi inaczej tzn. sprzedaje tylko osobą fizycznym i nie ma kasy fiskalnej do tego faktury wystawia na osoby bez numeru identyfikacji podatkowej - to wcześniej czy później za to beknie w ten czy inny sposób, a z tego co wiem kary są na tyle duże, że aby się nimi nie przejmować trzeba by było znajdować się w powiedzmy pierwszym tysiącu ludzi na liście Forbesa ;P


11.43 - a na stronie sprzedawcy nie ma czegoś takiego jak np. polityka prywatności ? Powinno to wyglądać mniej więcej tak:
[quote]
Podczas odwiedzin na stronach internetowych XXX mogą być Państwo poproszeni o podanie danych osobowych. Informacje te podawane są dobrowolnie, a ich brak spowoduje wstrzymanie przeprowadzonej czynności, dla której informacje te są niezbędne. Informacje, które Państwo udzielacie traktowane są poufnie i nie będą udostępniane osobom trzecim. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie do technicznego zarządzania serwisem, obsługi klientów oraz w celach marketingowych wyłącznie w niezbędnym zakresie.

Dane osobowe przekazywane są instytucjom i urzędom państwowym jedynie w przypadkach określonych w odpowiednich krajowych przepisach prawnych. Z wyjątkiem danych osobowych służących do Państwa identyfikacji, przetwarzanych zgodnie z wytycznymi oświadczenia o prywatności, nie traktujemy jak poufne. Przesyłając jakiekolwiek informacje, dane czy materiały z wyjątkiem danych osobowych służących do Państwa identyfikacji, przetwarzanych zgodnie z wytycznymi oświadczenia o prywatności, nie traktujemy jak poufne i podlegające ochronie prawnej. Jednocześnie wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystywanie tych danych przez XXX.[quote]

Więc w skrócie - robiąc zamówienie, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych :)
Jeśli na stronie tego nie było - no to najprawdopodobniej możesz żądać zadość uczynienia od firmy za nielegalne przetwarzanie Twoich poufnych danych.
Ale nie jestem pewny czy przypadkiem gdzieś w prawie nie jest to zapisane i tego zapisu być wcale nie musi, a jest on po prostu domyślny - z drugiej jednak strony, nie było by na pewnych serwisach okienek z prośbą o akceptację właśnie polityki prywatności.

Ale i tak to wszytko mnie bawi z tego samego powodu czemu bawi mnie kwestia np. pobieraczka - ludzie się rejestrują, podają prawdziwe dane na serwisie którego nawet nie znają, a później się dziwią, jakim cudem przyszła do nich faktura na domowy adres <lol>, a w czasach gdy są paczkomaty w każdym większym mieście nie trzeba podawać żadnych prawdziwych danych nikomu.

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


29 sie 2011, o 08:08
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
co sie stao że taka panika? wyjeżdża człowiek na miesiąc za odre a tu już się forum wali...


29 sie 2011, o 13:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2007, o 23:09
Posty: 9
Lokalizacja: wwa
Post 
Sulik napisał(a):
11.43 - a na stronie sprzedawcy nie ma czegoś takiego jak np. polityka prywatności ? .


Hm..no fakt...Przyznam że nie sprawdziłem. Ale za to jestem pewien że "never ever" nikomu z dostawców odczynników nie podałem nipu bo nie chcieli .A jak chcieli to dla tego że sprzedawali tylko na firmę a ja "swiadomy odpowiedzialności karnej za poświadczenie nieprawdy" miałem ich gdzieś :D A od Czorta f-ra przyszła.(...?. :szok: .)
Aaa..no i jeszcze firma B&K chciała nip ale w końcu wystawiła paragon jak pamiętam.


29 sie 2011, o 22:38
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2010, o 00:26
Posty: 613
Lokalizacja: z VMC
Post odp.
Sulik napisał(a):
eko - zgadzam się z kwestii sklepów tam kasa fiskalna musi być zawsze :)
ale już w kwestii np. dystrybutora preparatów i tym podobnych firm, gdzie głównym czynnikiem sprzedaży jest sprzedaż b2b - kasy fiskalnej nie musi być - bo nie sprzedaje się osobą bez NIP :)


Dokładnie tak , czytając ofertę w/wym. sklepików wyraźnie widzę tam tylko "dystrybucję preparatów " :D
Jeśli narobiło się kłopotów tak wielu osobom to czy tak trudno się odezwać nawet z nowego nicka w kilku słowach .........
Jeśli chodziło by o zamieszczanie oferty to każdy zaraz z pretensjami i jaki śmiały wtedy co i dla czego :lol: , jeśli chodzi o wyjaśnienia nagle cisza umarł w butach już rozstrzelali czy co ......
Nie żyjemy w Kongo dostęp do kompa i neta jest wszędzie , widać nie szanuje się na tyle kupujących by nimi się interesować, no może ostrzegać zabronili ale nowemu nikt nie zabroni pisać głupoty .......
Identycznie jest po wyborach parlamentarnych głucha cisza wyborcy walcie się na ryj spadajcie na drzewo, natomiast wcześniej wiele obietnic i reklam typu: tylko ja tylko u mnie wszystko to czego potrzebujesz, lub podobne sranie w banie.
Czorcik napisał(a):
KClO4 99,7% najtaniej w necie - 38zł/kg
Dane kontaktowe na stronie.
Proszę nie pisać na priva.

Od zawsze wqurwiało mnie takie pitolenie .... jak surowce techniczne z worka mogą być oferowane jako odczynniki chemiczne :roll:
Odczynniki chemiczne nie są oferowane w workach ,workowe są jedynie surowce techniczne bardzo daleko im do odczynników chemicznych.
Pozdrawiam
eko


29 sie 2011, o 23:09
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 gru 2011, o 15:06
Posty: 4
Post Re: no to chyba pora zamykać forum :)
Cisza nastała a jak każdy wie funkcjonariusze ABW przeszukali 100 domków .. Czorcikowi postawili zarzuty i 10ciu innym osobą ;/ Sklepy pozamykali i nagonka ostra. Nie jeden "srał w gacie" 12 Października br. gdy o 6:02 zadzwonili panowie i panie z ABW do drzwi i przedstawili fakt o nakazie przeszukania domu. Pan Łukasz B. z PO w Poznaniu narobił stracha. Święta są, nie mam głowy do pisania :D Ale ciekawi mnie co będzie dalej. Jak narazie cisza .. Ale czy służby bezpieczeństwa mogą czytać prywatne wiadomości użytkowników forum? I jak sobie radzić jakby przyjechali do kolejnych forumowiczów ? Może jest tu jakiś Pan/i po studiach prawniczych co zna sprawę i jest wstanie poinformować userów o ich prawach ? By kolejnym razem o 6 rano nikomu serce nie skamieniało ze strachu. Mam nadzieję, że się podzielicie informacjami:)

Cytuj:
Komunikat ABW

W dniach 11-12 października 2011 r. funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, wspomagani przez funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej oraz Państwowej Straży Pożarnej przeprowadzili, na terenie całego kraju, czynności procesowe w związku z podejrzeniem nielegalnego wytwarzania, posiadania i obrotu materiałami pirotechnicznymi i wybuchowymi. Działania były realizowane na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

W wyniku czynności przeszukano około 100 lokali mieszkalnych i gospodarczych oraz kilkadziesiąt garaży i samochodów. W toku przeszukań ujawniono różnego rodzaju mieszaniny wybuchowe, m.in.: proch czarny, pentaerytryt (składnik pentrytu – silnej substancji wybuchowej), petardy domowej roboty, samodzielnie skonstruowane urządzenia wybuchowe oraz ponad 500 kg substancji chemicznych przechowywanych w sposób, który może stwarzać niebezpieczeństwo niekontrolowanej eksplozji. Dotychczas zatrzymano 19 osób, które przekazano do dyspozycji prokuratury.

Czynności są prowadzone w związku ze śledztwem wszczętym na podstawie informacji uzyskanych z Królestwa Norwegii oraz w wyniku analizy treści dokumentu „Manifest 2063” autorstwa A. Breivika. W toku postępowania wytypowano kilkudziesięciu kontrahentów zaopatrujących się w podpoznańskiej hurtowni, co do których istniało podejrzenie, iż dokonane przez nich zakupy mogą być wykorzystane do konstruowania ładunków wybuchowych.
Zespół Prasowy ABW


Cytuj:
Uzupełnienie do komunikatu ABW z dnia 12.10.2011r.
Komunikat Prokuratury Okręgowej w Poznaniu z dnia 13.10.2011 r.
Wynik czynności procesowych związanych z substancjami wybuchowymi



W wyniku czynności wykonywanych w dniach 11 i 12 października 2011 r. na terenie całego kraju zatrzymano 19 osób.

Na podstawie materiału dowodowego zebranego przez funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, 11 osobom przedstawiono zarzuty popełnienia przestępstw z art. 171 § 1 k.k., pozostałe osoby zostały przesłuchane w charakterze świadków.

Piotr P., Grzegorz L., Marek L., Eryk G., Miłosz R., Robert B., Bartosz G., Piotr K., Tomasz K., Tadeusz B. są podejrzani o to, że posiadali bez wymaganego zezwolenia substancje o charakterze i właściwościach wybuchowych oraz mieszaniny pirotechniczne, które to substancje mogą sprowadzić niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo mienia w wielkich rozmiarach.

Podejrzani w swoich wyjaśnieniach nie kwestionują faktu nabycia i posiadania substancji mogących służyć do wytworzenia substancji wybuchowej lub materiałów pirotechnicznych.
Wobec wszystkich podejrzanych istniały podstawy do zastosowania wolnościowych środków zapobiegawczych w postaci dozorów policji, zakazów opuszczania kraju połączonych z zatrzymaniem paszportów. Wyżej wymienione środki są wystarczające dla zapewnienia prawidłowego toku toczącego się postępowania.

Tomaszowi P. właścicielowi sklepu internetowego przedstawiono zarzuty iż, bez wymaganego zezwolenia posługiwał się substancją lub przyrządami wybuchowymi w ten sposób, że rejestrował i przechowywał w komputerze fotografie oraz filmy przedstawiające detonacje oraz inicjowanie materiałów wybuchowych, substancje chemiczne i ich mieszaniny, uzbrojone samodziałowe ładunki wybuchowe, materiały wybuchowe, wyroby pirotechniczne, które mogły sprowadzić niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo mienia w wielkich rozmiarach tj. przestępstwa z art. 171 § 1 k.k. Tomasz P. przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czyni złożył w tej sprawie wyjaśnienia. Wobec Tomasza P. również zastosowano dozór policji, zakaz opuszczania kraju połączony z zatrzymaniem paszportu.

Jakkolwiek przeprowadzone w ostatnich dniach czynności, wykonywane były w toku śledztwa wszczętego na podstawie informacji dotyczących możliwości zakupu drogą internetową w naszym kraju materiałów wykorzystanych w zamach na terenie Królestwa Norwegii, to wyniki czynności nie pozostawiają jakichkolwiek wątpliwości, że zatrzymane osoby nie pozostają w żadnym związku z A.Breivikiem.

Za zarzucone podejrzanym przestępstwa grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.


Do moderów:
Jeśli coś źle napisałem to przepraszam i proszę o poprawienie błędów bądź usunięcie/przeniesienie postu do innej komnaty :)
pozdro


26 gru 2011, o 14:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 09:43
Posty: 219
Post Re: no to chyba pora zamykać forum :)
Takie działania musieli podjąć ze względu na fakt, iż Breivik dokonał zakupu substancji w Polsce. Jak by to wyglądało, gdyby ABW nie zadziałało w żaden sposób.

_________________
A kiedy ja dostanę gwiazdkę ? :D... Miałem na myśli, że chcę jak Smok :> Strącić jedną trzecią z nieba ...

Good Morning,

PS: Mam Demo wersje internetu.


28 gru 2011, o 17:35
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post Re: no to chyba pora zamykać forum :)
Musieli podjąć takie działania, bo ten kolo od którego Breivik kupił substancje miał zrobioną listę adresów, nazwisk i kto ile czego.


5 sty 2012, o 04:02
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 gru 2011, o 15:06
Posty: 4
Post Re: no to chyba pora zamykać forum :)
Tyle wiem, ale czy jak komuś przeszukali dom to czy może sobie teraz tutaj na forum kupić coś i wgl ?
Bo 100 domów to na pewno w tym był ktoś co kupował sobie coś przez forum albo z innych sklepów i czy jak znów zakupi to będzie mieć wizytę Panów z ABW ?


6 sty 2012, o 11:27
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post Re: no to chyba pora zamykać forum :)
kur**, dalej nie rozumiesz.

Napisałem wyraźnie: Przeszukali tylko klientów sklepu Likurg, z którym to forum ma tyle wspólnego, że czort, który się tutaj reklamował jest właścicielem tego sklepu. Nic więcej.


6 sty 2012, o 15:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sty 2008, o 18:31
Posty: 52
Post Re: no to chyba pora zamykać forum :)
No niestety Majowie się nie mylili nie długo koniec świata. 11.12.2012 zostało zatwierdzone prawo unijne zakazujące posiadania 7-miu prekursorów oraz produktów zawierających te odczynniki. Prawo wejdzie w życie za 18 miesięcy w całej Uni Europejskiej.

nadtlenek wodoru 12 .-%
Nitro metan 30 .-%
kwas siarkowy 3 .-%
potasu chloran 40 .-%
potasu nadchloran 40 .-%
sodu chloran 40 .-%
sodu nadchloran 40 .-%


19 gru 2012, o 01:03
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..