Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Zaoczne studia II stopnia? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 21 kwi 2014, o 20:39
Posty: 1
Post Zaoczne studia II stopnia?
Cześć ;)

Co myślicie o studiach zaocznych II stopnia (chemia), zastanawiam się czy jest sens takich studiów. Pomyślałem, że może wybrać się na zaoczną magisterkę i jednocześnie poszukać stażu, żeby potem mieć lepszy start - wiadomo wszędzie szukają ludzi z doświadczeniem a z tym akurat od razu po studiach ciężko. Tylko czy po samym licencjacie można załapać się na staż? Jak to doświadczeni chemicy widzą? ;)

Pozdrawiam


21 kwi 2014, o 20:48
Zobacz profil

Dołączył(a): 14 gru 2014, o 07:47
Posty: 1
Lokalizacja: Ireland
Post Zaoczne studia II stopnia
wszystkich serdecznie

Ciesze sie, ze znalazlem to forum, bo mam kika pytan do Was:D otoz zamierzam od pazdziernika rozpoczac studia II stopnia na Waszym wydziale i jestem zainteresowany specjalnoscia matematyka w informatyce. Rownoczesnie zaczynam juz niedlugo prace w Krakowie i musze poinformowac pracodawce, w jakim wymiarze godzin moglbym byc dostepny, gdybym jesli dobrze pojdzie rozpoczal magisterke. Na wydzialowej stronie znalazlem informacje, ze kazdy student uklada sobie plan indywidualnie przy uwzglednieniu pewnych zasad. Sa pewne przedmioty, ktore mozna sobie dobrac wedle uznania, tylko z tego co zrozumialem trzeba tego dokonac od razu dla calego toku studiow. Moje pierwsze pytanie: czy mozna np. przed drugim semestrem dokonac korekty tego planu i zamienic jeden z przedmiotow na inny? Zauwazylem, ze przedmioty podzielone sa tylko na semestr letni i zimowy. Czy to oznacza, ze przedmiot, ktory ja wybiore na pierwszy semestr ktos inny moze sobie wziac na trzeci semestr? Kolejna moja prosba, to czy ktos moglby mi pokazac przykladowy harmonogram zajec moze ktos z Was ma jeszcze grafik z pierwszego semestru?

A jak ma sie sprawa z wykladami? Sa one obowiazkowe, czy np. mozna sobie niektore darowac?

I tak z troche innej beczki: macie jakies informacje o ITSie?:D Jakie sa wymagania, by rozpoczac studia w takiej formie i czy mozliwe to jest od pierwszego semestru, tym bardziej, ze jestem z "obcej" uczelni I stopien konczylem na Politechnice Slaskiej

_________________
http://necessary-gifts.ru/sex1/ - Клуб джентельменов


29 gru 2014, o 00:12
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..