Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Compaqchemlab i jego grupa na FB. 
Autor Wiadomość
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post Compaqchemlab i jego grupa na FB.
Siema

Ostatnio trafiłem na "ciekawy" fanpage jednego z użytkowników udzielających się na tym forum. https://www.facebook.com/compaqchemlab Z tego co zdążyłem zauważyć, ten człowiek wszędzie posługuje się logiem VmC, powołuje się w internecie (komentarze pod jego kiepskimi filmami na youtube) na Vortal i tak dalej, więc zaciekawiłem się o co w tym wszystkim chodzi. Koleś twierdzi, że dostał "pozwolenie". Spoko, nie moja sprawa, widocznie tak jest. Tylko w związku z tym mam niezobowiązujące pytanie... Dlaczego ktoś zgodził się na to, aby zezwalać na taką "promocję" osobie, która nie ma pojęcia co wyczynia, osobie, której z dużym prawdopodobieństwem(wystarczy poczytać posty i obejrzeć filmy...) może zdarzyć się wypadek i zrobi albo krzywdę sobie, albo komuś? :roll: Przecież jeżeli vortal będą promowały takie przypadkowe, randomowe osoby, to w momencie kiedy stanie się jakieś nieszczęście-całą lipę zbierze forum, bo każdy będzie mówił, że kolo był z nim powiązany... Już nie mówiąc o wątpliwej wartości merytorycznej jego wpisów, chociaż to wcale nie zaskakuje, bo jest to osoba reagująca agresją i bełkotem na chęć pomocy i dobre rady, co już nie raz udowodniła... Np:

viewtopic.php?f=46&t=27516 - tu o ten chrom chodziło. Naprodukowałem się, w odpowiedzi dostałem wiązankę:

Cytuj:
Z twoim charakterkiem to się nawet z musca domestica nie zaprzyjaźnisz. Poza tym musisz mieć ciekawe metody przekazywania wiedzy : "Sado-maso-edukacja".


viewtopic.php?f=46&t=27534 O oznaczaniu jakościowym metanolu w samogonie, totalnie nie rozumiem o co mu chodzi:

Cytuj:
CTX: To co pisałeś o tworzeniu KOMUNIKATYWNYCH i SENSOWNYCH treści w odpowiedziach lub sianopisarstwie ?


viewtopic.php?f=40&t=25045&start=100 - temat o odzysku metali. velSiergiej zwrócił mu uwagę, że praktycznie nic nie przeczytał o tym co chce zrobić więc doczekał się pojazdu i tekstów, że nie szanuje ludzi.

I tak praktycznie wygląda każdy post compaqchemlab. Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale obecnie na wszystkie przybywające posty na forum, co 2-3 jest postem tego człowieka. I w dodatku zwykle nic nie wartym albo wręcz obrażającym innych. Nie tylko ja to zauważyłem, nie tylko mnie to irytuje. Żeby nie było...

Kolejna sprawa- czy to poważne, żeby VmC chwaliła się osoba, która produkuje wpisy zastraszające ludzi ludzi przed jakimś niby niebezpieczeństwem związanym ze składowaniem odpadów w hałdzie, nie mając na to żadnych dowodów, a na pytanie czy posiada jakieś dowody na to i jak tak to jakie- rzuca tekstami w stylu "idź sobie daleko stąd :/" kasuje dyskusje i wprowadza cenzurę w postaci zablokowania możliwości dodawania komentarzy osobie zadającej w kulturalny i logiczny sposób pytanie?? Żenujące zachowanie... https://www.facebook.com/compaqchemlab/ ... 06/?type=3

Proszę przez jakiś czas nie kasować tego wątku.


27 paź 2015, o 22:54
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post Re: Compaqchemlab i jego grupa na FB.
Też to widzę i też mnie to denerwuje, już jednego warna dałem za spam. Ale póki co mój poziom tolerancji jest jeszcze spory, ale prawdopodobnie kończy się bardzo szybko.

Ciebie tylko mogę prosć, abyś nie włączał się w dyskusje które nie mają sensu (albo chociaż bez wulgaryzmów i personalnych podchodów :))

Co do FB - na szczęście jest tylko 26 "fanów" więc zasięg minimalny
Co do strony - na szczęście jest tak nieczytelna, że nie byłem w stanie na niej przebywać dłużej niż pół minuty, więc pewnie też odstraszy potencjalnych amatorów chemii ;)

Co do posługiwania się logiem VMC - tutaj już może się wypowiedzieć tylko i jedynie Administracja (bo to oni mają prawo do tej nazwy etc.). Ale też prócz jednego miejsca na FB nie rzuciło mi się w oczy, filmików z YT nie oglądałem bo mi się nie chce.

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


28 paź 2015, o 13:51
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post Re: Compaqchemlab i jego grupa na FB.
Cytuj:
Też to widzę i też mnie to denerwuje, już jednego warna dałem za spam. Ale póki co mój poziom tolerancji jest jeszcze spory, ale prawdopodobnie kończy się bardzo szybko.


Zacząłem tu wchodzić co jakiś czas bo potrzebowałem sprawdzić kilka rzeczy- nie da się korzystać, bo pajac dosłownie zasrywa każdy aktywny wątek (tam gdzie potrzeba ścisłej wiedzy oczywiście mniej...). Najgorzej, że przychodzą tu nowe osoby i nie mają zamiaru ponownie odwiedzać forum widząc odpowiedzi na takim poziomie.

Cytuj:
Ciebie tylko mogę prosć, abyś nie włączał się w dyskusje które nie mają sensu (albo chociaż bez wulgaryzmów i personalnych podchodów :))


Luz, nawrzucałem mu na PM. Swoją drogą polecam rozmowę z tym człowiekiem na czacie. Sprawia wrażanie osoby, która totalnie nie kojarzy co się do niej pisze, zaczyna sypać bezsensownymi porównaniami, widać po prostu, że nie rozumie.

Cytuj:
Co do FB - na szczęście jest tylko 26 "fanów" więc zasięg minimalny


Jak coś odwali, to rozdmucha się to na więcej, każdy pismak chętnie podchwyci taki temat-"Chłopiec zafascynowany chemią stracił oczy stosując się do rad jakie otrzymał na forum dla piromanów. Kto za to odpowie?"
Żałuję, że mu opisałem ten chrom, jeszcze wyjdzie, że to moja wina, gdy sobie albo komuś w końcu zrobi krzywdę.

Cytuj:
Co do strony - na szczęście jest tak nieczytelna, że nie byłem w stanie na niej przebywać dłużej niż pół minuty, więc pewnie też odstraszy potencjalnych amatorów chemii


Nom, tak samo jak odstraszają jego posty tutaj, na forum..

Cytuj:
Ale też prócz jednego miejsca na FB nie rzuciło mi się w oczy, filmików z YT nie oglądałem bo mi się nie chce.


Z tego co mi się wydaje, to pokasował po moim ostatnim zapytaniu do niego, dlaczego używa logo forum. Żałuję, że nie zrobiłem screenów. Pewnie wśród znajomych uchodzi za autora VmC. Przecież nawet na czacie rzucał tekstami, że nie odpuści z pisaniem masakrycznej ilości komentarzy, bo za dużo poświęcił dla tego forum... Jak jakiś psychol :roll:


28 paź 2015, o 16:14
Zobacz profil
***

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 11:39
Posty: 1091
Lokalizacja: Cz-wa
Post Re: Compaqchemlab i jego grupa na FB.
Zdajesz sobie sprawę, że obrażanie kogokolwiek na forum jest sprzeczne z regulaminem? Ty nie masz pretensji do tego co pokazuję, tylko DO MNIE. Skoro już tak bardzo się chwalimy linkami, to może podam taki jeden : [url]https://www.facebook.com/XXX[/url]. Jeszcze jakbyś miał coś tylko do mnie, a ty przypominasz sobie łaskawie o forum, że takowe istnieje i już na wstępie obrażasz administrację, moderację bo nie masz dostępu do komnat czy straciłeś statut moda. Twierdzisz, że mam coś z sianopisa, po czym na koniec tematu, gdzie rozwiązano problem (o metanolu bodajże) dopisujesz nic nie wnoszące podsumowanie : "denaturat można pić..." A tak apropo chatu : chętnie udostępnię moderacji całą dyskusję w której to oczerniasz ją jakoby że są kapusiami coto dla rozrywki składają randomowe donosy czy też że "to forum musi upaść" :evil: . Nie odpisuję już na ŻADNE pytania zadawane na forum, a ty dalej masz "ból dupy".

upublicznianie danych osobowych bez zgody właściciela = warn
i aby uciąć dyskusję, że on zrobił to pierwszy - twój profil jest profilem "publicznym" i sam go udostępniasz
- Sulik

_________________
Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo...


28 paź 2015, o 18:38
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post Re: Compaqchemlab i jego grupa na FB.
Mam nadzieję, że za umieszczenie tutaj danych osobowych użytkownika forum, zostaniesz definitywnie z tego forum usunięty. W sumie spodziewałem się, że to zrobisz, bo czego innego można się spodziewać po takim tłuku jak tu?

Cytuj:
Jeszcze jakbyś miał coś tylko do mnie, a ty przypominasz sobie łaskawie o forum, że takowe istnieje i już na wstępie obrażasz administrację, moderację bo nie masz dostępu do komnat czy straciłeś statut moda.


Nigdzie nie mam takich pretensji, to że o tym napisałem to nie twoja sprawa, więc spierdalantus. Boli cię, że tutaj pojawił się ktoś, kto ma dosyć takich ułomków jak ty. W sumie to wszyscy mają, z tego co widać i z tego co wiem...

Cytuj:
Twierdzisz, że mam coś z sianopisa, po czym na koniec tematu, gdzie rozwiązano problem (o metanolu bodajże) dopisujesz nic nie wnoszące podsumowanie : "denaturat można pić..."


Bo można.

Cytuj:
A tak apropo chatu : chętnie udostępnię moderacji całą dyskusję w której to oczerniasz ją jakoby że są kapusiami coto dla rozrywki składają randomowe donosy czy też że "to forum musi upaść"


Udostępnij, bo mi już się chce rzygać na te twoje popierdywania i oszczerstwa. Zresztą założę się, że tamto moje prowokacyjne zagadanie do ciebie już dawno imwysłałeś. Całe szczęście nikt z administracji nie jest głupi (ponadto większość ludzi, która była moderatorami w czasach o których pisałem- już dawno nimi nie jest), a niektórzy ludzie stąd dobrze mnie znają. To, że nie byłeś w stanie zrozumieć jak pisałem, że na prośbę policji administracja nie będzie na pewno nikogo kryć i że były sytuacje, kiedy takie wydanie danych miało miejsce i że nie jest to żadna tajemnica, to oczywista sprawa. Przecież ty w ogóle nie kontaktujesz.

Bo tak, to forum upadnie, właśnie przez takich idiotów jak ty, którzy posuwają się nawet do tego, aby upublicznić czyjeś dane. W dodatku nawet nie wiesz z kim zadzierasz. Więc radzę ci sprzątać graty, bo jeszcze w dniu dzisiejszym pędzę na komisariat z twoimi wydrukowanymi postami, kopiami filmików gdzie bawisz się chemikaliami i składam zawiadomienie o podejrzeniu zamiaru popełnienia przestępstwa. Chętnie później wrzucę skan zeznań i papierka, który niedługo w związku z nimi otrzymam. Jednym słowem- możesz zacząć zakładać swoje własne forum. A prawdopodobnie i zacząć szukać nowego hobby.


28 paź 2015, o 19:19
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post Re: Compaqchemlab i jego grupa na FB.
A temat z metanolem toczył się nadal, napisałem, że denaturat można pić bez szkody (oprocz tej wywołanej alkoholem) a zeby złej jakości samogon/przedgon wywalił, miernoto. Kolejną sprawą jest, że ja się już niczym nie zajmuję w warunkach domowych a moje dane są dostępne na tym forum, np. w dziale Sklep, włącznie z numerem telefonu. Miałeś nadzieję, że mi zaszkodzisz?


Za upublicznienie danych osobowych należy ci się ban na stałe

A ja zgodnie z obietnicą idę złożyć zawiadomienie.


28 paź 2015, o 19:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..