Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Quiz z chemii 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 14 paź 2016, o 11:42
Posty: 1
Post Quiz z chemii
(z góry przepraszam za (chyba) nieodpowiedni dział, prosiłbym moderatora o przeniesienie do odpowiedniego)

Cześć!

Witam moi mili. Zacznę może od początku. Mam na imię Dawid i pracuję dla grupy MtB (Matura To Bzdura). Niektórzy może wiedzą, ale większość z pewnością nie, że tworzymy aplikację z quizami, gdzie użytkownicy będą mogli zmierzyć się ze sobą w takiej dziedzinie, jakiej sobie tylko zażyczą. Będą mogli rywalizować ze sobą w danych kategoriach i wbijać się po szczebelkach na podium. Tego typu aplikacji w Polsce jeszcze nie ma, gdzie to użytkownik może decydować jaki quiz chce rozwiązać. Owszem, znajdziecie takowe w internecie, ale ile zazwyczaj tam jest pytań chemicznych? 10-20? Naszym celem jest rozbudowanie danej kategorii do paru tysięcy pytań i tak na przykład naszym obecnym celem jest chemia. Jest tylko jeden problem. Nie znamy się kompletnie na niej, nasza wiedza to kropla w morzu waszej. I tutaj wyłania się sprawa. Potrzebujemy ok. 5000 tysięcy pytań dotyczących właśnie chemii. Owszem, duża liczba, i tak, wiem, że wielu z was mnie wyśmieje. Ale pomyślcie jak dużą siłą jesteście. Nawet jak by co 2 użytkownik napisał tylko 1 pytanie, to raz dwa razem zebralibyśmy potężną sumkę!

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą proszę o kontakt pod adres [email protected] bądź po prostu tutaj, w poście lub na priv :)

Jak wyglądała by współpraca? Każdej zainteresowanej osobie udostępniłbym współdzielony dokument arkuszy Google. Tam byście widzieli wszystkie pytania, czy nie zdarzają się powtórki etc. Razem raz dwa uporalibyśmy się z tym problemem, a wy stworzylibyście tak na prawdę sobie grę, w której moglibyście między sobą rywalizować :)

Wierzę, że damy radę. Wiem, że każdy ma własne życie, własne sprawy dlatego nawet nie mam prawa wymagać i zmuszać nikogo, szukam ochotników, każdego, kto wrzuci chociażby ziarenko. Sumka 5000 tysięcy pytań może wydawać się przerażająca, ale uwierzcie mi, np. w kategorii sport w ciągu paru dni zebraliśmy ponad 2 tysiące pytań. Mam nadzieję, że znajdzie się paru ochotników do pomocy, razem wszystko jest możliwe. To jak? :)


14 paź 2016, o 11:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..