Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ] 
Inne hobby niż chemia :) 
Autor Wiadomość
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post Inne hobby niż chemia :)
Cześć,
jakiś czas temu znalazłem na strychu w rodzinnym domu Amigę 500 z lat 90 i wspominanie dawnych gier zaprzątło mi umysł na tyle mocno, że stworzyłem sobie kanał na YouTube :)
Jeżeli interesują was filmy o grach i sprzętach tj. Pegazus (NES, Famicom), Amiga, Sega MegaDrive/Genesis, SNES czy też automaty i flipery to zapraszam: http://www.youtube.com/sulikczek

Z góry mówię, że z dużej części swoich filmów nie jestem zadowolony, ale z każdym nowym staram się poprawiać błędy popełnione w poprzednich produkcjach (i dorzucam kolejne :P).

Czasem nawet mam wrażenie, że więcej radochy sprawia mi montowanie filmów i uczenie się jakiś dziwnych technik, niżeli samo ogrywanie starych gierek (ale to temat na inny raz).

Jeżeli sami natomiast prowadzicie jakieś fanpage, kanały na youtube, blogi którymi chcielibyście się podzielić wśród kolegów i koleżanek chemików to proponuję wstawiajcie linki poniżej z jakimś krótkim opisem co was fascynuje :) Może dzięki temu uda się nawiązać kilka nowych i fajnych znajomości :)

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


5 paź 2017, o 13:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2017, o 18:06
Posty: 4
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Ja lubię piłkę nożną :)

_________________
Czy Ziemia powstała tylko po to, by pielęgnować ludzką samotność?


26 paź 2017, o 16:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2017, o 12:16
Posty: 2
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Ja mam tak samo jak poprzednik :)


31 paź 2017, o 16:31
Zobacz profil

Dołączył(a): 4 lis 2017, o 10:48
Posty: 3
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Sulik napisał(a):
Cześć,
jakiś czas temu znalazłem na strychu w rodzinnym domu Amigę 500 z lat 90 i wspominanie dawnych gier zaprzątło mi umysł na tyle mocno, że stworzyłem sobie kanał na YouTube :)
Jeżeli interesują was filmy o grach i sprzętach tj. Pegazus (NES, Famicom), Amiga, Sega MegaDrive/Genesis, SNES czy też automaty i flipery to zapraszam: http://www.youtube.com/sulikczek

Z góry mówię, że z dużej części swoich filmów nie jestem zadowolony, ale z każdym nowym staram się poprawiać błędy popełnione w poprzednich produkcjach (i dorzucam kolejne :P).

Czasem nawet mam wrażenie, że więcej radochy sprawia mi montowanie filmów i uczenie się jakiś dziwnych technik, niżeli samo ogrywanie starych gierek (ale to temat na inny raz).

Jeżeli sami natomiast prowadzicie jakieś fanpage, kanały na youtube, blogi którymi chcielibyście się podzielić wśród kolegów i koleżanek chemików to proponuję wstawiajcie linki poniżej z jakimś krótkim opisem co was fascynuje :) Może dzięki temu uda się nawiązać kilka nowych i fajnych znajomości :)


Ja miałam Atari 65XE :) To był sprzęt! Gry wgrywało się z kaset, im lepsza gra, tym dłużej trzeba było czekać, a jeszcze czasem potrafiło się zepsuć pod koniec i wgrywanie od nowa... Muszę jakiegoś symulatora starych gier poszukać, bo aż mi się przysłowiowa łezka w oku zakręciła :)


4 lis 2017, o 11:15
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Brywa napisał(a):
Sulik napisał(a):
Cześć,
jakiś czas temu znalazłem na strychu w rodzinnym domu Amigę 500 z lat 90 i wspominanie dawnych gier zaprzątło mi umysł na tyle mocno, że stworzyłem sobie kanał na YouTube :)
Jeżeli interesują was filmy o grach i sprzętach tj. Pegazus (NES, Famicom), Amiga, Sega MegaDrive/Genesis, SNES czy też automaty i flipery to zapraszam: http://www.youtube.com/sulikczek

Z góry mówię, że z dużej części swoich filmów nie jestem zadowolony, ale z każdym nowym staram się poprawiać błędy popełnione w poprzednich produkcjach (i dorzucam kolejne :P).

Czasem nawet mam wrażenie, że więcej radochy sprawia mi montowanie filmów i uczenie się jakiś dziwnych technik, niżeli samo ogrywanie starych gierek (ale to temat na inny raz).

Jeżeli sami natomiast prowadzicie jakieś fanpage, kanały na youtube, blogi którymi chcielibyście się podzielić wśród kolegów i koleżanek chemików to proponuję wstawiajcie linki poniżej z jakimś krótkim opisem co was fascynuje :) Może dzięki temu uda się nawiązać kilka nowych i fajnych znajomości :)


Ja miałam Atari 65XE :) To był sprzęt! Gry wgrywało się z kaset, im lepsza gra, tym dłużej trzeba było czekać, a jeszcze czasem potrafiło się zepsuć pod koniec i wgrywanie od nowa... Muszę jakiegoś symulatora starych gier poszukać, bo aż mi się przysłowiowa łezka w oku zakręciła :)


No ja nie miałem w żadnym starym kompie kaseciaka - trochę szkoda, ale z drugiej strony dobrze, bo zbyt nerwowy jestem na czekanie :)

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


4 lis 2017, o 14:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2017, o 20:39
Posty: 4
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Ja nie mam innego hobby :D

_________________
Czasami nie mogę znieść obojętności grawitacji, pi i E=mc2. No bo przecież to prawda.


29 lis 2017, o 17:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2018, o 20:05
Posty: 2
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Ja dużo rysuję, głównie postacie fantastyczne. Na razie jako hobby, ale myślę nad pierwszym biznesem w tym kierunku.

_________________
Każde dobre wrażenie, jakie się wywołuje w świecie stwarza nam nieprzyjaciela. Aby być lubianym przez ludzi trzeba być miernotą.


3 mar 2018, o 21:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2018, o 15:42
Posty: 5
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Piszę teksty na Facebooku 'Wilcze myśli'
Prowadzę grupę o Mercedesach w124 'Niezniszczalne W124' mamy już 9 tys członków.
Sporo czytam a ostatnio wkręciłam się w pielęgnację włosów kręconych :)

_________________
Wszystko jest chemią, chemia jest wszędzie.
Technologia chemiczna, farmacja ;)
14 z 27 lat z chemią za pan brat.


12 kwi 2018, o 14:31
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, o 19:13
Posty: 454
Lokalizacja: [*]
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Życie robi czasami psikusy. Kiedyś chemia dla mnie była nr 1. Skończyłem z wyróżnieniem technikum chemiczne w zawodzie technik analityk. W późnym wieku nastoletnim dość mocno wkręciłem się w tzw. tematy dziwne, zjawisk paranormalnych, różnoraką, szeroko pojętą duchowość, ezoterykę itp. Obecnie sporo z tego to historia. Tym bardziej elementy pseudonaukowe, które lubią się kleić do tej mentalności. Jednak zostało trochę doświadczeń, które niezbyt z całą uczciwością potrafię powiedzieć, że są tak po prostu wytłumaczalne. Mimo tego nie drążę wybitnie tematu. Została nietypowa duchowość związana ze Smokami. Z biegiem lat natrafiłem na ileś podobnych osób z całego świata w internecie. Traktuję to względnie łagodnie, potrafię trzymać granice między wierzeniami i naukowością. W tamtych czasach zacząłem też inaczej słyszeć muzykę, czy właściwie ją czuć. Zacząłem wtedy ćwiczyć grę na gitarze klasycznej i pianinie. Później z powodu borykania się z depresją wypadłem z tego. Jednak na pewno jest to moim hobby i planuję do tego wrócić. Może kiedyś jak będzie sens nagrać jakieś wykonania to wrzuci się na YouTube.

Obecnie będę na 5 roku lekarskiego, więc chemia poszła mocno w odstawkę. Tak bardzo, że to w sumie o niej mogę mówić jako hobby. Teoretycznie w farmakologii, stosowaniu leków pewne elementy przydają się, ale to jest praktycznie rozumowanie bardziej biologiczne niż chemiczne. Zdecydowanie bardziej czuję, że pomaga mi doświadczenie zdobyte w dziedzinach informatycznych z programowania. Szczególnie w przewidywaniu efektów łączenia ze sobą różnych uwarunkowań wynikających ze stosowanych leków, a także obecnych chorób czy indywidualnych cech danego człowieka. Nawiasem mówiąc swego czasu sformalizowałem to moje dawne hobby informatyczne i obok technika analityka mam technika informatyka. Jednakże nie poświęcam mu już specjalnie czasu.

Także obecnie głównie medycyna. Z hobby naukowych to z pewnością chemia, fizyka, informatyka. Jeszcze z artystycznych: wykonywanie (również być może kiedyś tworzenie) muzyki i pisarstwo. Zobaczymy co z tego się wykluje kiedyś. :P


11 lip 2018, o 16:00
Zobacz profil

Dołączył(a): 28 lip 2018, o 21:22
Posty: 137
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Ja ćwicze karate kyokushin. Nie wiem czy chemia jest nr 1 czy karate

_________________
Im dłuższy lont,tym dłuższe paluszki


17 sie 2018, o 07:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2018, o 13:23
Posty: 2
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Ja zajmuję się muzyką :)

_________________
Między każdą parą wymiernych chwil istniały miliardy chwil niewymiernych.


22 sie 2018, o 16:47
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 paź 2018, o 14:36
Posty: 1
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Czołem! Ja bardzo lubiłem chemię i nadal mnie ten temat bardzo interesuje. Zawsze chciałem uczyć w szkole jednak nie udało się, organizuje od czasu do czasu zajęcia u siebie w miejscowości n.t chemii w taki sposób aby jak zachęcić jak najwięcej młodzieży do rozwiązywania zadań itd. Naprawdę da się być kreatywnym ze wszystkim! Ponadto moim hobby jest hydraulika i także nie pracuje jako hydraulik, jednak takie mam wykształcenie. Zastanawiam się nad tym, żeby jednak rozwinąć się bardziej w tym kierunku, zainspirowała mnie ta strona, czy uważacie, że taka prezentacja firmy jest dobra czy coś zmienilibyście/coś was "razi"?


26 paź 2018, o 14:41
Zobacz profil

Dołączył(a): 28 lip 2018, o 21:22
Posty: 137
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Ładna

_________________
Im dłuższy lont,tym dłuższe paluszki


26 paź 2018, o 16:04
Zobacz profil

Dołączył(a): 1 sty 2019, o 15:02
Posty: 1
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Gram na gitarze, ale niestety ostatnio coraz mniej czasu na to


1 sty 2019, o 15:05
Zobacz profil

Dołączył(a): 12 mar 2019, o 21:12
Posty: 2
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Po ukończeniu uniwersytetu trudno jest gdzieś znaleźć normalną firmę, więc postanowiłem iść na korepetycje. Jeśli ktoś jest zainteresowany, skontaktuj się z nami. Аngielski w gdansku https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/gdansk/


13 mar 2019, o 09:22
Zobacz profil

Dołączył(a): 17 kwi 2019, o 14:43
Posty: 3
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Z tego wątku dowiedziałem się bardzo dużo ciekawych informacji.Na pewno te informacje mi się przydadzą.


17 kwi 2019, o 14:45
Zobacz profil

Dołączył(a): 29 maja 2019, o 11:55
Posty: 3
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Nie miałam nigdy styczności z prowadzeniem kanału na youtube i raczej nie zamierzam. Za to moim hobby są sporty walki. Uwielbiam chodzić na treningi. Kiedy rano się budzę z zakwasami to mam strasznie wielką satysfakcję.


29 maja 2019, o 12:03
Zobacz profil

Dołączył(a): 22 gru 2020, o 10:29
Posty: 19
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Moim drugim hobby jest bieganie. Czekam na wiosenne maratony. :)


19 sty 2021, o 15:38
Zobacz profil

Dołączył(a): 29 cze 2023, o 10:34
Posty: 2
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Ja zdecydowanie w wolnych chwilach lubię odpocząć na łonie natury, wyciszyć się. Ostatnio pływanie na desce SUP stało się moją pasją :D


29 cze 2023, o 10:37
Zobacz profil

Dołączył(a): 18 lip 2023, o 06:39
Posty: 5
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Cześć! Dziękuję za wiadomość. Niestety, nie mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie w austriackim dialekcie, ponieważ moje umiejętności obejmują głównie ogólny język niemiecki. Ale chętnie odpowiem na Twoje pytanie!

Jeśli chodzi o moje zainteresowania, uwielbiam podróżować! Odkrywanie nowych miejsc, poznawanie różnych kultur i doświadczanie różnorodnych przygód jest dla mnie niezwykle ekscytujące. Odwiedziłem wiele pięknych miejsc na całym świecie, takich jak majestatyczne góry, tropikalne plaże, tętniące życiem miasta i wiele innych. Podróżowanie daje mi możliwość poszerzania horyzontów, spotykania nowych ludzi i zgłębiania wiedzy o różnych społecznościach.

Czy jest coś, czym specjalnie się interesujesz w podróżach? Może jakieś konkretne miejsce, kultura, czy też rodzaj podróżowania? Chętnie posłucham i podzielę się swoimi doświadczeniami z Tobą!


18 lip 2023, o 16:29
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 sty 2021, o 23:30
Posty: 26
Post Re: Inne hobby niż chemia :)
Tepliks napisał(a):
Cześć! Dziękuję za wiadomość. Niestety, nie mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie w austriackim dialekcie, ponieważ moje umiejętności obejmują głównie ogólny język niemiecki. Ale chętnie odpowiem na Twoje pytanie!

Jeśli chodzi o moje zainteresowania, uwielbiam podróżować! Odkrywanie nowych miejsc, poznawanie różnych kultur i doświadczanie różnorodnych przygód jest dla mnie niezwykle ekscytujące. Odwiedziłem wiele pięknych miejsc na całym świecie, takich jak majestatyczne góry, tropikalne plaże, tętniące życiem miasta i wiele innych. Podróżowanie daje mi możliwość poszerzania horyzontów, spotykania nowych ludzi i zgłębiania wiedzy o różnych społecznościach.

Czy jest coś, czym specjalnie się interesujesz w podróżach? Może jakieś konkretne miejsce, kultura, czy też rodzaj podróżowania? Chętnie posłucham i podzielę się swoimi doświadczeniami z Tobą!



Co ty pie*dolisz


3 sie 2023, o 00:23
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..