Szkoła Młodego Chemika

Chats. Luźne forum na każdy temat....

Moderator: #Moderatorzy

Szkoła Młodego Chemika

Postprzez DaKo » 8 paź 2019, o 10:21

Szkoła Młodego Chemika

Zadanie Szkoła Młodego Chemika skierowane jest do uczniów, którzy mieli już styczność z chemią na lekcjach w szkole, czyli dla 7 i 8 klasy szkoły podstawowej oraz szkół średnich. W ramach zadania uczniowie wezmą udział w cyklu zajęć laboratoryjnych na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej, na które składa się 5 dni weekendowych zajęć (soboty) trwających po 5 godzin lekcyjnych (łącznie 25 godzin lekcyjnych w całym cyklu). Zajęcia są poświęcone różnym metodom badawczym, na każde zajęcia składa się 1 godzina lekcyjna wykładu teoretycznego oraz 4 godziny lekcyjne pracy w laboratorium chemicznym.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez pracowników naukowych, doktorantów i absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej w laboratoriach chemicznych usytuowanych w budynku Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej przy ul. Noakowskiego 3.

Z uwagi na duże zainteresowanie zadaniem aby zakwalifikować się do udziału w zajęciach młodzież będzie zobligowana do wzięcia udziału w sprawdzianie kwalifikacyjnym z podstaw chemii, który pozwoli wyłonić osoby najlepiej przygotowane do uczestnictwa w zajęciach.

Test kwalifikacyjny będzie oparty o materiał szkolny, wiedzę chemiczną ogólną i elementy rozszerzenia.
Więcej informacji na stronie: https://mfch.mini.pw.edu.pl/node/599

Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane są do 16 października 2019 r.
Szanuj admina swego bo ci wsadzi granat w dupę!
Za spam i gówno posty, ban.
Avatar użytkownika
DaKo
 
Posty: 374
Dołączył(a): 20 paź 2005, o 23:32

Powrót do PogawędkiKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości