Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Pegasus 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 09:43
Posty: 219
Post Pegasus
Witajcie moi mili ;) Kieruje ten post bardziej do osób dopiero zaczynających przygodę z piro i chemią, by przestrzec z czym mozna mieć do czynienia. Od roku 2017 polskie służby są w posiadaniu systemu inwigilacji Pegasus. Co to znaczy? A tyle,że wchodzą gdzie chcą i kiedy chcą. Mogą nagrywać,słuchać rozmów i wszystko co możecie sobie wyobrazić;) Mają pełny dostęp do urządzenia. https://niebezpiecznik.pl/post/jak-wykr ... omPX2GpAdA

Teraz co ważniejsze...Pegasus jest w stanie zmieniać kod stron internetowych, więc ktoś magicznie może wam np zmienić ilości substratów w przepisie na stronie by "nie pykło" ;) Dlatego jednak polecam sięgać do książek i fachowej literatury w celu weryfikacji. Słyszeliście o Kobrze z nowej soli ? Miał fobie na punkcie dwójek . Pegasus jest w stanie zmieniając kod stron powodować np nadmiar dwójeczek. Zmiana samego tekstu może być trudna to o tyle zamienienie cyfr banalnie łatwe. Słyszeliście o aferze z reklamami Tomasza Lisa czy Kijowskiego ?Dziwnym trafem 2017 rok ;) i również można takie cuda działać tym. Więc ostrożnie, bo jak ktoś zechce to możecie przeczytać na wikipedii że Rumcajs to dyktator III Rzeszy.

Książki i preparatyki ;) Bo jesteśmy naukowcami a nie terrorystami.

_________________
A kiedy ja dostanę gwiazdkę ? :D... Miałem na myśli, że chcę jak Smok :> Strącić jedną trzecią z nieba ...

Good Morning,

PS: Mam Demo wersje internetu.


10 lut 2020, o 00:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, o 23:32
Posty: 383
Post Re: Pegasus
Technet wszyscy zdrowi ??
Nie będę rozpisywał się na temat Pegasus bo długo analizowałem temat. Aby być na celowniku, trzeba robić coś więcej niż tylko interesować się chemią. Służby nie mają nie limitowanej liczby licencji na Pegasus, więc nie mogą wszystkich śledzić. Pegasus używany jest do monitorowania i pobierania danych z urządzenia mobilnego, a nie do zmiany treści. Łatwiej zmienić DNS, i podać fałszywą stronę niż w locie edytować zawartość.

_________________
Doceniasz naszą pracę ?
Obrazek


10 lut 2020, o 07:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 09:43
Posty: 219
Post Re: Pegasus
Właśnie to co pisałem;) Zmiana tekstu i treści jest trudniejsza, więc zmieniają tylko szczegóły( np dwójeczki).
Niech młodzi wiedzą, że pojęcie "Specjalnego Internetu" istnieje i pierwsze czym oberwą będzie właśnie to. Dostałem studentkę resocjalizacji co ma pół rodziny w policji ;) więc spokojnie .... Pegasusem można oberwać za mniejsze zła.

Licencje ? Skoro jest ograniczona ilość to warto mieć tanich bo tanich ale np 5 telefonów ;) 5 x 100k to pół miliona by śledzić jedna osobę.

_________________
A kiedy ja dostanę gwiazdkę ? :D... Miałem na myśli, że chcę jak Smok :> Strącić jedną trzecią z nieba ...

Good Morning,

PS: Mam Demo wersje internetu.


11 lut 2020, o 12:40
Zobacz profil

Dołączył(a): 12 lis 2017, o 18:51
Posty: 64
Post Re: Pegasus
i tak logują prawie wszystko z telefonu. jedyne co pozostaje prywatne (nie zawsze) to sama rozmowa bo zajmuje za dużo miejsca i zwykle nie opłaca się jej nagrywać (zbyt duże koszty przechowywania tego)


14 lut 2020, o 23:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 09:43
Posty: 219
Post Re: Pegasus
Kupili system do podsłuchiwania i nie nagrywają rozmów ;) Proszę Cie... tutaj wchodzą inteligentne osoby. Koszty przechowywania ? Dysk 1Tb to raptem 200 zł. Spróbuj zapełnić taki rozmowami.
Oprócz naszego ABW jest jeszcze cała paleta agencji wywiadowczych...

_________________
A kiedy ja dostanę gwiazdkę ? :D... Miałem na myśli, że chcę jak Smok :> Strącić jedną trzecią z nieba ...

Good Morning,

PS: Mam Demo wersje internetu.


28 kwi 2021, o 19:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 09:43
Posty: 219
Post Re: Pegasus
Jestem święcie przekonany, że pisałem w tym poście rozpoczynającym wątek, że dostałem studenktę resocjalizacji która sie chwaliła, że ma pół rodziny w policji- ba ! byłem nawet z nią w związku ... Intryguje mnie ze teraz tego nie widze.

_________________
A kiedy ja dostanę gwiazdkę ? :D... Miałem na myśli, że chcę jak Smok :> Strącić jedną trzecią z nieba ...

Good Morning,

PS: Mam Demo wersje internetu.


28 cze 2023, o 14:41
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post Re: Pegasus
Technet napisał(a):
Jestem święcie przekonany, że pisałem w tym poście rozpoczynającym wątek, że dostałem studenktę resocjalizacji która sie chwaliła, że ma pół rodziny w policji- ba ! byłem nawet z nią w związku ... Intryguje mnie ze teraz tego nie widze.

spisek to musi być jak nic (patrz załącznik)


Załączniki:
Komentarz: ehh
technet.jpg
technet.jpg [ 545.05 KiB | Przeglądane 922 razy ]

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."
28 cze 2023, o 19:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 09:43
Posty: 219
Post Re: Pegasus
Fajnie, fajnie.. pewnie nie przeczytalem co pisze i strzelilem sobie w kolano... Wiesz ze jak loguje sie z windowsa to mam widok jeszcze na stare forum ? dobre, co? To pisalem logujac sie z Live CD Linus i to oryginalnie wydanej plyty przez gazete. Wiec ? Jak zrobili wlam ? A no.. kretynem trzeba byc by wziac sobie komputer Amerykanskiej produkcji bo to zart. Robia co chca a zabezpieczenia to bajka dla nawinych. Wrzuce wam screena z moich googli .. bo trzy linijki adresu www to raczej nie ma normalnie.


Załączniki:
Zdjecie_1.png
Zdjecie_1.png [ 73.94 KiB | Przeglądane 918 razy ]

_________________
A kiedy ja dostanę gwiazdkę ? :D... Miałem na myśli, że chcę jak Smok :> Strącić jedną trzecią z nieba ...

Good Morning,

PS: Mam Demo wersje internetu.
28 cze 2023, o 21:34
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..