Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
LOGO CIA 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 09:43
Posty: 219
Post LOGO CIA
Zastanawialiście sie kiedyś co oznacza logo największej organizacji wywiadowczej świata ?
Wiecie od którego roku to jest ?
To wam opowiem.. pytałem "dziwnie aktywnych userów" pewnej grupy na fb co ono oznacza i nie byli mi w stanie racjonalnie tego wytlumaczyc.
Czerwona róża wiatrów z 16 ramionami nie przemawia do mnie.. Północno pólnocy wschód ? Zachodnie zachodnio południe ? Kto tak mówi ?
Czerwona ? Jak symbolem komunizmu była czerwien w latach zimnej wojny ?
.
Ten czerwony punkt to rozbłysk czerwonego swiatla. Dlaczego czerwonego ? Bo czerwien ma najniższą energie i dlatego w takim świetle kiedys wywoływało sie klisze fotograficzne. A co ten rozblysk oznacza ? Jak ktos mial robione kiedys EEG glowy to swietnie wie ...
Czerwone bylski sa w stanie zmienic czestotliwosc pracy ukladu nerwowego !
Dokladnie ! chodzi o zmiane pracy ukladu nerwowego. Przestawiamy na niskie i koles spi, przestawiamy na 4 Hz i koles nie kontaktuje. Można doslawnie sterowac ludzmi !
.
Jak to robią ? urządzeniem... montowany jest neurostymulator ktory ma takie zadanie i do tego ma pilota !
.
Miałem problemy zdrowotne poniewaz przeszedlem udar mozgu w wieku 15 lat. Z biegiem czasu zaczela mi sie pogarszac na studiach i szukalem pomocy ale slyszalem tekst w stylu " jestes po udarze i to tak bedzie". Ale... w 2019 zaczalem glosny mowic o "zbiegach okoliczności" w moim zyciu na social mediach .. wiecie co? dostałem nerwoboli chodzacych. Co zrobilem z tym? pojchalem pod linie 400 kV i ustapila mi choroba... Calkiem ...Przypomne ze tam jest straszne promieniowanie elektromagnetyczne.
.
Zobaczcie sobie logo z 2021 .. tylko powiem ze te cienkie linie to elektrody ... i czipowanie ludzi to nie żart.


Załączniki:
zdjecie_3.png
zdjecie_3.png [ 92.1 KiB | Przeglądane 881 razy ]

_________________
A kiedy ja dostanę gwiazdkę ? :D... Miałem na myśli, że chcę jak Smok :> Strącić jedną trzecią z nieba ...

Good Morning,

PS: Mam Demo wersje internetu.
28 cze 2023, o 15:02
Zobacz profil

Dołączył(a): 27 cze 2023, o 23:14
Posty: 9
Post Re: LOGO CIA
Miałem kiedyś robione EEG głowy, ale wtedy błyskali mi palnikiem ksenonowym takim jak się lampach błyskowych stosuje, natomiast czerwonego światła nie było.
Częstotliwości były różne jak pamiętam, coś około 4Hz chyba też.


29 cze 2023, o 23:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 09:43
Posty: 219
Post Re: LOGO CIA
Dobrze, jak dla mnie to mogli Ci nawet mrugać szperaczem... Wytlumacz dlaczego stosowanie światła czerwonego które jest najmniej szkodliwe dla oczu bo ma najmniejszą energię nie zostało zastosowane w Twoim przypadku ? Rób z ludzi idiotów ale gdzieś indziej !

_________________
A kiedy ja dostanę gwiazdkę ? :D... Miałem na myśli, że chcę jak Smok :> Strącić jedną trzecią z nieba ...

Good Morning,

PS: Mam Demo wersje internetu.


30 cze 2023, o 21:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..