Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Hodowla ptaszników 
Autor Wiadomość
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2006, o 12:53
Posty: 497
Lokalizacja: Pułtusk/Warszawa
Post 
z tego co wiem wszelkie zwierzęta jadowite są pozbawiane gruczołów jadowych przed wejsciem w handel - było by to zbyt niebezpieczne, chyba że ma się je z nielegalnego źródła lub z prywatnej/amatorskiej hodowli gdzie poprostu ich nie usuwają.

_________________
Obrazek
Noł fjuczer!


20 lis 2006, o 22:06
Zobacz profil

Dołączył(a): 19 sty 2006, o 23:30
Posty: 22
Post 
Błagam niech ktoś mnie podniesie z podłogi.
nie, nie , nie - jak to sobie wyobrażasz? Jednocentymetrowemu pająkowi usuwasz nanometrowe gruczoły jadowe?
Ale regulacja prawna hodowli ptaszników jest wyjątkowo skomplikowaną sprawą, więc odpuszczę wam. W końcu to forum chemiczne.


21 lis 2006, o 16:08
Zobacz profil
Zasłużony dla forum

Dołączył(a): 13 lis 2005, o 19:46
Posty: 457
Lokalizacja: Mielec
Post 
Tia...ciekawe czego na wakacjach byłem w szpitalu po tym jak mnie
upierniczył jaki pająk nadrzewny, gatunku nie znam, bo przechowywałem znajomemu, podczas jego wczasów. Oczywiście elektrolity i podstawowe badania, wypuścili mnie po 2dniach ale booooolało ładnie...


21 lis 2006, o 17:54
Zobacz profil
Post 
Sam choduje ptasznika czerwononogiego, jest piękny i mało agresywny:) jak chcecie dowiedzieć podstawowych wiadomości o ptasznikach to zapraszmam na www.arachnea.pl jest tam dosłownie wszystko o ptasznikach co potrzebujecie wiedzieć :D


23 lis 2006, o 10:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2006, o 22:16
Posty: 168
Post 
Hmmm ja tez sie napalałem na ptasznika, ale uwież... Jesli nie masz tego w środku od urodzenia to nic z tego nie wyjdzie. Sam osobiscie tez sie chciałem tym zajmowac lecz po 3 tygodniach mi sie znudziło. Sprawdziłem się papiąc pająka - kątnika domowego. karmiłem go larwami much.


Myśle ze jesli chcesz spróbowac to zacznij od tego.


30 kwi 2007, o 16:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..