Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Młynek kulowy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 4 lis 2012, o 00:40
Posty: 2
Post Młynek kulowy
Witam wszystkich.

Jestem nowym użytkownikiem na tym forum, chociaż moje ogólne doświadczenia na przeróżnych forach jest duże i wiem iż nikt nie lubi pytań strasznie oklepanych powtarzanych już kilkanaście/dziesiąt razy to jednak muszę(chyba) ponownie poruszyć temat młyna kulowego...
Dlaczego ?
-W spisie treści nie działa mi żadna z 3 wymienionych tam stron odnośnie silnika do młynka lub ogólnie młynka.
-Przekierowanie : Strona Vortalu>FAQ>2.Podstawy>Proch czarny (i w tym temacie jest odnośnik do węgla,młyna i fajerwerków [niestety nie działa mi żaden link]).
-Wszelkie informacje jakie znajduje są szczątkowe ( Nie ma (bądź też po prostu mimo usilnych starań nie mogę jej znaleźć) strony z całkowitym obszernym objaśnieniem budowy,zasady działania itd.. (Tak,jestem tłumokiem pod względem wszelkiej elektroniki).

Mam nadzieje że ktoś mi pomoże,a wtedy kulturalnie podziękuje i... Zasypie go gradem kolejnych pytań (żarcik).


4 lis 2012, o 13:49
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2010, o 18:21
Posty: 336
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Młynek kulowy
Wystarczyło wejść na nową stronę portalu VMC i proszę: http://www.vmc.org.pl/index.php/twoje-laboratorium/item/241-budowa-m%C5%82yna-kulowego


4 lis 2012, o 19:13
Zobacz profil

Dołączył(a): 4 lis 2012, o 00:40
Posty: 2
Post Re: Młynek kulowy
O widzisz, wielkie dzięki :D Nawet nie wiedziałem że jest jakaś nowa strona :(


4 lis 2012, o 19:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..