Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Kijanka na SSA 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 8 gru 2005, o 20:29
Posty: 83
Lokalizacja: Z dżungli
Post Kijanka na SSA
Witam otóż od paru dni próbuję okiełznać SSA jako paliwko do naszych rakiet ale za chiny nie wychodzi niżej wszystko opisałem pozdro

Odważam 6gram kclo3 potem 4 gramy BNa mieszam bardzo dokładnie potem prasuję w zmodyfikowanej strzykawce (2ml)znaczy się z dwóch stron jest tłoczek w jednym malutkie 3 dziurki żeby powietrze miało gdzie uciekać sypię porcjami SSA ubijam wstępnie to w rękach potem w imadło jak już skończę wyciągam taki sprasowany wałek wkładam go do papierowego korpusu ze zwiniętych kartek o wym. dł. 30cm szer. 11cm śr podobna jak strzykawka 2ml nie smaruję tego klejem tylko zaklejam taśmą żeby się trzymało Wink
potem zatyczka z jednej strony srajtaśma + super glue wychodzi bardzo wytrzymała zatyczka potem wkładam mój bloczek paliwka który wchodzi jeszcze dodatkowo w papierku żeby nie miał luzów do tego lont przyklejony do ścianki silniczka na super glue podpalam no i robi się gwizdek ale nie chce za chiny ludowe polecieć jutro nagram filmik sami zobaczycie. Opiszcie co jest źle może do paliwka dodać tej stearyny ?? Prasuję na mokro (spirytem) :D

Pozdrawiam homik

_________________
Obrazek
GG:440220


Ostatnio edytowano 3 sie 2007, o 22:14 przez homik, łącznie edytowano 1 raz



3 sie 2007, o 22:10
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
eee czy jest tam dysza ?? :lol: IMO zacisk za mały, proporcje słuszne :D


3 sie 2007, o 22:14
Zobacz profil

Dołączył(a): 8 gru 2005, o 20:29
Posty: 83
Lokalizacja: Z dżungli
Post 
Dyszy nie ma bo jak dawałem to z kijanki wychodziła petarda i to nawet mocna. A i żeby nie było to te 10gram SSA starcza mi na około 3 -4 rakietek w małej skali. No na razie nie mogę nazwać tego rakietką tylko gwizdkiem :D

_________________
Obrazek
GG:440220


Ostatnio edytowano 3 sie 2007, o 22:19 przez homik, łącznie edytowano 1 raz



3 sie 2007, o 22:15
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Trza dyszke dac ino odpowiednią :wink: nie prasuj też na sucho :wink: Stearyna jak najbardziej wskazana :D


3 sie 2007, o 22:18
Zobacz profil

Dołączył(a): 29 wrz 2021, o 18:41
Posty: 18
Lokalizacja: Mazowsze
Post Re: Kijanka na SSA
BNa to nie jest wzór na benzoesan sodu.


17 sty 2022, o 21:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..