Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Inżynieria Chemiczna- Dzial Forum, 
Autor Wiadomość
**

Dołączył(a): 17 maja 2007, o 20:46
Posty: 103
Lokalizacja: Kraków
Post Inżynieria Chemiczna- Dzial Forum,
Siemanko userzy i weterani,

Wlasnie wszedlem na to forum po 9latach i zastanawiam sie czy juz wymarlo czy nadal tetni zyciem.
Patrzac po datach ostatnich postow chyba wymarlo, niemniej jednak ma duza baze postow z poprzednich lat i podejrzam tak jak ja, ludzie poszli w kierunku dalszego rozwoju i pracy z chemia lub dziedzinami pokrewnymi.
Ostatnio szukalem polskiego forum inzynierii chemicznej i NIC. Nie ma ani jednej stronki, az mnie to zaskoczylo. Dlatego sie zastanawialem- ktokolwiek jest tu adminem, czy nie warto by rozszerzyc tego forum na dyscypliny nieco bardziej zawodowe. Mysle ze od swojej strony moglbym poprowadzic dzial inzynierii chemicznej.
Obecnie jestem projektantem z ponad 5letnim stażem i zaczynam leadowac w zespolach, wiec mysle ze mam nieco do powiedzenia. Zapewnie znalazlo by sie duzo znajomych, ktorzy niechetnie pisza po angielsku, ale jednak chetnie porozmawiaja o roznych technicznych zabiegach w inzynierii chemicznej. Juz nie tylko w kwestiach procesowych ale takze detail engineeringu, symbolice i roznych kwestiach technicznych.
Mysle sobie ze brakuje czegos takiego w Polsce, tym bardziej ze kontakt pracownikow roznych firm jest formalnie zabroniony, aby nie wyciekaly informacje, tutaj taki przeplyw moglby sie swobodnie odbywac.

Takze moze warto, dorobic dzialy typu inzynieria chemiczna i procesowa, technologia cheminczna, mechanika i konstrukcja, piping- orurowanie, budownictwo przemyslowe itd. Przy bazie informacji z chemii i poprzednich postach mysle ze mozna by bylo postawic solidne forum.
Ktokolwiek z adminow czyta dajcie znac na priv.

_________________
Specializacja:Inżynieria Procesowa- Kinetyka Procesów Wymiany Masy i Ciepła
Kierunek:Inżynieria Chemiczna i Procesowa
Name:Rrozz


2 sty 2022, o 16:23
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2008, o 00:04
Posty: 484
Lokalizacja: xXx
Post Re: Inżynieria Chemiczna- Dzial Forum,
Na pewno na forum są osoby, które skończyły studia mniej lub bardziej związane z chemią i są w stanie wspomóc jakąś radą czy wskazówką.

Jak dla mnie pomysł OK.


3 sty 2022, o 18:00
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Inżynieria Chemiczna- Dzial Forum,
W sumie, jako inżynier chemik jestem za :D


2 sie 2022, o 12:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..