Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Vortal młodego Chemika znika z sieci 
Autor Wiadomość
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2569
Lokalizacja: Krakow
Post 
raymundo napisał(a):
Właśnie pokazywali w wiadomościach forum, powiedzieli że zgodnie z nową ustawą stało się ono nielegalne. Prokuratury dostały odgórny nakaz zajęcia się sprawą stron pirotechnicznych.

Proszę administrację o usunięcie mojego konta (pilne).


dopracuj info ;) powinienes napisac z ktorego artykulu i paragrafu :)


ale iwdac ze w panice nikt nie pamieta o CUsowej "Mysiej norze"

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


1 kwi 2008, o 08:51
Zobacz profil

Dołączył(a): 29 lut 2008, o 15:38
Posty: 3
Post 
MaLuTkI- Moze jakieś udostępnienie do ściągnięcia forum będzie?

kurcze dalej mam nadzieje ze to na 1 kwietnia


1 kwi 2008, o 08:57
Zobacz profil

Dołączył(a): 1 kwi 2008, o 01:27
Posty: 13
Post 
Wy sciagajcie forum a ja sciagam strone, mam jkeszce serwer na 80mb/s laczu to zassam moze oba.


1 kwi 2008, o 09:07
Zobacz profil

Dołączył(a): 21 sty 2008, o 20:46
Posty: 23
Lokalizacja: olsztyn
Post 
a może wszyscy z forum podadzą swoje gg i tak wszyscy będą się porozumiewać !! !! mój nr gg:9825477 wy podajcie swoje i będzie gites wszyscy będą mogli ze sobą gadać o pirotechnice !! !! ?? ?? podajcie swoje gg na tym forum w tym właśnie dziale !! !! miałem tyle żeczy do zapytania a wszystkao stracone do cho....


1 kwi 2008, o 10:07
Zobacz profil

Dołączył(a): 21 sty 2008, o 20:46
Posty: 23
Lokalizacja: olsztyn
Post 
albo ktoś założy se bloga a wszyscy będą na nim pisać o piro miałem tyle do zapytania ale może się uda !!


1 kwi 2008, o 10:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2008, o 19:23
Posty: 27
Lokalizacja: z kątowni
Post 
A czy posiadanie książek np. Urbańskiego jest też nielegalne??
Przecież to jest nonsens...
PS. Szkoda, że info odnośnie odwołania naszego Euro 2012 to dowcip...
Wolałbym, żeby to z Euro było prawdą, a to że zamykamy forum dowcipem :(.


1 kwi 2008, o 10:26
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2003, o 15:38
Posty: 514
Post 
zbanowałem kilku, teraz "zbanowali" nas hurtem. 3majcie się, co złego to nie ja.
ps.
póki się da, może komuś ostrzeżenie na pamiątkę?

_________________
nihil novi sub sole

"zadajmy sobie pytanie czy musiało do tego dojść?
skoro doszło to znaczy, że musiało!"


1 kwi 2008, o 10:37
Zobacz profil
**

Dołączył(a): 8 maja 2007, o 15:50
Posty: 175
Post 
Witam !!

Cóż za grobowa atmosfera ... W sumie to trochę mi się nie chce w to wierzyć ,a tak poza tym to jakim prawem "ktoś podkłada nóż pod gardło" wywierając siłą zamknięcie tego portalu ,czy ten kraj już aż tak zszedł na psy ?? Czy już "wolność" słowa stała się zbyt wolna ? żal... mi tego kraju i władz.

A tak nawiasem mówiąc to dlaczego nie ma (bądź nie widzę) komnat na temat materiałów wybuchowych ?? Tak czy siak jak idzie ten vortal do piachu to dziwnie się tak pytać o coś co i tak nie będzie istnieć.

Moim zdaniem jest to żart Prima Aprilisowy a jak by to była nieprawda to thx za wiedzę którą dzięki vortalu wyniosłem

PS. VMC też mi nie działa ,ale całe szczęście że całą stronę VMC mam wydrukowaną na kartkach A4 (60stron) razem ze wszystkimi syntezami więc nie jest aż tak źle w moim wypadku 8)

Pozdrawiam i powodzenia
(kto wie może to ostatni mój post :cry: )


1 kwi 2008, o 11:07
Zobacz profil

Dołączył(a): 23 kwi 2007, o 19:57
Posty: 38
Lokalizacja: Z za winkla
Post 
Wietrzę tutaj jakiś primaaprilisowy kiepski żart, bo jestem zarejestrowany na bliźniaczym forum i tam nic nie piszą o końcu działalności.
Pozdrawiam wszystkich.


1 kwi 2008, o 11:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2006, o 19:31
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Post 
:?
Mam nadzieję (jak chyba wszyscy userzy VMC) ,że to z okazji 1.04.
Jeśli jednak to prawda to źle się dzieje. Źle się dzieje bo już ust nie można otworzyć ani w klawiaturę postukać i porozmawiać o zainteresowaniach (jakie by one nie były- oczywiście w granicach rozsądku). Z pewnością zamknięcie VMC czy nawet wszystkich portali chemicznych czy piro w Polsce nic nie da, przeca pozostają jeszcze serwisy zagraniczne a te tak łatwo nie polegną, co najwyżej niektórzy upgrade'ują swój angielski ;P Nie wiem w takim razie czemu to ma służyć ?? Zemsta sfrustrowanego nastolatka ?? Chęć zrobienia czegokolwiek na pokaz, żeby było, że się coś robi ?? Wierzę jednak ,że to żart niezależnie od tego co kto pisze.

Macie mnie, nabrałem się :D

PS. Jeśli to smutna prawda to może jednak dałoby się coś uratować ?? Portal chyba nie zniknie w całości ?? A poza tym treści nt. mw i piro mają zniknąć z portalu a nie zostać skasowane, usunięte, zaorane i posypane solą nieprawdaż ?? Parę GB na dysku zawsze sie znajdze ;P

pzdrv i dzięki za wszystko co otrzymałem od VMC i jego Userów.

_________________
Nie należy przesadzać z demokracją. Nie chciałbym podróżować statkiem, którego kurs byłby określany głosowaniem załogi, przy czym kucharz i chłopiec okrętowy mieliby takie samo prawo głosu jak kapitan i sternik. -- William Faulkner


1 kwi 2008, o 11:26
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2006, o 12:53
Posty: 497
Lokalizacja: Pułtusk/Warszawa
Post 
Sulik napisał(a):
dopracuj info ;) powinienes napisac z ktorego artykulu i paragrafu :)


art 18 § 3 Kodeksu karnego - wiem że ten naoewno został użyty przciwko vmc... tych nowych nie znam - pewnie są dopiero po legislacji ale admini powinni już je znać...

_________________
Obrazek
Noł fjuczer!


1 kwi 2008, o 11:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2006, o 11:22
Posty: 84
Lokalizacja: Za tobą
Post 
mam wrazenie ze komnaty zostaly ukryte bo nie cofnal mi sie licznik postow

_________________
"Kto walczy z potworami, powinien się strzec, by walka nie uczyniła go jednym z nich. Bo kiedy długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie."
I tak oto stałem się potworem...


1 kwi 2008, o 12:14
Zobacz profil
*
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2007, o 08:10
Posty: 248
Post 
Nie no, to już się w głowie nie mieści! Na szczęście jest MysiaNora (pokłon dla CU). Co będzie z naszym IRC?

Obrazek
09 F9 11 02 9D 74 E3 5B D8 41 56 C5 63 56 88 C0 !!
Nie dajmy się położyć! Oni dali radę! http://pl.wikipedia.org/wiki/HD_DVD
Czy mógłby mi ktoś zacytować treść z tej ustawy, która jednoznacznie zabrania istnienia stronom takim jak ta? Byłbym wdzięczny.

Jeśli to już koniec, to żegnam wszystkich. Było miło. Może odpalimy tymczasowe forum np. na Lycosie?
Jeśli to primaaprilisowy żart(tak pomyślałem, zaraz jak włączyłem kompa to pojawił się nowy e-mail), to pomysłodawcę rzucę big spuoną przez okno dachowe :evil: . <ta kropka jest prawdopodobnie ostatnią kropką jaką napisałem na tym forum

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0

MAM CIĘ!


1 kwi 2008, o 12:21
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2569
Lokalizacja: Krakow
Post 
Mlody chemik - licznik postow sie nie cofa nawet po skasowaniu wiadomosci

$13rg1ej
Cytuj:
Art. 18. § 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu.

§ 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego.

§ 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie.


akurat z tego to mozna wnioskowac o zamkniecie wszelkich fabryk, oraz sklepow w ktorych dostepne sa jakie kolwiek ostre nazedzia typu noze, widelce, etc ;)

a tak btw. w Krakowie dotego roku... przez jakies 100 lat czy cos kolo tego karalne bylo malowanie jajek na wielkanoc ;) - to tak apropo "sensownych" i "dobrze" sformuowanych praw w kk ;)

i calosc o czym mowisz niestety nie bardzo pokrywa sie z projektem ustawy ktora zaproponowalo PO nt. ulatwienia dostepu do broni :)

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


1 kwi 2008, o 12:25
Zobacz profil
**

Dołączył(a): 8 maja 2007, o 15:50
Posty: 175
Post 
Hmm a mam taką sugestie czy nie można by było dać VMC na zagraniczny serwer ??

Przecież strony takie jak Redwatch (głośno o tym było) oraz Hypperal itp. działają nadal !! Mimo tego że w Polsce mają kruchą sytuacje prawną. A jak one działają ,po prostu serwery mają w Czechach albo innym kraju i ludzie z Polski mogą spokojnie wchodzić na stronę a polskie prawo może im najwyżej las..ę zrobić. Także na miejscu administracji otworzyłbym stronę ponownie na serwerze czeskim :P

Pozdrawiam


1 kwi 2008, o 12:35
Zobacz profil

Dołączył(a): 1 kwi 2008, o 01:27
Posty: 13
Post 
Odbuuje portal! Obiecuje! Chocby wbrew administracji z web archiwe i wlasnych zbiorow. Na zagranicznym serwerze nikt sie nie doczepi do strony.


1 kwi 2008, o 13:05
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 lut 2008, o 10:35
Posty: 3
Post 
Jeśli to prawda to wielka szkoda. I jak tu żyć w takim kraju? Nawet spokojnie o chemii i pirotechnice nie można pogadać.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


1 kwi 2008, o 13:15
Zobacz profil
SianoPIS!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2007, o 17:17
Posty: 71
Post 
Warto było sobie zrobić kopie vortalu na dysku :P


1 kwi 2008, o 13:59
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2007, o 17:00
Posty: 1504
Lokalizacja: SRC
Post 
Nie słyszał ktoś co z Malutkim? Ponoć dzisiaj rano go zgarnęli, ma ktoś jakieś informacje?

_________________
Obrazek


1 kwi 2008, o 14:19
Zobacz profil
*
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2007, o 08:10
Posty: 248
Post 
Zgarnęli? Ciekawe. Zapraszam wszystkich na kanał #VmC na polnecie, tam pogadamy nie zostawiając śladów. Tak w ogóle to co mi radzicie? Usunąć swoje konto? Ogólnie w pirotechnice jakoś bardzo się nie ujawniałem, ale są moje wypowiedzi że np. kupowałem odczynniki. Swój adres już usunąłem.

P.S. Miałby ktoś może listę wszystkich userów z e-mailami i ewentualnie numerami gg? Chciałbym pozostać w kontakcie. Na razie to chyba pozostaje one.pl?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0

MAM CIĘ!


1 kwi 2008, o 14:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2006, o 11:22
Posty: 84
Lokalizacja: Za tobą
Post 
raymundu skad takie info?

_________________
"Kto walczy z potworami, powinien się strzec, by walka nie uczyniła go jednym z nich. Bo kiedy długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie."
I tak oto stałem się potworem...


1 kwi 2008, o 14:37
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 13 mar 2006, o 19:59
Posty: 476
Post 
macie problemy, jest portal/forum, nie ma, co za różnica?


1 kwi 2008, o 14:41
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 13 mar 2006, o 19:59
Posty: 476
Post 
macie problemy, jest portal/forum, nie ma, co za różnica?


1 kwi 2008, o 14:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2007, o 21:02
Posty: 103
Lokalizacja: Wąchock
Post 
no cóż..... miło było........

wkurza mnie to że w tym państwie zajmują się takimi pierdołami zamiast zając się czymś poważnym. ludzie umierają z głodu a rząd zamiast zając sie tym zajmuje sie głupotami w rodzaju zakazania noszenia emblematu gandzi

p.s.:
nie posiada ktos może VMC ściągniętego na dysk??

_________________
"Petunia nie omlet"
Ferdynand Kiepski
Obrazek


1 kwi 2008, o 14:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2006, o 11:22
Posty: 84
Lokalizacja: Za tobą
Post 
bo sie na tym forum wychowalem ....

_________________
"Kto walczy z potworami, powinien się strzec, by walka nie uczyniła go jednym z nich. Bo kiedy długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie."
I tak oto stałem się potworem...


1 kwi 2008, o 14:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..