Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Ważne info dotyczace otrzymanych Ostrzeżeń 
Autor Wiadomość
Post Ważne info dotyczace otrzymanych Ostrzeżeń
Jak wam wiadomo istnieje regulamin VMC !!
Prosze zapoznac sie z całością szczegolnie uwzględniając punkt :arrow:

5.5 Moderatorzy nie mają obowiązku tłumaczenia swoich działań przed użytkownikami !! , jednak mają obowiązek to zrobić na żądanie administracji - w przeciwnym razie mogą zostać pozbawieni statusu moderatora

Warny były są i bedą , zwykle każdy kto dostal doskonale wie za co dostał !!
Nagminne zapytania np."dlaczego mam ostrzezenie" itp. sa zbedne z wiadomej racji :arrow:
Każde ostrzeżenie jest dostarczone do wiadomosci Administracji tego forum !!

Czytać regulamin pisac w tematach a * same się znajda na koncie tu doceniamy userów !!
pozdro.
eko


9 lis 2007, o 00:14
******

Dołączył(a): 13 mar 2006, o 19:59
Posty: 476
Post 
lepiej zmienić trochę, bo wychodzi na to że modzi/admini nie przestrzegają regulaminu :lol:

Cytuj:
5.5 Moderatorzy nie mają obowiązku tłumaczenia swoich działań przed użytkownikami !!


Cytuj:
zwykle każdy kto dostal doskonale wie za co dostał


kto wie ten wie, ja nie zapomnę :lol:


9 lis 2007, o 15:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2006, o 13:18
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź
Post odp.
Ja bym zmienił na :
Kod:
5.5 Moderatorzy oraz Administratorzy nie mają obowiązku (wręcz nie muszą ) tłumaczenia swoich działań przed użytkownikami.


// Wyczyszczone. A co do tematu, to proponuję swoje ostatnie posty przejrzeć i dopiski moderatorów do nich jak się nie wie za co się dostało warna/bana o.r.s.
PS: A swoją drogą jeśli się nie postara naprawdę to trudno dostać jedną z powyższysch kar...

_________________
Obrazek
kubatron napisał(a):
Mendelejew i jego spolka


9 lis 2007, o 16:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2007, o 21:45
Posty: 139
Post 
W sumie to ogłoszenie, ale napiszę swoją koncepcje, tak jak user bystry:

Zwykle na forach user, aktywny przez miesiąc i nie robiący zła przez ten czas, został uleczony.
Tutaj, tego czegoś nie ma w regulaminie, a można w jednej chwili wygrać w konkursie.
Skoro w konkursie można się wykazać i odpokutować, to powinno się na inny sposób(np. pomóc przy budowie rurobomby itd, ale w papierowym korpusie :wink: ). Wyjścia z więzienia konkursem się nie zdobędzie.




A oto kilka fajnych przyjaciół naszego forum, co mają warny i gwiazdki:

Sulik, Mareo, prezes- the inventor, Panzerfaust_PL, eyeti.

Nigdy nie będą mieli takiego szacunku jak czyste anioły.

_________________
Mimo, iż używam google, nie zawsze znajduje to co mam znaleźć.


21 maja 2008, o 22:54
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2007, o 12:29
Posty: 436
Post 
No i co z tego, jak np. taki Sulik zna się na rzeczy w tematach technicznych, zawsze udziela odpowiednich odpowiedzi. I do niego i tak wiele osób którym pomógł ma większy szacunek, niż do kogoś kto ma x* ale drogi wiedzy sie z tym userem nie zeszły i nie zejdą...


21 maja 2008, o 23:32
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2003, o 15:38
Posty: 514
Post lamerzy piszą w regulaminie - koniec świata.
wilczku (szczeniaku?) ty dobrze wiesz za co masz warny. i to , że nie zostałeś wykopany w ciągu miesiąca nie może być podstawą do amnestii. cziesz się, że tyle wytrzymałeś. to nie jest forum towarzyskie ani np. o tworzeniu drzewek bonsai. sekunda/gram/centymetr mogą kosztować paluszek/oczko/życie.

ps. admini - przenieście to gdzieś

_________________
nihil novi sub sole

"zadajmy sobie pytanie czy musiało do tego dojść?
skoro doszło to znaczy, że musiało!"


22 maja 2008, o 00:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2007, o 21:45
Posty: 139
Post 
"wilczku (szczeniaku?) ty dobrze wiesz za co masz warny." - Za temat o sztuce, bo tylko o muzyce może być, i o substancji najbardziej zbliżonej do rtęci pod względem zwilżania.

Dosyć o mnie, bo nie dlatego zaproponowałem to.
Chodzi mi o działanie forum. Bo większa część for, ma jakiś system co do tego. Tutaj to można po prostu wygrać. To nie jest złe, tyle, że to jedyny środek. Co do tego, to chętnie bym spróbował w takim konkursie :)

_________________
Mimo, iż używam google, nie zawsze znajduje to co mam znaleźć.


22 maja 2008, o 10:54
Zobacz profil
Post 
Vikuserro napisał(a):
"wilczku (szczeniaku?) ty dobrze wiesz za co masz warny." - Za temat o sztuce, to chętnie bym spróbował w takim konkursie :)


I bravo tematy z konkursami dla sprawdzenia sił na zamiary ruszyły w komnacie "Konkursy" może zbyt ambitnie jednak warto się sprawdzić !!
pozdrawiam
eko


9 gru 2008, o 02:54
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..