Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Vortal młodego Chemika znika z sieci 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2008, o 20:21
Posty: 48
Lokalizacja: Wrocław
Post 
ale co im przyszło do głowy :evil: :evil: :( :( tyle lat istniało VMC i nagle zaczęło im przeszkadzać. Nie możemy do tego dopuścić.
Jeśli tak będzie to macie ( [email protected] , gg 12763268 )
nie chcę z wami tracić kontaktu :( :( tyczy się to zarówno admin, moderatorów i niektórych forumowiczów. Miejmy nadzieję, że za jakiś czas uda się odnowa wystartować VMC wraz z forum w internecie.

CHŁOPAKI fajnie tu z wami było obyśmy się znowu ,,spotkali" na forum

_________________
" Chemik jest jak saper... myli się tylko raz"


1 kwi 2008, o 16:20
Zobacz profil
***

Dołączył(a): 20 lut 2005, o 19:38
Posty: 315
Post 
No popatrz, forum zamykają, a Ty nawet gwiazdki nie dostałeś :cry:

_________________
Zakazuje modom dopisywania się do moich postów ;-)


1 kwi 2008, o 16:22
Zobacz profil

Dołączył(a): 1 kwi 2008, o 01:27
Posty: 13
Post 
Szkoda malutkiego. Mnie tam generlanie piro nie kreci ale to forum pomoglo mi rozwiazac nie jeden problem z chemii, nie jedno sie dowiedzialem.


1 kwi 2008, o 16:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2008, o 19:23
Posty: 27
Lokalizacja: z kątowni
Post 
kurde, im więcej dowodów na to, że to prawda to tym bardziej w to wątpię...
eh, jak bardzo chciałbym żeby to była ściema...


1 kwi 2008, o 16:26
Zobacz profil

Dołączył(a): 1 kwi 2008, o 01:27
Posty: 13
Post 
Ęriu napisał(a):
kurde, im więcej dowodów na to, że to prawda to tym bardziej w to wątpię...
eh, jak bardzo chciałbym żeby to była ściema...


Niestety obawiam sie ze nie.


1 kwi 2008, o 16:28
Zobacz profil

Dołączył(a): 14 lip 2007, o 12:44
Posty: 302
Post 
Skoro prawda to czego ray nie podałeś żródła tych doniesień abw i fotki ?? :twisted:


1 kwi 2008, o 16:29
Zobacz profil

Dołączył(a): 19 lis 2006, o 15:56
Posty: 3
Post 
raymundo napisał(a):
Znalazłem coś:
Cytuj:
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego na zwołanej dzisiaj konferencji prasowej ogłosiła, że ma plan zamknięcia wszystkich stron internetowych o tematyce chemiczno-pirotechnicznej. Vortal Młodego Chemika (www.vmc.org.pl), została uznana przez szefa ABW Krzysztofa Bondaryka za "projekt wyjęty spod kontroli, co jest niedopuszczalne ze względu na szkolenie się na jego podstawie terrorystów" oraz "za nienawiązujący do głównych cech bezpieczeństwa narodowego".

"Niedopuszczalnym jest tworzenie przez osoby, które nie mają potwierdzonych kompetencji w zakresie redagowanej tematyki. Co więcej, nawiązując do przyjętej ostatnio ustawy lustracyjnej, obejmującej swoim zakresem dziennikarzy i wykładowców akademickich, redaktorzy publicznego projektu internetowego także powinni złożyć swoje oświadczenia lustracyjne. Istnienie takiego projektu, niepodlegającemu przyjętym normom, nie licuje bezpieczeństwem, a także jest swoistym precedensem na tle innych mediów."

Plan Biura Bezpieczeństwa Narodowego ma obejmować blokadę publicznego dostępu do danych znajdujących się na wszystkich serwerach należących do stron o tematyce pirotechnicznej, aż do czasu ich weryfikacji przez kompetentnych urzędników ministerstwa. Likwidatorami wszystkich tych stron mają według nieoficjalnych źródeł zostać informatycy policyjni.
Jednocześnie wspomniany wcześniej Vortal Młodego Chemika ma zostać oficjalne zawieszony pod zarzutem nieprawidłowości finansowych w okresie do 7 dni. Do domu administratora tej strony wkroczyli dzisiaj o godzinie 4 nad ranem funkcjonariusze ABW. Został on przewieziony na przesłuchanie. Prokuratura zapowiada dalsze zatrzymania.

Mam nadzieję że to naprawdę jakiś żart.


LINK

Zbieg okoliczności ?


1 kwi 2008, o 16:32
Zobacz profil

Dołączył(a): 14 lip 2007, o 12:44
Posty: 302
Post 
http://chemik.vitnet.pl/news.php?id=343

może to kolejny żart


1 kwi 2008, o 16:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2006, o 20:03
Posty: 66
Lokalizacja: Pośmiechówek
Post 
już drugi raz nam ABW i spiskowcy zamykają forum, myślę że juz niedługo fakty bedą zdementowane a komnaty znów ujawnione :)


1 kwi 2008, o 16:35
Zobacz profil

Dołączył(a): 19 lis 2006, o 15:56
Posty: 3
Post 
Sharker napisał(a):
http://chemik.vitnet.pl/news.php?id=343

może to kolejny żart


Cóż, widać zbyt trudno wymyślić coś nowego.


1 kwi 2008, o 16:37
Zobacz profil

Dołączył(a): 1 kwi 2008, o 01:27
Posty: 13
Post 
Ok do cholery to sciema jak nic. Tylko index podmienili. Portal nadal dziala - http://vmc.org.pl/news.php


1 kwi 2008, o 16:38
Zobacz profil

Dołączył(a): 29 lut 2008, o 15:38
Posty: 3
Post 
mogliście chociaż do wieczorka poczekać :D


1 kwi 2008, o 16:39
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 mar 2008, o 15:19
Posty: 17
Post 
grzegorz-x napisał(a):
Szkoda malutkiego. Mnie tam generlanie piro nie kreci ale to forum pomoglo mi rozwiazac nie jeden problem z chemii, nie jedno sie dowiedzialem.

grzegorz-x mam pytanie jak to możliwe zeforum pomogło ci rozwiazać problemy jak jestes na nim od dzisiaj
a ty klaver napisałes co wiedziales i podałes linka a zaraz po otwarciu linka wyskakuje
Ten artykuł jest żartem primaaprilisowym, wszystkie wydarzenia w nim przedstawione są wyłącznie fikcyjne. Szczegóły na stronie dyskusji.
I zadajcie sobie wszyscy pytanie dlaczego ten temat powstał dziś czyli
1 kwietnia???????? moderator napisał ze dzisiaj wieczorem server ma juz nie działac a ja jutro po szkole mapisze wam wszystkim posta LOL chyba że dostane bana


1 kwi 2008, o 16:39
Zobacz profil
**

Dołączył(a): 8 maja 2007, o 15:50
Posty: 175
Post 
Ja i tak czuję że to jeden wielki wał ... :idea:

Administratorzy umówili się z Modami że na Prima Aprilis zrobią wszystkich w jajo ,dlatego Eko zamyka sklep (pozornie ,równie dobrze mógłbym skasować temat i go wyczyścić przecież ma do tego prawo bo jest modem ,więc po co zamykać :idea: ) Ray nakręca ludzi jakimiś dziwnymi informacjami ( wiesz zdjęcie trochę mi śmierdzi paintem a szczególnie podpis ,a poza tym nie dałeś linku do tej strony gdzie to wyczytałeś. Jak na serio by zamykali VMC to powinni chociaż napisać na Onecie ,a czego na dzień dzisiejszy nie ma)

Poza tym w tym śmiesznym oświadczeniu ABW ("...dostępu do danych znajdujących się na wszystkich serwerach należących do stron o tematyce pirotechnicznej, aż...") napisali że wszystkich czyli "one.pl" i inne też przetrzepią czego na tych forach nie jest wspominane nawet słowem.

No i chyba ostatnim argumentem który dyskwalifikuje szwindel to chyba najbardziej oczywisty czyli 1 kwietnia (patrz data powstania tematu => około jedenastej w nocy) ,wiem że może być to koniec VMC ale wszelakie informacje które są podawane 1 kwietnia to trzeba przyjmować z umiarem

Dalsza cześć programu według mnie będzie wyglądać tak iż Dako skasuje (wyłączy) wieczorem stronę oraz forum pod pozorem wyłączenia przez ABW ,a nad ranem (02.01.08) po prostu powróci na wizję całe forum i VMC śmiejąc się że zrobili was w konia.

PS. Może mi się to tylko wydaje...


1 kwi 2008, o 16:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2007, o 21:02
Posty: 103
Lokalizacja: Wąchock
Post 
grzegorz-x napisał(a):
Dobiora sie tylko do tych kotrzy potencialnie maja odczynniki/MW.
Ja jestem czysty, mam od tego szkole i materialy - bezpiecznie i bez lamania prawa.

nie rozumniem jak mogą zgarnąc kogoś kto ma odczynniki jeśli są kupowane nie na oświadczenia i zezwolenia

_________________
"Petunia nie omlet"
Ferdynand Kiepski
Obrazek


1 kwi 2008, o 16:43
Zobacz profil

Dołączył(a): 1 kwi 2008, o 01:27
Posty: 13
Post 
Giewont napisał(a):
grzegorz-x napisał(a):
Dobiora sie tylko do tych kotrzy potencialnie maja odczynniki/MW.
Ja jestem czysty, mam od tego szkole i materialy - bezpiecznie i bez lamania prawa.

nie rozumniem jak mogą zgarnąc kogoś kto ma odczynniki jeśli są kupowane nie na oświadczenia i zezwolenia


Mowie o lewych odczynnikach i mieszankach kotre pewnie nie jeden z was ma.

@Hela xD - nie chce mi sie kolejny raz mowic - przeczytaj na poprzedniej stronie moj post to sie dowiesz


1 kwi 2008, o 16:50
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2007, o 15:26
Posty: 639
Post 
a widzicie date newsa ??

_________________
<center>Obrazek
Obrazek
"...ale to już tak jest, że chemia jest the best i tyle..."</center>


1 kwi 2008, o 16:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2007, o 21:02
Posty: 103
Lokalizacja: Wąchock
Post 
If tomorrow morning You will say it was a joke I will kick You

_________________
"Petunia nie omlet"
Ferdynand Kiepski
Obrazek


1 kwi 2008, o 16:52
Zobacz profil

Dołączył(a): 29 lut 2008, o 15:38
Posty: 3
Post 
Cytuj:
a widzicie date newsa Question

a możecie nie robić sobie już jajec ? bo naprawdę uwierzę :D


1 kwi 2008, o 16:53
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 mar 2008, o 15:19
Posty: 17
Post 
Prima Aprilis - 2006-04-02 11:45:54

Wiekszosc dala sie nabrac...

Witam was serdeczni USERZY!!!

Wczoraj świat (a przynajmniej polska scenę pirotechniczna) obiegła informacja jakoby to ABW miało zamiar zamknąć Vortal młodego Chemika.

My admini VmC dziś oświadczamy iż był to tylko żart Prima Aprilis'owy :lol:

Przyznam szczerze że niezły miałem polew widząc tych wszystkich panikujących, bo zamykają "ich serwis".

Szczególnie podziwiam CTX'a, bo zgłaszał się do mnie na gg a ja go uświadamiałem w przekonaniu że serwis zostanie zamkniety ;)

Wiem... Pomysł był hardcore'owy ale wypalił i oto chodziło ;)

Nie będę przepraszał za wprowadzenie w stan fobii co poniektórych userów, bo takie było założenie i choć żart był może małym przegięciem z naszej strony, wszystkim adminom się spodobał, a mam nadzieje ze wam teraz również.

Tak czy inaczej jak by kto chciał sobie poużywać to zapraszam bo ja byłem prowodyrem tego pomysłu :lol:

Tak, że nie martwcie się chłopcy i dziewczęta VmC będzie działał i prężnie się rozwijał ;)

Pozdro
Tchemik

PS. Stronka i forum chwilowo nie działały, bo tak intenywnie ściagalisci co się da, że zajechalisci 11 Mbit'owe łącze Vitnetu :P


1 kwi 2008, o 16:54
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2007, o 15:26
Posty: 639
Post 
smutna prawda
tak to juz sie pozegnam
moze mnie nie lubieliscie moze tak ale zegnam was papa

_________________
<center>Obrazek
Obrazek
"...ale to już tak jest, że chemia jest the best i tyle..."</center>


1 kwi 2008, o 16:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2008, o 19:23
Posty: 27
Lokalizacja: z kątowni
Post 
doznanie napisał(a):
smutna prawda
tak to juz sie pozegnam
moze mnie nie lubieliscie moze tak ale zegnam was papa


doz, co z Tobą?? Czyżbyś nie wiedział o tej akcji?? Reszta modów się od Ciebie odwróciła czy co??:P


1 kwi 2008, o 16:56
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 13 mar 2006, o 19:59
Posty: 476
Post 
też CIę kocham doznanie koksie :D odwiedzę Cię w kiciu :D


1 kwi 2008, o 16:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 paź 2007, o 21:02
Posty: 103
Lokalizacja: Wąchock
Post 
żart sie wam udal
gratuluje :D

_________________
"Petunia nie omlet"
Ferdynand Kiepski
Obrazek


1 kwi 2008, o 16:58
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 mar 2008, o 15:19
Posty: 17
Post 
skoro moderatorzy sie upieraja że forum bedzie zamkniete to niech poscie napisza swój login i hasło. Bo skoro ma nie być forum to po co im konta????


1 kwi 2008, o 17:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..