Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
SPAM 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2010, o 10:49
Posty: 3
Lokalizacja: Silesia Inferior
Post Re: SPAM
Dzisiaj wg mnie już przesadzili. Niejaki "RichardMaretti" zasypał dział pogawędki ponad dwudziestoma postami o jakichś pierdołach. Dlaczego szanowni Moderatorzy nie zareagowali od razu po kilku takich akcjach i nie usunęli tego konta?


18 sty 2012, o 14:36
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post Re: SPAM
m123698745 napisał(a):
Dzisiaj wg mnie już przesadzili. Niejaki "RichardMaretti" zasypał dział pogawędki ponad dwudziestoma postami o jakichś pierdołach. Dlaczego szanowni Moderatorzy nie zareagowali od razu po kilku takich akcjach i nie usunęli tego konta?



Bo nawet administracja tak robi, tyle, że mailowo :)


21 sty 2013, o 19:51
Zobacz profil
@ADMINISTRATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 paź 2003, o 18:57
Posty: 1246
Post Re: SPAM
?
Maile zostały wysłane na adresy, podane przez użytkowników rejestrujących się na VmC. Użytkownicy zostali poinformowani o zmianach na portalu.

To, że pierwszy mail się zdublował nie było celową winą tylko winą skryptu, którem czasem zawodzą.

Jeśli nie chcesz otrzymywać maili od VmC nie widzę przeciwskazań, powiedź to usunę go z listy mailowej.

pozdrawiam .

_________________
Obrazek


22 sty 2013, o 02:41
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 05:26
Posty: 102
Post Re: SPAM
Apropo spamu, sporo pojawia się botów. Odkąd się zarejestrowałem problem stale występował. Było tak wcześniej? Jeśli tak to czemu administracjo nie wprowadzicie captchy która jest w stanie temu zapobiec? Pomyślcie o tym, oszczędzicie sobie problemu z usuwaniem postów i nam sprawicie wielką uciechę.

Pozdro


13 gru 2013, o 22:47
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2003, o 15:38
Posty: 514
Post Re: SPAM
modzi robią co mogą, ale trzeba pamiętać, że to "prace społeczne" ew. "wolontariat". nie ma czegoś takiego jak stałe dyżury itp. czasem może być nieco bałaganu przez jakiś czas.

_________________
nihil novi sub sole

"zadajmy sobie pytanie czy musiało do tego dojść?
skoro doszło to znaczy, że musiało!"


14 gru 2013, o 23:04
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 05:26
Posty: 102
Post Re: SPAM
Dobrze rozumiem waszą pracę i wcale jej nie winię. Chodzi mi o to że instalując skrypt generujący losowy kod do przepisania (tylko przy rejestracji) zamykamy drzwi wszystkim botom. Oszczędzacie sobie na tym sporo czasu. W dodatku na forum macie zapewniony porządek do momentu aż nie będzie tego wstawiał komputer a świadomy użytkownik. Może warto poświęcić parę minut na udoskonalenie forum by żyło się lepiej ;)


15 gru 2013, o 18:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..