Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
BYKOM STOP!!! 
Autor Wiadomość
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2006, o 19:24
Posty: 868
Lokalizacja: Opole
Post 
brak polskich znaków to pikuś.. nie martw się ;)

jeśli chodzi o Fronta to zgadzam się, że nie może być rozgraniczenia na umyślne popełnianie błędów i na nieumyślne. Tu chodzi o przejrzystość i wrażenia estetyczne..


5 kwi 2008, o 22:32
Zobacz profil

Dołączył(a): 14 lip 2007, o 12:44
Posty: 302
Post 
co do "błędów" i ortografii to rzeczywiście oczy bolom od patrzenia !!


5 kwi 2008, o 22:33
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, o 19:13
Posty: 454
Lokalizacja: [*]
Post 
Ęriu napisał(a):
prezes- the inventor, bądź oryginalny i jeździj lewą stroną drogi...
Ortografia tak jak i prawo drogowe jest czymś narzuconym z góry. Tu za bardzo nie ma czegoś takiego jak własny styl... Są jakieś granice. Nawet jak wyprzedzisz na podwójnej ciągłej, to, jak Ci się uda oczywiście, wracasz na prawy pas. A Front cały czas łamie regulamin specjalnie i nikt mu nic nie robi. To tak jakby cały czas ciupał tym lewym pasem :P.


fornt to monster truck i jak ktos nie chce zostac rozjechany to musi zjechac na pobocze jak juz tak porownoojesz :lol:


5 kwi 2008, o 22:37
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Co do estetyki moge dawac gołą babę pod tekstem :lol:

Pisania nie zmienie i pisze jak mi sie nawinie jaki mam hómor... koniec przekazu.. nie podoba się ?? Nie czytai !! :lol: :lol:

Co do zrozumienia ja nie rozumiem 90% postów CrazyUser`a ale nie skomlam że CU jest rzałosny etc ewtc Precz z chómanizmem :lol: :lol:

//malutki
ostatnie ostrzeżenie, od nastepnych postow lecą warny.


5 kwi 2008, o 22:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2008, o 19:23
Posty: 27
Lokalizacja: z kątowni
Post 
prezes- the inventor napisał(a):
fornt to monster truck i jak ktos nie chce zostac rozjechany to musi zjechac na pobocze jak juz tak porownoojesz :lol:


A co jeśli z naprzeciwka nadjedzie Front ver.2 łodzią podwodną albo takim caterpillar'kiem: http://www.passion-modeles-reduits.com/ ... s/797B.jpg :P

Front napisał(a):
Co do zrozumienia ja nie rozumiem 90% postów CrazyUser`a ale nie skomlam że CU jest rzałosny etc ewtc


Jak jesteś jeden, który nie rozumie to jeszcze o niczym więcej nie świadczy, a jedynie o Tobie.

Pzdr.


5 kwi 2008, o 22:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..