Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Co byście zmienili? 
Autor Wiadomość
Post 
Widze ostatnio duze zainteresowanie BHP i ostroznoscia pracy , sa zalozone tematy "Wypadki" , "Ku przestrodze" i wiele mniejszych odnosnie konkretnej reakcji postepowania w danym przypadku , wlasciwosci trujacych i niebezpieczenst zwiazanych z obchodzeniem sie z dana substancja czy jej syntezy ... . Moje pytanie brzmi : Czy nie istnieje uzasadnione utworzenie nowego podforum o nazwie BHP(czyli jak nalezy postepowac i czego unikac oraz ... ) ?


2 maja 2005, o 20:32
@ADMINISTRATOR

Dołączył(a): 10 gru 2003, o 00:09
Posty: 735
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Czy istnieje... Chyba nie z tego prostego powodu ze wlasnie jestesmy w trakcie tworzenia encyklopedii etc gdzie beda takie zreczy, sekundo - jak dobrze pojdzie za nidlugo pojawia sie karty charakterystyki odczynnikow, wiec chyba nie bardzo. A co do reakcji to juz sie pisze przy konkretach.

Pozdrawka
Tchemik

_________________
Obrazek
Tchemik.Pl


2 maja 2005, o 22:56
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 gru 2005, o 22:33
Posty: 608
Lokalizacja: Poznań
Post 
Odświeżę nieco temat i wspomnę, że nie widzę możliwości edytowania własnych postów. A jeśli taka jest, to musi być bardzo dobrze ukryta, bo nigdzie nie mogę jej znaleźć. Jest to o tyle uciążliwe, że czasem sie coś przeoczy i nowy post trzeba pisać, zamiast uzupełnić poprzedni. Po kilku takich akcjach można oberwać sianopisem i/lub banem, a to nie fajnie :? Poza tym wszystko OK. Jeśli zaś chodzi o coś nowego na forum, to poleciłbym założenie tematu z linkami do stron o podobnej tematyce z krótkimi ich opisami. Stron nie tylko związanych z chemią ale generalnie "naukowych". Tylko bez stron traktujących o strącaniu Cu(OH)2, spalaniu magnezu i temu podobnych, ale coś sensownego i z polotem.

_________________
Chemik nie upija się, tylko zwiększa labilność konformacyjną.

A poza tym wszystko jest dla ludzi... z głową!


2 cze 2008, o 18:37
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2007, o 17:00
Posty: 1503
Lokalizacja: SRC
Post 
1> http://forum.chemik.vitnet.pl/viewtopic.php?t=16399
2> http://forum.chemik.vitnet.pl/viewforum.php?f=19


2 cze 2008, o 18:52
Zobacz profil

Dołączył(a): 2 mar 2008, o 20:34
Posty: 30
Post 
Witam!
Mam taką propozycję, ażeby do Vortalu dodać art o produkcji HCl. Jest to bardzo przydatny odczynnik, więc ten artykuł byłby całkiem na miejscu (nie każdemu chce się niestety użyć opcji "szukaj") :D :D
W razie czego to ten art mogę "logicznie" ułożyć.


2 cze 2008, o 21:12
Zobacz profil

Dołączył(a): 6 sie 2007, o 13:18
Posty: 88
Lokalizacja: co skad...niby ja?
Post 
nie na temat a i w Sekowskim jest... kto jest zainteresowany przeczyta, ale coz dla niektorych mozna by bylo zrobic...

_________________
Obrazek


3 cze 2008, o 18:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2007, o 21:45
Posty: 139
Post 
Ja bym proponował, nie tyle przywrócić edita, co dać możliwość userom scalania postów. Nikt by nieczego nie usunął, a wszystkie ale by dopisał.

_________________
Mimo, iż używam google, nie zawsze znajduje to co mam znaleźć.


3 cze 2008, o 21:11
Zobacz profil
*

Dołączył(a): 4 lut 2005, o 22:08
Posty: 32
Post 
Witam!

Zakładam dzisiaj nowy temat na forum, no a ze względu na jego niebywały rozrost ( z którego jestem dumny :wink: ) postanowiłem urzyc opcji "Szukaj". Wpisałem "Kwas Siarkowy" zaznaczyłem opcje "Tematy Postów" i wyswietliła się lista z miljonem różnych tematów, w żadnym nie znalazłem słów Kwas Siarkowy. Jeśli wynika to z mojego niedopatrzenia i niezrozumienia to bardzo przepraszam, ale jak by sie dało to czy istnieje opcja wyszukiwania tematów, które zawieraja tylko słowo "Kwas" albo "Siarkowy" a nie pokazywało tematów typu "Przyklejony: "Mondre" posty na forum :)" bo chociaż w postach występują te słowa to niema ich w temacie ( chyba :evil: )

[/list]


20 cze 2008, o 00:26
Zobacz profil
*

Dołączył(a): 4 lut 2005, o 22:08
Posty: 32
Post 
a i zgadzam się z kolegą Vikuserro, opcja edit pomogła by mi teraz w usunięciu tego dopiska pod moim ostatnim postem a nie zmuszała do pisania nowego i nabijania niepotrzebnych postuw -----> sianopis


20 cze 2008, o 00:28
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2007, o 13:09
Posty: 270
Post 
Jasne, opcja edit jest bardzo wygodna, ale z drugiej strony jej brak wpływa na podniesienie poziomu forum... Dłużej zastanawiamy się co napisać bo teraz już nie tak łatwo można usunąć posta z jakąś głupotą..


20 cze 2008, o 08:42
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 paź 2008, o 23:51
Posty: 3
Post 
Witam!
Chciałbym poprzeć propozycję przywrócenia opcji edytuj. Napisałem właśnie pierwszego posta, stwierdziłem, że można go uczynić bardziej czytelnym i ... nic nie poprawiłem. Fakt, następnym razem zrobię podgląd, ale jeśli przypomni mi się coś później i będę chciał dopisać ... ?
Naprawdę jest wiele forów na wysokim poziomie, które mają możliwość edytowania (nie mówię o usuwaniu), kluczem jest nic innego jak bezwzględność moderatorów (wybryki opisane jako argument dla zlikwidowania ww opcji powinny być karane).
Czy brak możliwości edytowania podwyższa poziom? Wątpię, bo jeśli ktoś ma napisać głupotę, to i tak nie będzie się nad tym zastanawiał.
Natomiast zdublowane posty znacznie ten poziom obniżają.


27 paź 2008, o 00:47
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, o 00:29
Posty: 703
Lokalizacja: behind enemy line
Post 
Jak mówi Pan. Nie będzie opcji edytuj aż do apokalipsy. Po apokalipsie przywrócimy edita.

_________________
Obrazek

Studentem jestem i nikt, kto ma wódkę, nie jest mi obcy.


27 paź 2008, o 01:05
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2006, o 19:24
Posty: 868
Lokalizacja: Opole
Post 
nie martwcie się, to podobno już za 4 lata :lol:


27 paź 2008, o 16:20
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 paź 2008, o 23:51
Posty: 3
Post 
Blizzard, fajnie, że w swoim podpisie masz tekst: "Używamy opcji zmień".
Nie ma to jak konsekwencja, prawda?


27 paź 2008, o 16:29
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
John shut your mouth becose I kill you !!

Było to dawno dawno temu 4 potężnych adminów stworzyła forum VMC wywołała je z chaosu kodu i zostawiła je bo widziała że forum jest dobre i da sie na nim zarobić :) Była na nim wtedy opcja edytój. Tak przez długi czas opcja edit była włączona lecz pewnego dnia zły Front użył jej do zaklucenia harmonii i zmącił nią wiele tematuw i wyłączyli :roll: oto chistoria edita.


27 paź 2008, o 18:08
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 gru 2006, o 23:25
Posty: 180
Post 
Ja bym dorzucił posty z opcją "wygaś po jakimś czasie"
Tzn, że jak już offtopujemy to np. po 1 dniu post się traci.

_________________
Młody mąż wyniósł z pożaru swoją świeżo upieczoną żonę!


27 paź 2008, o 18:38
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, o 00:29
Posty: 703
Lokalizacja: behind enemy line
Post 
A faktycznie. No ale nie bede zmieniał już całego banerka bo na tym forum akurat nie ma opcji edit. Stosujta się do reszty reguł. Bez dyskusji...

_________________
Obrazek

Studentem jestem i nikt, kto ma wódkę, nie jest mi obcy.


27 paź 2008, o 20:47
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Cytuj:
Bez dyskusji


a jak nie to w ryj !! tudzież: "nie pasi? wyp***alaj!"


27 paź 2008, o 20:54
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2007, o 15:10
Posty: 214
Lokalizacja: Don't Panic! We're From Poland
Post 
Front napisał(a):
Cytuj:
Bez dyskusji


a jak nie to w ryj !! tudzież: "nie pasi? wyp***alaj!"


powiedział co wiedział... :?


27 paź 2008, o 21:15
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, o 00:29
Posty: 703
Lokalizacja: behind enemy line
Post 
No bo ile mamy tłumaczyć że edit nie wróci??

_________________
Obrazek

Studentem jestem i nikt, kto ma wódkę, nie jest mi obcy.


27 paź 2008, o 22:26
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2007, o 15:10
Posty: 214
Lokalizacja: Don't Panic! We're From Poland
Post 
vis napisał(a):
Cytuj:
a jak nie to w ryj !! tudzież: "nie pasi? wyp***alaj!"


powiedział co wiedział... :?


Panowie,
nie mniej jednak uważam, że forum to nie tylko skarbnica wiedzy, ale również środowisko ludzi promujących pewien poziom kultury osobistej, analizowanych zagadnień, jak również pewne formy społeczne. Szczególnie odnosi się to do userów i modów z znacznym stażem.

pozdrawiam vis.


30 paź 2008, o 22:22
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Cytuj:
co wolno frontowi to nie userowi


:)


30 paź 2008, o 23:40
Zobacz profil
Post odp.
Froncior daj se luzu każdy wie ze jesteś the best :P
Opcja edit w zasadzie jej brak uwarunkowany był kilkoma innymi posunięciami userów !!
Dla tego nie jesteś jedynym który namieszał w postach , po za tym edit w chwili telewizyjnej darmowej reklamy Polsatu odnośnie stronki powodował palenie się tzw. styków itp.
własne posty usuwali ci co musieli lub ci co chcieli edit postów był nagminny powodujący braki w wypowiedziach tzw. czarne dziury w ciągłości wypowiedzi , każdy pisze posty na własny rachunek chwilowa reklama w TV w każdej formie jest jedynie dobrodziejstwem ,
Od spraw innych nie legalnych etc. są modelatorzy na forum w służbie VMC
i Szanowna Administracja nie przypisuj sobie tego zaszczytu straty funkcji edit jednoosobowo !!
pozdrawiam
eko osiem


31 paź 2008, o 00:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2008, o 19:18
Posty: 515
Lokalizacja: Lubelskie
Post 
Tak mi czegoś brakowało... i teraz se przypomniałem :D Na niektórych forach jest coś takiego ja ShoutBox czy jak to tam się profesjonalnie zwie, taki bajer pod all komnatami gdzie można gadać jak na gadu, będąc ówcześnie zalogowanym na forum. Wiem, że mamy jakiś kanał IRC, ale takie coś do pogawędzenia też by się przydało, tudzież do zadania jakiegoś szybkiego pytania gdy ktoś o pewnym zasobie wiedzy jest online i odpowie, zamiast pisać temat który zostanie wyrzucony zaraz po odpowiedzi (przytoczył bym jakiś przykład ale nie jestem teraz w stanie myśleć :P)


11 lis 2008, o 01:50
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
było mówione i SB tutaj nie bedzie :D


11 lis 2008, o 01:51
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..