Ak47

Military accessories. Broń palna, miny, wykopane bomby, amunicja, wykrywacze metali itd.

Moderator: #Moderatorzy

Ak47

Postprzez Aco » 2 sty 2004, o 18:03

Troche odbiegne od tematu piro ale może ktoś zna strone na krórej szczegółowo przedstawiono mechanizm spustowy karabinu Ak47.
Aco

Postprzez Anonymous » 3 lut 2004, o 23:54

Powiem tyle trudno bedzie znalezc. Sprobuj poszukac w necie patentu na AK47. Kiedys go wiszialem i byla tak jakies szkice. Tylko wsio po rusku i nic nie skumalem :P
Anonymous

Postprzez Mauser » 19 lut 2004, o 15:29

Niewiem czy jeszcze potrzebne ale przekrój ak-47 :Obrazek[/img]
Mauser

Postprzez Anonymous » 19 lut 2004, o 16:26

No tak przekroj dosc ciekawy ale brakuje tego o co chodzilo. Czyli szczegolowego przekroju i budowy mechanizmu spustowego. Zapewne lacznie z mechanizmem przelaczania na ogien ciagly i pojedynczy.
Anonymous

Postprzez Aco » 19 lut 2004, o 17:25

_Vincenzo_ napisał(a):No tak przekroj dosc ciekawy ale brakuje tego o co chodzilo. Czyli szczegolowego przekroju i budowy mechanizmu spustowego. Zapewne lacznie z mechanizmem przelaczania na ogien ciagly i pojedynczy.
Właśnie! Przekrój jest fajny ale brakuje opisu mechanizmu spustowego, jednak i to już coś dzięki. Swoją drogą to mechanizm spustowy wymyślony przeze mnie trochę różni się od tego. Co prawda ja nie robie kałacha lecz prostą broń samopowtarzalną (mam ambitne plany :D )Narazie mogę się pochwalić ze zrobiłem taką jakby armatkę-pistolet, działa bez zarzutów opis na mojej stronie. www.aco.web.prv.pl
Aco

Postprzez Anonymous » 3 lut 2005, o 18:41

http://www.szwadron.kgb.pl/pod/poligon/akm.htm
Tu jest o AKM a to jest Modernizwony AK-47
Anonymous

Postprzez p8p8 » 2 sty 2006, o 23:13

pójdziesz do woja to ci wszystko pokażą :wink:
sam był bym ciekawy ale też nigdzie nie mogę tego znaleść ?? :(
KTO JEST UZBROJONY
TEN PRAWIE
JEST NIEUSTRASZONY
:) :) :) :)
p8p8

Postprzez Anonymous » 2 sty 2006, o 23:22

znalazłem puzzle jak chcecie;)
nad złożeniem trzeba troche pokombinować :P

http://www.ak-47.net/ak47/comp/trigger.html
Anonymous

Postprzez Anonymous » 6 sty 2006, o 10:10

Mam amerykańską instrukcje do kałacha jak chcesz to sie na priv odezwij to ci wyśle.
Anonymous

Powrót do Militaria