Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Straszak umarex 
Autor Wiadomość
Post Straszak umarex
Witam. Mam straszaka Umarex cal.6mm Flob. PL i chciałbym go przerobić tak abym mógł strzelać z niego nabojami od kbks-u. Na razie kiepsko wchodzą do niego nawet naboje startowe kródkie 6mm (nie wchodzą do końca i wypadają przy otwieraniu magazynka). Nie chodzi mi o snajperskie sptrzelanie bo takim modelem to jest niemożliwe i wszyscy to chyba wiedzą. Chodzi mi o strzelanie do celu z odległości kilku metrów, nie więcej. Ludzie pomóżcie liczę na was.


29 wrz 2006, o 21:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 12:09
Posty: 71
Post 
Nie radzę, to jest wykonane z bardzo kruchego stopu , przy pierwszej próbie rozerwie lufę :cry:

_________________
przemo


30 wrz 2006, o 12:20
Zobacz profil
Post 
Krótkie naboje 5.6mm - bębenkek z stopu znal jakość by to przetrzymał, ale usunięcie przegrody w lufie - to jest wyzwanie (uwzględniając nieuszkodzenie jej - pomimo jako lufa i tak nie będzie spełniania swojej roli)


1 paź 2006, o 17:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 12:09
Posty: 71
Post 
można w bębenek i w lufę wstawić tulejki stalowe (np. z lufy od wiatrówki 5,5 mm. ) ale gra nie jest warta zachodu...

_________________
przemo


1 paź 2006, o 18:05
Zobacz profil
Post 
Mimo wszystko dzięki za pomoc. A znacie może jakiś fajny tani model, który dało by się tak przerobić lub jakąś łatwo dostępną małą broń palną (np rewolwer) , którą mógłbym nawet posiadać nie do końca legalnie?


2 paź 2006, o 20:32
Zasłużony dla forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2006, o 21:50
Posty: 439
Post 
nie pomyliłeś forum? to forum chemiczne... nawet jak ktoś ci tu poradzi to ja bym był pełen obaw czy ci sie krzywda nie stanie... to są chemicy a nie rusznikarze / ślusarze ... niemówiąc o nielegalnym posiadaniu broni ... a poza tym to policz sobie ile kasy i czasu na przeróbkę wydasz a ile kosztuje najtańszy fabryczny pistolet.... gra niebezpieczna i niewarta zachodu . poza tym postrzelać? trenować z czegoś co będzie miało taki ogromny rozrzut? jak dla mnie taka broń może być użyta tylko w celach przestępczych i dlatego uważam że nikt tego nie powinien robić... zapisz sie na strzelnice to sobie postrzelasz... bo chyba nie strzelał byś w lesie jakimś w którym ktoś może np grzyby zbierać...


2 paź 2006, o 22:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..