Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Dwie strony 
Autor Wiadomość
***

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 11:39
Posty: 1091
Lokalizacja: Cz-wa
Post Dwie strony
Skoro się witałem, to i wypada się pożegnać. Miałem odejść po cichu, ale mogliby mnie źle odebrać. :roll:
Skoro przeszkadzam co to niektórym,to postanowiłem zrezygnować. Trzymajcie się mocno, kto wie, internet jest mały, może się kiedyś jeszcze spotkamy. Jeszcze raz powodzenia, a tych co mają coś na sumieniu, niech rozliczy sprawiedliwość.

_________________
Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo...


29 paź 2015, o 23:51
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post Re: Dwie strony
no elo


30 paź 2015, o 09:46
Zobacz profil

Dołączył(a): 31 gru 2014, o 01:37
Posty: 281
Post Re: Dwie strony
A teraz CTX jesteś zadowolony z siebie? Tak, osiągnąłeś swój cel, twoje zagrożenie zostało zlikwidowane.
Good luck!

_________________
Dobrze "wiem, że nic nie wiem", a "to co wiemy to kropla, czego nie wiemy ocean".


30 paź 2015, o 17:08
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post Re: Dwie strony
Mam mieć wyrzuty sumienia bo koleś, który jedyne co potrafił to bełkotać, blokować, cenzurować i wyzywać nie był w stanie w ogóle przyjąć do siebie konstruktywnych uwag, miał gdzieś liczne uwagi na temat swojej nic nie wartej a jedynie przeszkadzającej aktywności- teraz postanowił strzelić foszka i się obrazić na całe forum zamiast wziąć do roboty i pokazać, że jednak umie wyprodukować coś ciekawego i wartościowego?

W ogóle nie wiem po co napisał tego posta, jeszcze tytułem jaki mu nadal starając się dodać jakiegoś nie wiem, artyzmu xD Jeśli posiadał jakiekolwiek oznaki godności, to w tym momencie wywalił je daleko przez okno. Niech się cieszy, że nie dostał bana za upublicznienie danych użytkownika na forum, czym starał się wyrządzić mi problemy. Nie wiem jak można być aż taką świnią.

Tak, jestem zadowolony.


30 paź 2015, o 21:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 wrz 2009, o 15:20
Posty: 209
Post Re: Dwie strony
Masz rację CTX, za upublicznianie danych osobowych na tym forum powinny iść bany.

_________________
panta rhei kai ouden menei


30 paź 2015, o 21:50
Zobacz profil

Dołączył(a): 31 gru 2014, o 01:37
Posty: 281
Post Re: Dwie strony
CTX, ile ty w ogóle masz lat? 10? 14? Dlaczego ty go aż tak nie lubisz? Co on Ci takiego zrobił? Jeśli nie możecie się dogadać to po pierwsze - powinniście to załatwić najlepiej na pw, a po drugie - dążyć do tego, żeby jakoś się dogadać, bo aż się odechciewa korzystać z forum, kiedy wchodzi się... a tu CTX.. compaqchemlab... znowu CTX i tak na zmianę.
A czego tak właściwie oczekiwałeś od niego? (Tak konkretnie)

_________________
Dobrze "wiem, że nic nie wiem", a "to co wiemy to kropla, czego nie wiemy ocean".


30 paź 2015, o 23:15
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post Re: Dwie strony
Niestety, dużo więcej.

Tu nie chodzi o to, że go nie lubię, tylko typ wypisuje bzdury, nie czyta tego co jest juz napisane, nie czyta tego co zostało napisane specjalnie dla niego. Może nie zdążyłeś przeczytać, bo moderatorzy wywalali wcześniej jego posty, za co dostał ostrzeżenie za spam i sianopisiarstwo. Widocznie nie bez powodu, nie? Może nie zdążyłeś też przeczytać ostatnich kilku ostatnich aktywnych tematów, gdzie była prowadzona merytoryczna dyskusja. Po prostu zaczynał mnie za każdym razem obrażać, raz bez powodu wrzucając od sianopisów, dwa- w temacie o chromie bredził o jakichś muchach i moim charakterze, trzy- w złości posunął się do tego, aby na forum upublicznić moje dane osobowe (to już chyba wystarczające wytłumaczenie...), cztery- kolo jest po prostu niereformowalny, zobacz temat o odzysku złota z czipówi i styków... Nie wiem jak można coś takiego odwalić.

Z miesiąc temu gadałem z nim na pw, myślałem, że sobie przemyśli, jakiś czas był spokój. Ostatnio się odezwał to nawet mu dałem odpowiedzi w temacie o chromie- znów dostałem zjebkę, nie wiadomo za co o.O Był temat o tym czym jest samogon- napisałem, że w sumie obecnie denaturat można nawet pić, bo nie jest bardziej szkodliwy niż sam etanol w nim zawarty (to fakt, obecnie to zwykły spirytus 92% z bitrexem, którego jest bardzo mało i nie jest w żaden sposób szkodliwy) czego chyba sens był oczywisty, przecież mi nie chodziło wcale o to, aby pić denaturat -.- -zaczął mnie wyzywać od sianopisów. Wchodzę w odzysk złota- widzę, że przypruł się do velSiergieja, który słusznie zwrócił mu uwagę. i tak dalej i tak dalej....

A to czego oczekiwałem pokrywa się z tym, co pisali mu inni, między innymi Sulik+zobacz ostatnie strony wątku "mondre posty na forum" (czy jakos tak). Teraz obraził się jak panienka, zamiast się ogarnąć i jakoś normalnie zachowywać. Nie ogarniam. Dzieci teraz są jakieś wyjątkowo słabe psychicznie.


31 paź 2015, o 01:48
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post Re: Dwie strony
aleksanderwiel napisał(a):
CTX, ile ty w ogóle masz lat? 10? 14?

wg. moich danych CTX jest około 2 razy starszy od compaqchemlab, ja jestem trochę młodszy od CTX to: w kwestii wieku jeżeli wiek jest tak ważny; z doświadczenia niestety wiem, że argument wieku podają osoby młode ;) (sam tak miałem, kończy człowiek 18 lat i wydaje mu się, że może wszystko - ależ to było naiwne); pewnie w wieku 50 lat tak samo pomyślę o samym sobie w wieku 30 :) ).

Co do compaqchemlab: upominałem do na pm o niespamowanie, co na chwilę pomogło, ale nie na długo potem poszedł pierwszy warn i był spokój na chwilę, ale też nie na długo ostatnio poszedł 2 warn. Przy okazji za pierwszym warnem i CTX dostał warna.
Większość tego wywaliłem - wg. panelu moderatora za ostatni miesiąc było 55 "akcji moderatorskich" z czego 33 dotyczyły bezpośrednio lub pośrednio compaqchemlab (60%).

I prawda jest taka, że chłopak przez brak samokrytycyzmu zrobi sobie lub komuś, wcześniej lub później krzywdę.

Póki co wątek zostawiam, ale jak zacznie się nagonka/szarpanina słowna etc. to wywalam do kosza.

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


31 paź 2015, o 09:27
Zobacz profil

Dołączył(a): 31 gru 2014, o 01:37
Posty: 281
Post Re: Dwie strony
Nie no, Sulik spokojnie. Przecież ja nie będę się z wami kłócił, tylko chciałem się dowiedzieć, z jakiego powodu to całe zamieszanie. Ja tu nikogo nie oceniam, a komentarze staram się budować na pewnych informacjach.
Może rzeczywiście jestem od was młodszy, ale co z tego? Czy nie szanowałbyś osoby młodej szczególnie wtedy, gdy ma coś mądrego do powiedzenia? Ja osobiście lubię rozmawiać właśnie z ludźmi, którzy mają jakąś wiedzę i jej nie zatrzymują dla siebie.
Mówisz, że "człowiek ma 18lat i wydaje mu się, że może wszystko"? To nie zawsze prawda, chociaż często się tak zdarza(prawko, nieśmiertelność i te sprawy). Tak naprawdę wszystko jest dla ludzi i trzeba umieć rozsądnie z tego korzystać oraz poprawnie "współżyć" z innymi ludźmi. - bez skojarzeń.
Szkoda tylko, że nie możecie się dogadać. Compaqchemlab zawsze był aktywny na forum, a teraz wydaje mi się tak pusto. Może czasami pisał bzdury, nie będę wnikał czemu - pośpiech, brak wiedzy, coś innego. A gdyby chciał wrócić i zachowywać się tak "normalnie" jak mówicie to dalibyście mu drugą szansę i zapomnieli o sprawie?

PS. Jeszcze jedno - wiem CTX, że ty myślałeś, że jestem compaqchemlab, ale muszę Cię rozczarować, że nie :lol:

_________________
Dobrze "wiem, że nic nie wiem", a "to co wiemy to kropla, czego nie wiemy ocean".


31 paź 2015, o 11:37
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post Re: Dwie strony
Sulik napisał(a):
Póki co wątek zostawiam, ale jak zacznie się nagonka/szarpanina słowna etc. to wywalam do kosza.


Etam, wątpię, aby do takich sytuacji doszło :)

Cytuj:
I prawda jest taka, że chłopak przez brak samokrytycyzmu zrobi sobie lub komuś, wcześniej lub później krzywdę.


No właśnie najgorsze jest to, że jak się trochę lepiej ogarnia to i widać jak na dłoni do czego prowadzą niektóre zachowania :roll:

Cytuj:
Compaqchemlab zawsze był aktywny na forum, a teraz wydaje mi się tak pusto. Może czasami pisał bzdury, nie będę wnikał czemu - pośpiech, brak wiedzy, coś innego.


Ale po co pisać/mówić cokolwiek skoro nie ma się nic do powiedzenia? Żeby narobić dymu?

Cytuj:
A gdyby chciał wrócić i zachowywać się tak "normalnie" jak mówicie to dalibyście mu drugą szansę i zapomnieli o sprawie?


Przecież tu nikt nie będzie nic rozpamiętywał, bo nie o to chodzi. Po prostu niech się koleś ogarnie i tyle.

Cytuj:
Jeszcze jedno - wiem CTX, że ty myślałeś, że jestem compaqchemlab, ale muszę Cię rozczarować, że nie


Dlaczego jego kolegę miałem niby pomylić z nim samym?


31 paź 2015, o 13:05
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post Re: Dwie strony
aleksanderwiel napisał(a):
A gdyby chciał wrócić i zachowywać się tak "normalnie" jak mówicie to dalibyście mu drugą szansę i zapomnieli o sprawie?

przecież nie dostał bana, więc w czym rzecz ?

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


31 paź 2015, o 14:18
Zobacz profil

Dołączył(a): 31 gru 2014, o 01:37
Posty: 281
Post Re: Dwie strony
No niby bana nie dostał, ale CTX pisał, że "stracił resztki godności". Dlatego dążę do tego, aby mógł zacząć z czystym kontem jeśli miałby wrócić.
Jeszcze chciałem zwrócić uwagę na jedną drobnostkę. Ostatnio przeglądałem posty na forum, które były nowe tzn. nieprzeczytane przeze mnie i zauważyłem, że compaqchemlab chciał dobra forum. Z jego postępowania nie wynika, żeby "chciał tu wszystko zniszczyć i gadał bzdury", bo próbował zaprojektować koszulki dla forum, także ikonkę strony i pewnie też wiele innych, o których nie mam pojęcia.

_________________
Dobrze "wiem, że nic nie wiem", a "to co wiemy to kropla, czego nie wiemy ocean".


31 paź 2015, o 17:08
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post Re: Dwie strony
No bo zachował się jak dzieciak w tym momencie, bez jaj... heh. Nie zwalaj na mnie "winy". Chodzi między innymi o to, że 60% akcji moderatorskich dotyczy jego aktywności, tak jak wspomniał Sulik. Pozostałe 30% postów wisi w stanie niezmienionym chyba tylko z litości.

Cytuj:
Z jego postępowania nie wynika, żeby "chciał tu wszystko zniszczyć i gadał bzdury", bo próbował zaprojektować koszulki dla forum, także ikonkę strony i pewnie też wiele innych


...na przykład wydawał dane osobowe użytkowników 8)

Tak jak Sulik stwierdził- przecież nie dostał bana, ktoś mu tu broni pisać?


31 paź 2015, o 17:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 13 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..