Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Cześć wszystkim pierwiastkom. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 3 gru 2017, o 12:08
Posty: 20
Post Cześć wszystkim pierwiastkom.
Witam się z wami jako absolutny amator, super początkujący i strasznie humorzasto-złośliwy "JA".
Coś o sobie: zawsze chciałem się czymś interesować i miałem jedno hobby które trwało przez dość długo bo ok 25 lat ale w ostatnim czasie odpuściło i nie wiem czy do niego wrócę, drugie zainteresowanie to właśnie chemia, a rozpoczęło się też dość dawno bo właśnie w tym samym czasie co moje poprzednie hobby ale nigdy przenigdy nic się do tego nie przykładałem, a teraz troszkę na siłę postanowiłem się przyłożyć i od bardzo niedawna czytam jak to wszystko wg działa. Na razie tyle o sobie, nie wiem ile tu zabawię (czy tyle ile żyję pojedyncza cząstka tlenu), czy się z kimś zapoznam/polubię (tak jak się lubi tlen z helem ;-) ), czy będziecie chcieli mi w czymś pomagać, oddać z siebie pożyteczne informację (jak wodór oddaje chętnie swój elektron), czy uznacie mnie za niepotrzebnego ( tak jak niepotrzebny jest nikomu samozapłon pierwiastków). Chciałbym żeby to moje nowe zainteresowanie nie skończyło się jak np w zbyt szybkim "odpuszczaniu szkła" że wszystko pęknie przy lekkim naruszeniu struktury,. A mój nick to tak żeby was troszkę zdenerwować, taki ze mnie heteropolarny TlenekHelu.


3 gru 2017, o 12:32
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..