Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Halo. Jest tam kto? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 26 gru 2023, o 18:18
Posty: 2
Post Halo. Jest tam kto?
Witam, to mój pierwszy post na forum. Tyle lat minęło, chemia i ogólnie jakieś wartościowe zajęcia wypychane są przez TikToki i inne g***o. Z ciekawości pytam, ktoś jeszcze aktywny pozostaje na forum? Jeśli tak proszę napisać :lol:


26 gru 2023, o 18:23
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2008, o 00:04
Posty: 484
Lokalizacja: xXx
Post Re: Halo. Jest tam kto?
Jest kilka osób, które przeglądają forum i od czasu do czasu się udzielają.


27 gru 2023, o 17:29
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 9 lip 2004, o 23:05
Posty: 410
Lokalizacja: z Krainy Deszczowców
Post Re: Halo. Jest tam kto?
Cóż, nikt nikomu nie wciska komórek i innych smakfonów do ręki - ludzie sami to robią. Oczywiście są do tego namawiani ze wszystkich stron i wmawia im się, że jak nie masz jakiegoś pudełka z migającymi obrazkami to nie istniejesz lub jesteś co najmniej "cyfrowo wykluczony". Takie czasy, tania i wyjątkowo ogłupiająca rozrywka w cenie transferu.... Ale ludziom to się podoba.
Co do chemii - co raz trudniej ją uprawiać w domowych warunkach. Chciałem kupić niedawno KClO3 na aledrogo - kupa, nie ma, zakaz unijny. Tylko mieszanki o zawartości do 40% chloranu są dopuszczone do obrotu dla zwykłych ludzi. Itp, itd. Tylko patrzeć jak zniknie KNO3 i tym podobne rzeczy, dostępne będą tylko mieszanki nawozowe. Ja zrobiłem właśnie mały zapas azotanu, 5 kg.
I tak to jest. A to forum jest bardzo smutne i nudne, najwięcej mają do napisania jakieś melepety, inspektorzy-prowokatorzy i userzy typu "rozwiąż mi zadanie".
Sam nie wiem dlaczego tu jeszcze coś piszę, chyba tylko z sentymentu. Chociaż czasem trafi się ciekawy user czy temat, jak miałem okazję się niedawno przekonać. Ale to max. 5% wszystkich postów. Tak że moja aktywność tutaj sprowadza się głównie do nabijania się z głupoty innych... To dość żenujące, ale jakie forum, takie posty i tematy. Być może są jakieś ciekawsze fora, ale szkoda mi czasu na przeszukiwanie polskiego netu, żeby coś gdzieś napisać.
Niestety, wszystkie tematy "piro" i "prochologiczne" są tutaj ściśle monitorowane i nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się udzielał ze swoimi osiągnięciami i eksperymentami.
Jest dużo ludzi którzy eksperymentują, ale tutaj się ich nie znajdzie.


28 gru 2023, o 13:52
Zobacz profil

Dołączył(a): 1 kwi 2017, o 14:34
Posty: 48
Post Re: Halo. Jest tam kto?
Ja chciałem, aby strona ruszyła ale nikt nic nie robi. A mam troche pomysłów. Szkoda, że nic się nie dzieje zbytnio ale to do administratorów pytania


28 gru 2023, o 23:24
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2008, o 00:04
Posty: 484
Lokalizacja: xXx
Post Re: Halo. Jest tam kto?
Pytanie w jakim kierunku forum powinno się rozwijać. Z biegiem lat chemia jako hobby raczej traci na popularności, o czym świadczy chociażby ruch na forum.
Młodzi użytkownicy w większość albo poszukują pomocy przy jakimś zadaniu z chemii albo piro-porady.


2 sty 2024, o 19:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, o 09:43
Posty: 219
Post Re: Halo. Jest tam kto?
Typy .. Jest drugie logo CIA oficjalnie 'xD" a wprowadzają trzecie bo drugie to juz miało Gestapo ... Wiem, foliarz ze mnie teraz ;) A zakazy ... Ktos dzięki temu bezpiecznie śpi ;) A pytanie.. Z jakiego powodu miałby sie bać ?

_________________
A kiedy ja dostanę gwiazdkę ? :D... Miałem na myśli, że chcę jak Smok :> Strącić jedną trzecią z nieba ...

Good Morning,

PS: Mam Demo wersje internetu.


3 sty 2024, o 01:10
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 gru 2023, o 18:18
Posty: 2
Post Re: Halo. Jest tam kto?
A szkoda, chemia to ciekawe zajęcie, ale przez wszelkiej maści idiotów tzn. narkomanów, ćpunów, domorosłych konstruatorów bomb atomowych itd. chemia dla większości osób kojarzy się z jednym: wybuchy, narkotyki i niszczenie środowiska. Przecież Ś.P Stefan Sękowski jakby zobaczył jak mało osób interesuje się czymkolwiek, oprócz Tiktoka itp. to by się załamał. A UE nie pomaga, kolega wcześniej dobrze napisał za niedługo prostego KNO3 nie będzie można kupić, już siarkowiec i azotowiec zakazane, za niedługo jeszcze HCl zakażą, a może i wody destylowanej do przemywania osadów :lol: No ale trudno, trzeba zagryźć zęby i przeżyć, jak im Chińczycy na ogonie zaczną siedzieć, to może się opamiętają. Pozdrawiam wszystkich miłośników eksperymentu i wszystkie osoby, które interesują się czymkolwiek. Bywajcie:)


6 sty 2024, o 22:10
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..