Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Oznaczanie formaldehydu pochodnymi fenylohydrazyny 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 11 sie 2009, o 16:25
Posty: 2
Post Oznaczanie formaldehydu pochodnymi fenylohydrazyny
Witam
Piszę pracę inżynierską na temat oznaczania formaldehydu z zastosowaniem derywatyzacji pochodnymi fenylohgydrazyny. Czy znacie moze jakąś literature która mogłaby mi pomóc?? Najlepiej w języku polskim bo zrozumienie chemii napisanej po angielsku sprawia mi spore problemy. Chodziło by mi głównie o informacje na temat pochodnych takich jak 2,4- dichlorofenylohydrazyna, czy inne pochodne, przykładowe chromatogramy z oznaczania załóżmy HPLC czy GC ,walidacja tych metod, tak bym bym mógł je porównać ze sobą, wyciągnąć wnioski i zawrzeć to w pracy, np. oznaczanie HPLC z zastosowaniem fazy ruchomej w postaci acetonitrylu, a pozniej jakiegoś bardziej lub mniej polarnego rozpuszczalnika, tak by mozna było porównać te chromatogramy i wyciągnąć np. wnioski że czas retencji przy zastosowaniu mniej polarnego rozpuszczalnika się wydłuży itd. Przydałyby mi sie również literatura zawierające informacji na temat zastosowania kopolimeru styrenu i diwinylobenzenu jako fazy stacjonarnej. Wystarczyła by mi literatura z której mógłbym skorzystać, bo ciężko mi ją znaleźć nieodpłatnie.Z góry dziękuje za pomoc


25 wrz 2016, o 00:15
Zobacz profil
***

Dołączył(a): 15 sty 2008, o 23:07
Posty: 392
Lokalizacja: Białystok
Post Re: Oznaczanie formaldehydu pochodnymi fenylohydrazyny
Vogel


29 gru 2017, o 09:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..