Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Farmaceutyka 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 10 wrz 2023, o 19:53
Posty: 2
Post Farmaceutyka
Witam
Mam pytanie od jakich 15 legalnych i bezpiecznych odczynników powinienem zacząć przygodę z farmaceutyką?
Zależy mi na odczynnikach które są najczęściej używane i w miarę tanie i łatwo dostępne.


21 lis 2023, o 20:40
Zobacz profil

Dołączył(a): 23 lis 2009, o 22:18
Posty: 245
Post Re: Farmaceutyka
Co rozumiesz przez przygodę z farmaceutyką? Syntezy?
Ja proponowałbym na początek ekstrakcję ciekawych substancji czynnych z roślin, np. kofeiny z herbaty, teobrominy z kakao itp.
Odczynniki i sprzęt dostępne, otrzymane produkty legalne.


22 lis 2023, o 11:17
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 9 lip 2004, o 23:05
Posty: 410
Lokalizacja: z Krainy Deszczowców
Post Re: Farmaceutyka
Kolejny cudak.
Wpierw sprzęt z marketu do produkcji amoniaku, teraz przygoda z farmacją.
Chcesz przygody i leku na prawie na wszystko, niemal za darmo i z legalnych składników ?
Oto tylko dwa składniki, ale jakże cudownie magiczne : sacharoza i monotlenek diwodoru.
Niezbędne są również grzyby z gatunku Saccharomyces cerevisiae - znajdziesz w sklepie z tanimi surowcami farmaceutycznymi.
No i największa tajemnica : proporcje. Uwaga podaję, ale nie w prost : bitwa pod Grunwaldem. To tak, żeby nikt inny się nie kapnął, tylko ty.
Sprzęt do dalszej przeróbki znajdziesz prawie za darmo na każdym większym złomowcu. No, będzie to wymagało trochę czasu na poszukiwania, ale wyjdzie znacznie taniej niż z aledrogo. Ale to nie jest nawet konieczne, lek nawet bez dalszej przeróbki i koncentracji głównego składnika będzie działał doskonale, tylko że dawka musi być większa aby uzyskać wymagany efekt.
Fajna przygoda, co nie ?


24 lis 2023, o 00:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..