Chemiczny start

Other. Komnata pomocnicza. Nie wiesz gdzie zamieścić swoje pytanie? Zamieść je tutaj, najwyżej przeniesiemy.

Moderator: #Chemia

Chemiczny start

Postprzez RedRevenge » 9 paź 2016, o 13:40

Witam,

Jestem osobą kompletnie zieloną w dziedzinie chemii, co chciałbym zmienić. W związku z tym poszukuję osoby, która pomogłaby mi wejść powoli w ten świat. Zależy mi na tym, by na początku nie przeszukiwać mnóstwa materiałów, chłonąc przy tym dużo (na początek) niepotrzebnej wiedzy. Potrzebuję nakierowania, tak by np. zdobyć teorię w konkretnej dziedzinie, sprawdzić to w praktyce (ciesząc się ze zrozumienia tematu) i powoli poznawać coraz więcej zagadnień.

Jest ktoś w stanie pomóc, nakierować, podesłać linki z ciekawymi materiałami?

Pozdrawiam :)
RedRevenge

Re: Chemiczny start

Postprzez compaqchemlab » 10 paź 2016, o 01:12

Najpierw fascynacja, potem praktyka/teoria. Jak Cię temat nie będzie kręcił no nawet ogórków nie ukisisz :lol: Napisz na priv. Pomogę Ci z pierwszym. Resztą zajmą się koledzy po fachu...
Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo...
compaqchemlab

Re: Chemiczny start

Postprzez aleksanderwiel » 12 paź 2016, o 09:56

Jeśli chcesz więcej się dowiedzieć i jesteś nadal zainteresowany tematem to ja mogę pomóc. Pisz na priv.
Dobrze "wiem, że nic nie wiem", a "to co wiemy to kropla, czego nie wiemy ocean".
aleksanderwiel

Powrót do Inne