Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Problem z ChemDRAWem 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 3 cze 2019, o 23:55
Posty: 6
Post Problem z ChemDRAWem
Witam
Chemdraw ucina mi struktury w word / corelDRAW i innych programach, próbowałem reinstalować i kasować rejestry ale problem jest niezmienny. Program z tej samej instalki działa normalnie na innym komputerze. Ma ktoś pomysł jak to naprawić?


Załączniki:
Komentarz: screen ze struktury naftalenu w wordzie
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 46.85 KiB | Przeglądane 2251 razy ]
4 cze 2019, o 00:09
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post Re: Problem z ChemDRAWem
Przypuszczenie na szybko - na drugim kompie masz w pakiecie MS Office zainstalowane więcej pluginów jak np. jakieś applet X czy tym podobne (w dodaj usuń programy powinieneś mieć możliwość modyfikacji instalki poprzez dodanie nowych komponentów).
Ewentualnie może stara wersja Javy ?

Kolejna sprawa na obu kompach ten sam system operacyjny i ta sama wersja MS Office / Corel Draw ?

Tutaj masz jakieś porady na temat znikających struktur - może w Twoim przypadku też pomoże: http://informatics.perkinelmer.com/Supp ... hNote=1114

Ewentualnie: z Chem Draw rób export do png i obrazki wklejaj w reszcie programów. Minus tego - nie będziesz mógł struktury edytować bezpośrednio z MS World czy też CorelDraw.

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


4 cze 2019, o 00:23
Zobacz profil

Dołączył(a): 3 cze 2019, o 23:55
Posty: 6
Post Re: Problem z ChemDRAWem
Na obu kompach wszystko instalowane z tych samych plikow (chemdraw, office, coreldraw) róznica u mnie win7 a na drogim win10. Sposób z linu nie działa :(


4 cze 2019, o 00:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..