Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Zakupy w WarChem 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 29 mar 2014, o 17:41
Posty: 183
Post Zakupy w WarChem
Zwracam się z zapytaniem do kolegów i koleżanek z większym doświadczeniem. Mianowicie, czy kupował ktoś w sklepie internetowym WarChem ? Jak wygląda jakość ich odczynników, bo widzę, że sprzedają obok Chempuru własne. Następne moje pytanie - czy zakup niektórych substancji wymaga jakiś formalności, czy trafia się do owianego złą sprawą "rejestru", czy ogranicza się to do transakcji i wysłania paczki? Planuje zaopatrzyć się w substancje, z których sprowadzeniem mój miejski sklep ma problemy typu heksacyjanożelaziany, czy np. związki niklu oraz azotany, pomijając prostą organikę. Pytam, bo dość duży asortyment, a cena nie poraża jak większości tego typu sklepach. Krótko - warto, czy nie?

_________________
AKA diginatrium


14 kwi 2014, o 21:35
Zobacz profil

Dołączył(a): 18 sty 2010, o 20:03
Posty: 275
Post Re: Zakupy w WarChem
Kupowałem i nie miałem zastrzeżeń w warchemie. Nie ważyłem zawartości, więc nie mogę powiedzieć czy dobrze ważą ;p


24 kwi 2014, o 11:11
Zobacz profil

Dołączył(a): 29 mar 2014, o 17:41
Posty: 183
Post Re: Zakupy w WarChem
Dzięki za odpowiedź. Tak pytam, bo na allegro kupujący piszą, że albo jest świetnie, albo nic nie dostali. Wolę się najpierw upewnić. :P

_________________
AKA diginatrium


24 kwi 2014, o 17:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, o 23:32
Posty: 383
Post Re: Zakupy w WarChem
Dostaliśmy informację od osoby, która była na miejscu w sklepie (załączone foto z wizyty) i zdała nam relację.
Duży wybór odczynników, ale w niektórych przypadkach trzeba wypełniać dodatkowo oświadczenie (zwłaszcza na te, które zazwyczaj nas interesują). Właściciel ma regularnie wizyty różnych służb (wiadomo w jakich celach). Ceny zróżnicowane, ale do najtańszych nie należą ;)

Adres:
03-417 Warszawa, ul. Czynszowa 6
Stosunkowo dobry dojazd z dworca centralnego autobusem 160 (źródło:http://warszawa.jakdojade.pl)

Oferta dostępna pod adresem:
http://warchem.pl
lub
http://allegro.pl/sklep/27986692_sklep- ... ny-warchem

Czekamy na kolejne relacje z wizyt w waszych ulubionych sklepach chemicznych i pirotechnicznych.


Załączniki:
Komentarz: WarChem Warszawa
IMAG0003.jpg
IMAG0003.jpg [ 765.87 KiB | Przeglądane 12803 razy ]

_________________
Doceniasz naszą pracę ?
Obrazek
28 kwi 2014, o 23:00
Zobacz profil

Dołączył(a): 29 mar 2014, o 17:41
Posty: 183
Post Re: Zakupy w WarChem
Informuję, iż sklep ten ni stąd ni zowąd zniknął z allegro.

_________________
AKA diginatrium


8 cze 2014, o 19:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2012, o 18:01
Posty: 421
Post Re: Zakupy w WarChem
Myślę, że warto poczytać negatywne komentarze...
http://allegro.pl/show_user.php?uid=27986692
Moim zdaniem nie warto tam kupować; 91,9% pozytywnych komentarzy to bardzo mało :| .
Jeżeli towar nie jest na magazynie to powinni napisać: czas realizacjo do 30dni albo towar sprowadzany pod zamówienie :lol:

_________________

Zapraszam
http://www.odczynniki.pl.tl


8 cze 2014, o 20:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 20:25
Posty: 15
Post Re: Zakupy w WarChem
Ten sklep to w ogóle dziwna sprawa..
Na maile nie odpisuje, telefonów nie odbiera i do tego jeszcze sporo negatywów na allegro.
Jednakże jakiś czas temu postanowiłem pojechać na miejsce i sprawdzić co i jak.
A tu nagle zaskoczenie. Bardzo miła obsługa, spory asortyment, ceny odczynników ujdą i do tego bardzo tanie szkło.
Więc nie polecam kupowania w tym sklepie przez allegro; lepiej pojechać na miejsce i samemu obejrzeć towar i go kupić.
A co do oświadczeń i innych pierdół, to mi się udało ich nie wypełniać. (Może dlatego, że kupowałem małe ilości).
Damek10


9 cze 2014, o 18:00
Zobacz profil

Dołączył(a): 24 lis 2013, o 05:26
Posty: 102
Post Re: Zakupy w WarChem
Sklep dobrze wyposażony, ceny faktycznie nie odrzucają. Byłem stacjonarnie i mogę potwierdzić słowa damek10. Sklep istnieje i do niedawna miał się dobrze. Podobno mają przerzucić się na sprzedaż wyłącznie wysyłkową ale póki co to nie potwierdzona informacja. Konto allegro przypuszczam zawieszone właśnie przez ilości negatywnych komentarzy... raczej nie dlatego że byli nieuczciwi :)


9 cze 2014, o 20:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 20:25
Posty: 15
Post Re: Zakupy w WarChem
Co ciekawe, konto na Allegro mają zawieszone już drugi raz :) Ostatni raz mieli zawieszone jakiś rok temu (najprawdopodobniej też przez ilość negatywnych komentarzy).


9 cze 2014, o 21:12
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 gru 2010, o 00:26
Posty: 613
Lokalizacja: z VMC
Post Re: Zakupy w WarChem
Sklepów internetowych z odczynnikami było wiele.... :lol: sami wyciągnicie wnioski w czym sprawa ....
pozdrawiam
eko

_________________
http://osnfoto.pxd.pl/zdjecie/427614/1/eko8


9 cze 2014, o 22:58
Zobacz profil

Dołączył(a): 23 maja 2014, o 19:55
Posty: 1
Post Re: Zakupy w WarChem
Konto na Allegro już nie jest zawieszone. Warchem już normalnie sprzedaje odczynniki. Nigdy nie miałem z nimi problemów. Może dlatego, że zawsze kupuję odczynniki z płatnością przy odbiorze 8) .


29 cze 2014, o 12:18
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sie 2012, o 18:38
Posty: 434
Lokalizacja: POLSKA
Post Re: Zakupy w WarChem
W warchem ie kupowalem kilka razy ale raz czekalem 3 miesiace (po datach produkcji domyslilem sie ze to przez fenoloftaleine i aceton 05.2014 a zmowione 02.2014) ale wybor odczynnikow niezly maja. Ceny podobne do chemik.aip.pl ale czasami jest niezla przebita a ostatio nawet tanio (promocje trzeba trafic ;-) ).

Moja ocena 7/10

_________________
Chemik 23


4 lis 2014, o 00:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 gru 2015, o 09:36
Posty: 2
Lokalizacja: Lubuskie
Post Re: Zakupy w WarChem
Dotychczas tylko od nich na allegro kupowałem wszelkie odczynniki, zawsze zadowolony... dopóki ostatnim razem, gdy otworzyłem paczkę poczułem zapach jakby nafty kosmetycznej (którą kupowałem). Nie mam pewności czy to, to bo lepiej nie zbliżać nozdrzy do takiej substancji, ale tak wyglądało.. pachniało. Okazało się że trichloroetylen był lekko poluzowany i nafta kosmetyczna. Wtedy już sprawdziłem każdy odczynnik czy jest zamknięty. Wkurzyłem się troszkę na nich, bo byłem ich stałym klientem prawdę mówiąc. Więc mogliby się chociaż postarać, by nie otruć swojego wiernego klienta :roll:


24 gru 2015, o 22:14
Zobacz profil

Dołączył(a): 26 gru 2015, o 13:40
Posty: 2
Post Re: Zakupy w WarChem
Dziwna sprawa z tym Warchemem. Na ich stronce warchem.pl zamówienia nie da się złożyć, prawdopodobnie coś nie tak ze skryptem sklepu.
Na maila nie odpowiadają. Na wiadomość przesłaną przez allegro (sprzedawca Treat1ng) również nie ma odpowiedzi.


30 gru 2015, o 10:20
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sie 2012, o 18:38
Posty: 434
Lokalizacja: POLSKA
Post Re: Zakupy w WarChem
@Chipp zadzwoń do nich na numer co podali na allegro. Odbierają za każdym razem.

_________________
Chemik 23


30 gru 2015, o 17:18
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 15 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..