Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
To wasze Muzeum - uzupełniajcie 
Autor Wiadomość
Post To wasze Muzeum - uzupełniajcie
Muzeum powstało dla was userów VMC to było myślą przewodnią , uzupełniajcie komnaty !! Każdy poprawnie zamieszczony związek będzie w muzeum pod waszym nickiem jako zamieszczającego !! Zachęcam do wstawiania a i Admini patrzą kogo wyróżnić za wiedzę * warto pisać, byle konkretnie .
Poza tym jako jedyni mamy takie Muzeum własne !!
pozdrawiam
eko.


15 gru 2006, o 02:42
Post odp.
Nie pytałem jeszcze Adminów ale myślę, że istnieje możliwość uzyskania żółtej koszulki lidera :wink: w wstawianiu odczynników w muzeum . !!
Każdy "poprawnie" wstawiony post rozpisany o własne spostrzeżenia !! będzie brał udział w nominacji lidera !! i tak sobie myślę że koszulka warta będzie nominacji w postaci * i szanowanego Tytułu Lidera ,
odradzam kopiowanie danych, właśnie we własnych info dajemy to co możemy opisać na przykładzie doświadczenia
zachęcam i pozdrawiam
eko.

Właśnie jest zgoda na przechodni tytuł lidera :wink: czyli tzw. koszulkę /eko


16 sty 2007, o 02:23

Dołączył(a): 13 sie 2007, o 13:42
Posty: 66
Lokalizacja: Wrocław
Post 
Chodzi mi po głowie już o kilku dni taka myśl by dodać sub-forum o nazwie " Historia pirotechniki" bądź "muzeum pirotechniki". W którym także by były zdjęcia, ale nie tylko mieszanin pirotechnicznych i przekrojów wyrobów pirotechnicznych, lecz sposobów jakich się używa bądź już niekoniecznie na pozyskanie przydatnych w pirotechnice odczynników. Np. Zdjęcia i opis wypalania węgla drzewnego lub suszenie srebrzanki ( kiedyś nie było tak łatwo o al w sklepie ;P ).

Jeśli ktoś ma podobne pomysły lub sugestie byłoby to mile widziane.

Pozdrawiam,
Draconifos.


25 sty 2011, o 22:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2009, o 16:15
Posty: 123
Lokalizacja: Kraków
Post 
Lub oddzielny dział dla polimerów.


25 sty 2011, o 22:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..