Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Wasze ulubione 
Autor Wiadomość
Post 
No cóż... Z pewnością moją ulubioną bronią (jeśli można o tym tak mówić) był, jest i pozostanie karabinek Kałasznikowa AK 47. Egzemplarz AK14207 wyeksploatowałem niezgorzej przez dwa lata :) Był najpewniejszym narzędziem do zdobycia dodatkowych dni urlopu, bowiem dobre wyniki w strzelaniach zawsze były w ten sposób wynagradzane, a strzelań odbywałem mnóstwo. Nie raz był tak rozgrzany, że przysmażała się do niego trawa, a po dwuletniej eksploatacji wypalone czoło tłoka suwadła przypominało powierzchnię Księżyca. Przypuszczam, że ten egzemplarz już zezłomowano, albo wylądował gdzieś w Afryce... Szkoda.

Przy okazji drobna uwaga. Unikajcie błędów ortograficznych. Jakoś nie licują z powagą menów rozkochanych w broni i uważajcie trochę na to, co piszecie (Adolf - "zabito żółtka"!!!!)


14 lut 2007, o 15:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2007, o 15:33
Posty: 34
Lokalizacja: Grudziadz
Post 
ja tez najbardziej lubie AK-47, i MG-42, a takze MP-40,

_________________
PoZdRo dla pirotechników i piromanów


Wszystko co pisze przysniło mi sie albo to moja chora wyobraznia, nic nie działo sie naprawde.

Czysta chemia ]:-)> <<--klik


24 lut 2007, o 12:17
Zobacz profil
**

Dołączył(a): 8 maja 2007, o 15:50
Posty: 175
Post 
No to moim ulubionymi gnatami to są (zanczę od mniej niszczycielskich):
Pistolety: Desert Eagle
Karabiny :G36 , G11 , Steyr AUG A1 ,
Karabiny Maszynowe: M249 SAW :) ,M60
Snajperki: M82A1 ,PSG-1

Oczywiście nie pogardził bym M134 :D:D:D


9 maja 2007, o 16:49
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2007, o 15:26
Posty: 639
Post 
Ja strzelam z ( i najbardziej lubię ):
TOZ-17 z lunetą Kaliber .22 LR
a strzelam na strzelnicy od czasu do czasu =]

_________________
<center>Obrazek
Obrazek
"...ale to już tak jest, że chemia jest the best i tyle..."</center>


9 maja 2007, o 16:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2006, o 23:15
Posty: 79
Lokalizacja: z tąd nie widać
Post 
M4 i M16 w sumie nie wiele sie rożnią, to jakby ten sam karabin ale wymiata, tak jak AK-47 siłą przeraża

_________________
Żeby się mama śmiała do zgonu
trzeba azotan podgrzać amonu...


10 maja 2007, o 23:59
Zobacz profil

Dołączył(a): 19 cze 2007, o 18:09
Posty: 2
Post 
Najbardziej fascynują mnie bronie w układzie bullpup i nie tylko hehe
ulubione pistolety : glock 18 , Walther P99
ulubione pistolety maszynowe : FN P90 TR , MP5 A4 TLF
ulubione karabinki szturmowe : Steyr AUG A2 , cała gama G36
ulubione karabiny wyborowe : L96A1 Model AW , Grendel S-16 , Stoner SR 25
ulubione wielkokalibrowe karabiny wyborowe : Barret M82 A2 , M90 A1
ulubione lekkie karabiny maszynowe : L86 A1 LSW , M60 E3
ulubione granatniki : M79 , M203
pozdrawiam


19 cze 2007, o 19:56
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2007, o 12:29
Posty: 436
Post 
Ja też się wypowiem, jako patriota jestem fanem=
-Vis'a piękny Polski przedwojenny pistolet, trochę podobny do colta 1911, aczkolwiek celniejszy co potwierdzają sami amerykanie...

-FN FiveSeven 5.7mm nowoczesny jest w stanie ze 100 metrów przestrzelić kevlarową kamizelkę... no III class destructive weapon w USA, tzn. tylko dla policji i wojska...

-z rewolwerów to chyba kaliber .454 Casull, widziałem jakiś model tego kalibru z optyką, pasował do kapelusza a'la Texas Ranger...

- z broni maszynowej Glauberyt, świetnie wygląda i działa jeszcze lepiej, uzbrojenie straży granicznej i służb mundurowych...

- z karabinów snajperskich to chyba SVD Dragunov, wprawdzie to nie to co remington 700, ale ileż oficerów i szeregowych ma na sumieniu...

-karabinek Ruger 14 mini, taki amerykański prezent dla adepta szkoły przetrwania:x

- co do strzelb to Pancor Jackhammer, za ten ładownik i śrutosiejność :), poza tym jakaś piękna czarno-prochowa dwururka z damasceńskiej stali, oczywiście tylko do dekoracji, ta stal już dawno została wyparta przez dużo wytrzymalsze gatunki, bądź co bądź nie tak piękne...


21 cze 2007, o 19:50
Zobacz profil
Post 
pistolet maszynowy: UZI albo czeski Skorpion
kar. szturmowy: G3 i Kalach (z obydwoch strzelalem)
pistolet: nie znosze pistoletow, ale jak juz to glock iles tam.... bo wszystkie dobre, najgorszy to niem. P1: siedem strzalow, jeden rzut; rzut najcelniejszy, bo P1 strasznie do gory podbija i ma jakas taka dziwna ergonomie, do ktorej trzeba sie dlugo przyzwyczajac. jak juz mamy to opanowane, to trafic w glowe z 25m nie trudno. tez strzelalem z tego dziwolaga i na 25m trudno bylo w chlopa (tekturowego) trafic... o glowie nie wspominam.
kar. maszynowy: kazdy za ciezki - odpada, ale strzelalem z MG3 w woju. niesamowita predkosc i sila...


21 cze 2007, o 19:55

Dołączył(a): 11 lut 2007, o 21:01
Posty: 235
Lokalizacja: Z Polski
Post 
Ulubiony materiał wybuchowy : R.D.X.

Ulubiona Bomba Paliwowa : M.O.A.B. (Mother of all bombs)

Ulubiony karabin : AK47 bądź tez jego polski odpowiednik Beryl

Pozostałe ulubione zabawki wszelkiego rodzaju Rusznice :)

Pozdro TB303

_________________
..... . . TB303 . . .....


24 cze 2007, o 21:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 maja 2007, o 14:44
Posty: 8
Lokalizacja: z psychiatryka
Post 
Moje ulubione bronie to: cała rodzina AK, SWD Dragunow, M4 i RPG7


26 cze 2007, o 16:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2007, o 15:42
Posty: 1
Lokalizacja: z polski
Post 
Pistolet: colt
Pistolet historyczny: Colt M1911, Luger P08
Pistolet maszynowy:Ingram M10
Pistolet maszynowy historyczny: Sten
Karabin: Mauser M1898, M1 Garand
Karabin historyczny: Mauser 98k
Karabinek maszynowy: -
Karabinek maszynowy historyczny: -
karabin maszynowy: -


17 lip 2007, o 12:14
Zobacz profil

Dołączył(a): 30 cze 2007, o 17:38
Posty: 5
Lokalizacja: Znienacka
Post 
red napisał(a):
No cóż... Z pewnością moją ulubioną bronią (jeśli można o tym tak mówić) był, jest i pozostanie karabinek Kałasznikowa AK 47. Egzemplarz AK14207 wyeksploatowałem niezgorzej przez dwa lata :) Był najpewniejszym narzędziem do zdobycia dodatkowych dni urlopu, bowiem dobre wyniki w strzelaniach zawsze były w ten sposób wynagradzane, a strzelań odbywałem mnóstwo. Nie raz był tak rozgrzany, że przysmażała się do niego trawa, a po dwuletniej eksploatacji wypalone czoło tłoka suwadła przypominało powierzchnię Księżyca. Przypuszczam, że ten egzemplarz już zezłomowano, albo wylądował gdzieś w Afryce... Szkoda.

Przy okazji drobna uwaga. Unikajcie błędów ortograficznych. Jakoś nie licują z powagą menów rozkochanych w broni i uważajcie trochę na to, co piszecie (Adolf - "zabito żółtka"!!!!)


Co do tego złomowania nie byłbym taki odważny :D Mam na stanie kbk AKMS z 1985 roku i nie należy on do staruszków na kompanii :D

A co do broni to oczywiście nasze wspaniałe niezawodne kbk AK MS rządzi. Pewne jest, że nigdy nie zawiedzie, o ile się go w miarę regularnie czyści i szanuje. Z pistoletów na wyposażeniu WP P83 jest świetny. Za to Wist... Wist może i jest skuteczny... o ile ktoś nim celnie rzuci :P Przy odległościach do 150m pm Glauberyt jest bardzo skuteczny. W dzień strzelanie z przeziernika (o ile się przyzwyczai) nie stanowi problemu, ale w nocy jednak korzysta się z mechanicznych przyrządów szczerbinkowych :lol:

Jeszcze nie miałem przyjemności strzelania z SWD, km PK i Beryla, ale to już niedługio :D


17 lip 2007, o 12:42
Zobacz profil
Post Re: Wasze ulubione
AdolfH napisał(a):
nie wiem czy temat już był, ale napiszcie jakie są wasze ulubione militarne zabawki(...)


militarne zabawki nie chodzi konkretnie o born a wiec ja bym chcial tygrysa(czolg) i Hummera(tego pierwszego wojskowego) a nie jakies g*wno H2 czy H3 plastikowe!

Obrazek

Obrazek

Obrazek


17 lip 2007, o 13:44
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, o 18:28
Posty: 88
Lokalizacja: Querétaro
Post 
ulubiona hmmm ... wiele ich jest ale bez porownania AA12 przebija wszystko :wink:

_________________
http://forum.pirotechnika.one.pl/index.php <- mam juz 2 * :D


17 lis 2007, o 20:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2007, o 22:00
Posty: 26
Lokalizacja: z daleka
Post 
Ok mój wymarzony sprzęt to:
noż:ka-bar chociaż jest przystosowany do survivalu a nie do walki, jest bardzo dobry, wytrzymały a wrazie czego też potrafi ugryźć.
pistolet:glock 17 lekki bo z tworzyw sztucznych 17/19 nabojów co w porównaniu do berety 92f czy desert eagle robi wielką różnice.Zresztą przyszłościa pistoletów to pistolety maszynowe które wystrzelą 3 naboje zanim dojdzie do podrzutu zamka.
Smg:Napewno mp5 ,wszyscy czyścicile małych pomieszczeń wypowiadają się o nich dobrzen chociąż jeśli widzieliście KRISA 45cal smg to zmienicie zdanie odrzut w krisie jest kierowany w dół co daje zabójczą precyzję
Karabin snajperski:Barett M82 coż nie ma to jak wielokokalibrowa snajpera, nic dodać nic ująć :wink:
Karabin:G 36 niema to jak niemiecka precyzja, szybkostrzelny, lekki bo z tworzyw sztucznych, a najlepsze w nim to:celownik kolimatorowy i celownik optyczny o powiększeniu 3,5x co pozwala na szybką zmiane celowania :wink:
karabin maszynowy:MG 36 zmieniona wersja G36 przez panów z kuźni Heckler & Koch.
SPAS 15: coż nie będe się rozpisywał, każdy zna zalety srutu
Najlepszy czołg Abrams bez wątpienia
Najlepszy obiekt latający Wszystkie modele UAV z zamontowaną bronia :wink:

A tak wogle to chce mieć karabinek GAUSSA :P

_________________
War never change


18 lis 2007, o 14:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2007, o 00:58
Posty: 10
Lokalizacja: co skąd?
Post 
Fisher napisał(a):
:
Karabin:G 36 niema to jak niemiecka precyzja, szybkostrzelny, lekki bo z tworzyw sztucznych, a najlepsze w nim to:celownik kolimatorowy i celownik optyczny o powiększeniu 3,5x co pozwala na szybką zmiane celowania :wink:


z calym szacunkiem ten celownik optyczny jest g***o wart, male swialto, i wogole malo widac.

A jezeli chodzi o mojego faworyta to tylko i wylacznie Mauser Kar 98k


29 gru 2007, o 13:41
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, o 00:29
Posty: 703
Lokalizacja: behind enemy line
Post 
hmm, że też wcześniej tego nie zauważyłem. Ja bym chciał na urodziny, wspomniane już wielokrotnie:

Glock 17, MP5, Ka-Bara

z cięższego sprzętu to Humvee z pełnym oprzyrządowaniem, Apache, F-22 Raptor no i Abramsa...





... i pistolecik na kulki...

_________________
Obrazek

Studentem jestem i nikt, kto ma wódkę, nie jest mi obcy.


3 sty 2008, o 00:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2007, o 00:58
Posty: 10
Lokalizacja: co skąd?
Post 
blizzard napisał(a):
Humvee z pełnym oprzyrządowaniem


strasznie niewygodny... ale i tak jest pr0


3 sty 2008, o 16:18
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2007, o 15:26
Posty: 639
Post 
a teraz niech kazdy powie co z wymienionych trzymal w rece i oddawal z tego strzaly ? :P bo tak to ja lube F16

_________________
<center>Obrazek
Obrazek
"...ale to już tak jest, że chemia jest the best i tyle..."</center>


3 sty 2008, o 18:09
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2006, o 12:53
Posty: 497
Lokalizacja: Pułtusk/Warszawa
Post 
colt python .357, ładny niklowany, dawno temu :) ogólnie lubie rewolwery, duże rewolwery...

_________________
Obrazek
Noł fjuczer!


3 sty 2008, o 18:17
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, o 00:29
Posty: 703
Lokalizacja: behind enemy line
Post 
dozzy, 10 F16 chowa sie przy jednym Raptorze :))

taka jest prawda...


Nawet Stealth to przeszłość...

_________________
Obrazek

Studentem jestem i nikt, kto ma wódkę, nie jest mi obcy.


3 sty 2008, o 18:50
Zobacz profil
Post 
Jak dla mnie najlepszą bronią jest bez wątpienia AK 47 ,który nie zacina się,po zamoczeniu go w wodzie wystarczy wylać tylko wodę z lufy i dalej strzela tak samo w przypadku piasku czy błota.Hummer nawet po nim przejechał i nic ! Oglądałem na discovery to bez wątpienia najlepsza broń.


20 cze 2008, o 15:18
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
a miałes go chociaz w łapach strzelales z niego czy tak se tylko bijesz pianke ?? ??


20 cze 2008, o 15:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 cze 2008, o 10:51
Posty: 46
Post 
Jakbyś wbił w lufę metalowego pręta to tez by pewnie strzelało :?
Dla mnie podobają sie
M1 Garant, MP5, M16, M3 no i M134 bardziej znany pod nazwą minigun
8)


20 cze 2008, o 16:16
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 cze 2005, o 20:29
Posty: 1087
Post 
AK-47 nie jest taką wspaniałą bronią, a jego główną "zaletą" jest taniość produkcji. Są o wiele lepsze karabinki szturmowe, i karabiny szturmowe. AK-47 w polskim wojsku stosowany w wersji AKMS (Awtomat Kałasznikowa Modernirizowanyj) to przestarzała broń, do której nie da się w praktyce zamocować nawet celownika kolimatorowego. Polska produkuje wiele "doskonałych broni" jak np. karabinek "Beryl", ale występuje ciekawy fenomen :D - jednostka specjalna GROM strzela prawie wyłącznie z broni zachodniej ;) Karabinki M4A1 (pakiet SOPMOD), G36C, G36E, pistolety maszynowe MP5 w wersjach SD, K, N, FN P90, i wiele innych...

M1 Garand a nie Garant !!


20 cze 2008, o 16:18
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..