Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Flary 25mm 
Autor Wiadomość
Post Flary 25mm
Elo!
Mam mały problem:

GDZIEM MOGE DOSTAĆ FLARY 25mm?? Mieszkam w okolicy Gdyni więc prosiłbym o miejsca w całym trujmieście. Oczywiscie chodzi o lekki nielegal bo na takie flary trzeba miec papiery..... z goory dzieki za pomoc.


27 sty 2005, o 22:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2005, o 19:32
Posty: 35
Post odp
Ja myśle czy by niezrobić było lepiej samemu :) flara to nic trudnego ale zalezy jeż jaki kolorek.


31 sty 2005, o 18:14
Zobacz profil
Post 
Niewiem czy my sie dobrze rozumieliśmy.... mi chodzi o naboje do pistoletu na flary... to wygląda jak duże naboje do śrutówki... sam ich niezrobie z prostej przyczyny: brak łusek które bym mógł napełnić....

acha..... niewiem czy dobrze pamiętam ale jakiego kalibru są granaty do granatników ręcznych (przykład M79).... ?? ?? ??


31 sty 2005, o 20:23
Post 
chodzi ci o Flary Sygnalizacyjne??
poszukaj www.demobil.pl


3 lut 2005, o 18:36
Post 
o to chodziło, dzięki


3 lut 2005, o 19:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2005, o 19:32
Posty: 35
Post dlaczego ? :)
Wybieram sie na strzelnice z wykrywaczem metali ktura niedaleko jest i mam Łuski a jak potrzebvujesz sposobu na to czym ją wypełnic to prosze cie bardzo :) Świeca dymna antracenowa

Skład procentowy :

- 40% antracenu

- 40% chlorku amonu

- 20% chloranu(V) potasu

Wszystkie w.w. składniki wsyp do moździerza i bardzo dokładnie utrzyj. Do tak sporządzonej mieszaniny przed zapaleniem można dodać barwnik, który zabarwi dym na dany kolor. Mieszanina bez barwników wydziela po podpaleniu biały, gęsty dym.

Świeca metaloorganiczna

Do wykonania tej świecy potrzebne są:

- pył cynkowy

- chloran(V) potasu

- tetrachlorek węgla

Do moździerza wsyp pył cynkowy po czym dodaj taką samą ilość cloranu. Kiedy mieszanina będzie już miała jednolity kolor dodaj do niej czterochlorek węgla tak aby powstała jednolita papka. Papkę taka umieść np. w tyglu i odpal za pomocą płonącej wstążki magnezowej. Doświadczenie najlepiej udaje się przy dużej wilgotności powietrza. i masz przepisy :D

_________________
www.ortografia.pl


8 lut 2005, o 14:14
Zobacz profil
Post 
Znam to ale mu raczej chodzilo o flary lecace w góre i dajace swiatło


8 lut 2005, o 15:44
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post 
Moim zdaniem żaden problem. Wystarczy wytopić mały wałek magnezu a potem wzadzić w jakieś coś ( ;) ) uzbrojone w FB który odpali Mg i takie cUś możemy wystrzelić w powietrze. Mamy pikną flare. :) Która się nawet długo jara :)


8 lut 2005, o 17:27
Zobacz profil
Post 
hmm...Podaj Skałd:P ale morze leciec jak wrabiesz to do jakieś rułki


9 lut 2005, o 07:29
******

Dołączył(a): 20 sie 2004, o 09:48
Posty: 1084
Lokalizacja: /dev/nul
Post 
....Bloczek magnezu z zapalaniem od FB wystrzeliwany z rurki( coj jak moźdzeż) Bloczek jest dopasowany do rurki więc dajemy aby ładuneczek miotający i jaaazda. Postaram się takie cUś na wakacje wykminić bo teraz czasu nie mam ;)


9 lut 2005, o 18:37
Zobacz profil
Post 
No ostniego czasu nie tylko ty 8)


9 lut 2005, o 22:30
Post 
a gdzie dostanę ten antracen i za ile ? a jest jakiś lepsiejszy sposób albo prostszy na flarę :P albo p.s. na granaty dymne też by się przydał ;]


1 maja 2005, o 22:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..