Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Prima Aprilis w VmC 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, o 23:32
Posty: 383
Post Prima Aprilis w VmC
Jak pewnie wiadomośc że VmC znika było żartem prima aprilisowym, ale wasza reakcja jest bardzo pozytywna, ponieważ w ciągu 24 h napisaliscie 151 postów a wiadomośc na forum była wyświetlona 3800 razy. Bardzo to nas cieszy, że zależy wam na nas :)

_________________
Doceniasz naszą pracę ?
Obrazek


2 kwi 2008, o 09:29
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post 
A co z komnata : chemia dla zaufanych ? :)

na nastepony rok wymyslce cos innego ;)

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


2 kwi 2008, o 09:33
Zobacz profil
*******
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2005, o 11:23
Posty: 380
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Post 
A ja zauważyłem coś przez pierwsze obserwacje postów w temacie a propos zniknięcia VmC z sieci.
Najbardziej biadolili Ci, którzy praktycznie nic nie piszą, ...co mają postów od 1 do 15 no i...piromani niestety.

Pozdrowienia,
A ja wiedziałem że to jajca są.... :lol: 8)
AP.


2 kwi 2008, o 09:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 maja 2006, o 19:31
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Post 
palasz napisał(a):
Najbardziej biadolili Ci, którzy praktycznie nic nie piszą, ...co mają postów od 1 do 15 no i...piromani niestety.


To tak jak z zamknięciem stołówki wydającej gorące posiłki za darmo - bardziej narzekać będą korzystający z takiej stołówki (dostają coś bardzo przydatnego (wręcz nieodzownego) za darmo) niż wolontariusze pracujący w takowej.

Ale i tak odzew jest chyba najważniejszy, znaczy zależy nam na "naszej małej społeczności" :wink:

_________________
Nie należy przesadzać z demokracją. Nie chciałbym podróżować statkiem, którego kurs byłby określany głosowaniem załogi, przy czym kucharz i chłopiec okrętowy mieliby takie samo prawo głosu jak kapitan i sternik. -- William Faulkner


2 kwi 2008, o 09:52
Zobacz profil
*******
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2005, o 11:23
Posty: 380
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Post 
Tak zgadzam się z Tobą, ale....
Moim skromnym zdaniem jednak należałoby bardziej ograniczyć dostęp do niektórych zasobów tematycznych forum.

AP. ,


2 kwi 2008, o 10:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2008, o 21:37
Posty: 12
Lokalizacja: sie biorą dzieci?
Post 
palasz napisał(a):
A ja zauważyłem coś przez pierwsze obserwacje postów w temacie a propos zniknięcia VmC z sieci.
Najbardziej biadolili Ci, którzy praktycznie nic nie piszą, ...co mają postów od 1 do 15 no i...piromani niestety.

Pozdrowienia,
A ja wiedziałem że to jajca są.... :lol: 8)
AP.

Widzisz zdarzają sie wyjątki... Poza tym można mieć naybane 400postow bezsensownych i odwrotnie...

palasz napisał(a):
Tak zgadzam się z Tobą, ale....
Moim skromnym zdaniem jednak należałoby bardziej ograniczyć dostęp do niektórych zasobów tematycznych forum.

AP. ,


Najlepiej pozamykać forum zostawić otwarty 'offtopic' i 'ogloszenia'... myślisz troche o nowych userach ?


2 kwi 2008, o 12:45
Zobacz profil
*******
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2005, o 11:23
Posty: 380
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Post 
Nie rozumiem twoje aluzji kolego co do 400 postów, jeżeli masz wątpliwości co do moich, i twierdzisz że są ponabijane...poczytaj je prosze.

O nowych userach właśnie myśle i szlag mnie trafia jak codziennie jakiemuś debilowi przychodzi do głowy odpalić ładuneczek własnej amatorskiej roboty...bez podstaw teoretycznych.
Dlatego też dostępny jest dział ebooki, gdzie najpierw nowi mają CZYTAĆ!! a potem ew. eksperymentować, ale nie w pirotechnice i nie na polach!

Jesteś nowy i pewnie nie poznałeś jeszcze zasad tu panujących. Poznaj je szybko, jak chcesz skorzystać coś na forum.

A co do nowych userów, moja sugestia dla dostępu do komnat z pirotechniką - zaświadczenie o niekaralnośći i opinia ze środowiska nt. tego, czy ktoś nie jest piromanem./


2 kwi 2008, o 13:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2006, o 13:18
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź
Post odp.
A ja się od razu skapnołem :P że komnaty są po ukrywane :P np dlatego
Nasi użytkownicy napisali 66595 wiadomości
Mamy 7999 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się angela137788
a tak poza tym to nie długo 8 tys wpadnie :D z czego 5 tys to 15 postowcy albo 0 :)

_________________
Obrazek
kubatron napisał(a):
Mendelejew i jego spolka


2 kwi 2008, o 13:21
Zobacz profil
****
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2007, o 21:56
Posty: 248
Lokalizacja: chसार गते:vorte१५, x१८,:sla(41hue:PERC)pnea:d२ -१t
Post 
Ja proponowałbym ograniczenie dostępu do komnat o tematyce pirotechnicznej (w tym filmy) i utworzenie czegoś w rodzaju komnaty dla nowych gdzie mogliby się wykazać zarówno wiedzą teoretyczną jak i praktyczną.
Pozdrawiam PoD-666


2 kwi 2008, o 13:22
Zobacz profil

Dołączył(a): 28 mar 2008, o 20:29
Posty: 2
Lokalizacja: WAWA
Post 
Moja pierwsza reakcja - pakuje się i lece do Brazylii :D Oby jak najdalej z tego policyjnego państwa. Zwłaszcza że tego samego dnia wracając do domu, zdążyli spisać mnie 2 razy, i to po godzine każdy patrol... Bo wpadli na genialny prima aprylisowy dowcip. NIE MA CIE W BAZIE. Ha ha bardzo śmieszne, a potem jeszcze wy... Nienawidze tego dnia :D

PS Nie przesadzajcie z tymi ograniczaniami ? :P


2 kwi 2008, o 13:30
Zobacz profil
**

Dołączył(a): 8 maja 2007, o 15:50
Posty: 175
Post 
Witam !!
Mam takie pytanie gdzie się podziały działy dotyczące MW oraz "Chemii dla zaufanych" ,dodam tylko że należałem do tej wybitnej grupy z dostępem do działu o MW a teraz nie wiem czy są ukryte ,czy ich w ogóle nie ma ??


2 kwi 2008, o 13:32
Zobacz profil
****
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2007, o 21:56
Posty: 248
Lokalizacja: chसार गते:vorte१५, x१८,:sla(41hue:PERC)pnea:d२ -१t
Post 
No właśnie gdzie się podziała chemia dla zaufanych ;)?


2 kwi 2008, o 13:39
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2007, o 17:00
Posty: 1503
Lokalizacja: SRC
Post 
Niema...
Żeby odzyskać do ukrytych komnat dostęp trzeba zgodnie z uchwałą rady administratorów i moderatorów VMC wpłacić opłatę członkowską (nieznaczna kwota, napewno będzie to poniżej 50 zł na kwartał, będzie jeszcze ustalona, chyba do końca tygodnia).

_________________
Obrazek


2 kwi 2008, o 14:02
Zobacz profil
****
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2007, o 21:56
Posty: 248
Lokalizacja: chसार गते:vorte१५, x१८,:sla(41hue:PERC)pnea:d२ -१t
Post 
raymundo napisał(a):
Niema...
Żeby odzyskać do ukrytych komnat dostęp trzeba zgodnie z uchwałą rady administratorów i moderatorów VMC wpłacić opłatę członkowską (nieznaczna kwota, napewno będzie to poniżej 50 zł na kwartał, będzie jeszcze ustalona, chyba do końca tygodnia).
:lol:


2 kwi 2008, o 14:05
Zobacz profil
*******
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2005, o 11:23
Posty: 380
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Post 
szadii napisał(a):
Oby jak najdalej z tego policyjnego państwa.


Ojjj chyba nie wiesz co to państwo policyjne...nie przesadzaj

szadii napisał(a):
zdążyli spisać mnie 2 razy, i to po godzine każdy patrol...


No to widocznie jesteś znany w środowisku policyjnym skoro Cie tak zaczepiają sami :lol: :wink:


2 kwi 2008, o 14:07
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post Re: odp.
Bystry napisał(a):
A ja się od razu skapnołem :P że komnaty są po ukrywane :P np dlatego
Nasi użytkownicy napisali 66595 wiadomości
Mamy 7999 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się angela137788
a tak poza tym to nie długo 8 tys wpadnie :D z czego 5 tys to 15 postowcy albo 0 :)


tak naprawde liczby ilosci postow etc, nie swiadczyly nic na rzecz zamkniecia strony/forum
skasowanie wszelkich postow i wyczyszczenie bazy danych w razie prawdziwej akcji policyjnej moglo by byc bardziej oplakane w skutkach od nie robienia tego - nie dosc ze zacieranie sladow to jeszcze utrudnianie sledztwa :)

raymundo napisał(a):
Niema...
Żeby odzyskać do ukrytych komnat dostęp trzeba zgodnie z uchwałą rady administratorów i moderatorów VMC wpłacić opłatę członkowską (nieznaczna kwota, napewno będzie to poniżej 50 zł na kwartał, będzie jeszcze ustalona, chyba do końca tygodnia).

nie ma sprawy jesli tylko beda rozdawane legitymacje czlonkowskie :)

a co do postu palasza - rownierz jestem za ograniczeniem dostepu do MW i piro przez nowych :)

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


2 kwi 2008, o 14:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2008, o 21:37
Posty: 12
Lokalizacja: sie biorą dzieci?
Post 
palasz napisał(a):
Nie rozumiem twoje aluzji kolego co do 400 postów, jeżeli masz wątpliwości co do moich, i twierdzisz że są ponabijane...poczytaj je prosze.

O nowych userach właśnie myśle i szlag mnie trafia jak codziennie jakiemuś debilowi przychodzi do głowy odpalić ładuneczek własnej amatorskiej roboty...bez podstaw teoretycznych.
Dlatego też dostępny jest dział ebooki, gdzie najpierw nowi mają CZYTAĆ!! a potem ew. eksperymentować, ale nie w pirotechnice i nie na polach!

Jesteś nowy i pewnie nie poznałeś jeszcze zasad tu panujących. Poznaj je szybko, jak chcesz skorzystać coś na forum.

A co do nowych userów, moja sugestia dla dostępu do komnat z pirotechniką - zaświadczenie o niekaralnośći i opinia ze środowiska nt. tego, czy ktoś nie jest piromanem./


Nie mam wątpliwości, ale jak widzę posty typu ';D' albo 'hehe' śmiem twierdzić, że wiele osób nabija sobie licznik ;f Poza tym nie chodziło o Ciebie ;) czysty przypadek te '400' ;)

Cóż jak debil to debil, ale czemu przez takiego mają 'cierpieć' Ci którzy naprawdę chcą sie czegoś dowiedzieć, a nie eksperymentować w 'pirotechnice i na polach!?'

Może jestem nowy może nie... jakie zasady masz na myśli ? ;f

_________________
aka rEPRESSER555. csplayer. steam user: represser212.
GG: 5019363


2 kwi 2008, o 15:06
Zobacz profil
*******
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2005, o 11:23
Posty: 380
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Post 
Takie zasady mam na myśli, że nowi muszą zapracować na dostęp do komnat dla zaufanych i z MW. Moim zdaniem te wymagania należałoby jeszcze bardziej zaostrzyć, aby nie każdy piroman miał do nich dostęp. Wiesz ilu ludzi tylko czeka na to, żeby takie informacje były łatwo dostępne? Ilu ludzi tylko czyta forum nie redagując go? TAkich właśnie co nie mają zielonego pojęcia o chemii, a tym samym o jakiejkolwiek pirotechnice należy pozbawiać dostępu do takich informacji. Niech idą do brainiaców i innych porąbańców za przeproszeniem. :D


2 kwi 2008, o 15:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2008, o 21:37
Posty: 12
Lokalizacja: sie biorą dzieci?
Post 
Tak znam te zasady ; )
Którzy piromani mają dostęp ? Z reguły administratorzy/moderatorzy nie są aż tak ślepi, żeby dawać dostęp dla 'piromanów którzy nie mają pojęcia o chemii' ;)

_________________
aka rEPRESSER555. csplayer. steam user: represser212.
GG: 5019363


2 kwi 2008, o 15:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2008, o 17:26
Posty: 122
Lokalizacja: łódź
Post 
a nie jest trochę dziwne że na forum komnaty o MW są dla "wybranych" a na vmc są podane syntezy(dla każdego własciwie) rdx, tnt itd.... ?


2 kwi 2008, o 15:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 mar 2008, o 21:37
Posty: 12
Lokalizacja: sie biorą dzieci?
Post 
Kolotko_Tanker napisał(a):
a nie jest trochę dziwne że na forum komnaty o MW są dla "wybranych" a na vmc są podane syntezy(dla każdego własciwie) rdx, tnt itd.... ?


też sie nad tym zastanawiałem... ; > jak to jest.. ?

_________________
aka rEPRESSER555. csplayer. steam user: represser212.
GG: 5019363


2 kwi 2008, o 15:59
Zobacz profil
*
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2007, o 08:10
Posty: 248
Post 
Ja i kuba989898 pracowaliśmy ostro nad tymczasowym dostępem do forum - przez search.php w łatwy sposób dowiedziałem się że przywróciliście bazę MySQL, a przez viewtopic.php można było spokojnie czytać forum. Wygadałem się na IRCu i ktoś zablokował najpierw search, a potem viewtopic. Pozostaje mi jedno pytanie: Który to :evil: ?

P.S.
/me czuje ZUOOOO!!! :evil: Nie haraszo rabotajeć takie kawały :/

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0

MAM CIĘ!


2 kwi 2008, o 16:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2008, o 20:50
Posty: 9
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Hehehehe, od począdku wiedziałem, że to prima aprilis, znam troche procedury ABW... Pozatym na następny rok wymyślcie coś innego :P

_________________
>>> vandroll.info <<<


2 kwi 2008, o 16:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2008, o 11:55
Posty: 59
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Post 
no oczywiscie a teraz ci co panikowali wczoraj to dzis
"ze oni wiedzieli"ze to tylko zart hehehehe

_________________
------------------------------------------------------------
GG 2046594 :D


2 kwi 2008, o 18:41
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post 
Fuxseb napisał(a):
Ja i kuba989898 pracowaliśmy ostro nad tymczasowym dostępem do forum - przez search.php w łatwy sposób dowiedziałem się że przywróciliście bazę MySQL, a przez viewtopic.php można było spokojnie czytać forum. Wygadałem się na IRCu i ktoś zablokował najpierw search, a potem viewtopic. Pozostaje mi jedno pytanie: Który to :evil: ?

P.S.
/me czuje ZUOOOO!!! :evil: Nie haraszo rabotajeć takie kawały :/


a patrzysz ty czasem na liste ludzi na irc ?
jesli byles na kanale #VMC to... tam zawsze siedzi DaKo :D:D a jak nie on to jego bocik :)

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


2 kwi 2008, o 20:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..