Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
SZUKAM ksiązki CHEMIA A. PERSONY 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 10:26
Posty: 1
Post SZUKAM ksiązki CHEMIA A. PERSONY
Szukam ksiązki CHEMIA wybor testów Andzreja Persony tom I i II
oraz podrecznika CHEMIA OGOLNA Atkinsa i JONesa
Barzdo prosze może być ebook albo zeskanowana ksiazka ale barzdo prosze bo za rok mam mature i chce sie dobrze przygotowac , a może zna ktos i ma ktos dobre ksaizki i zbiory zadan do chemi rozszerzonej .
Prosze o odp tu lub n agg 2521497


5 maja 2008, o 10:36
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 cze 2005, o 20:29
Posty: 1087
Post 
Atkins nie jest wg. mnie dobrym wyborem do matury. To olbrzymia akademicka cegła z której nawet do matury rozszerzonej będziesz potrzebować niewiele. Z podręczników typowych szkolnych - ja używałem książki z ZamKoru, bardzo dobra i zestawów maturalnych z WSiPu.


6 maja 2008, o 18:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2005, o 13:28
Posty: 133
Post 
Hej! Książki A. Persony sa bardzo dobre ale trudne do zdobycia bo ostatnie wydanie było w 1998 r

Zgadzam się z przedmówcą - Atkins to akademicki podręcznik na studia który nie ma zastosowania konkretnego do matury. Jesli chodzi o zbiory zadań to obecnie chyba jest najlepszy Operon chociaż ma wiele błędów to sporo posiada trudnych zadań. Do nauki podręczniki operona są często pisane językiem trudnym wiec troche zniechęca to do nauki. Fajnie pisze Pazdro ,,Dla kandydatów na wyższe uczelnie" to taki zbiór treści wszystkich jego książek. A podręczniki które odradzam to NOWA ERA - to pisali jacyś dziwni ludzie i jeszcze brakuje niektórych treści pod mature - fajne to są tylko dodawane płyty do podręczników...
O zbiorze zadań rozszerzonym Pazdro nie pisze bo chyba każdy go zna i ma swoje zdanie na ten temat. Wogóle tak jak uzytkownik kropla napisał kiedyś - ksiązki wydawnictwa OE to treści napisane przez Pana Pazdro wraz z innymi mOndrymi Panami ( często Paniami) dydaktykami chemii którzy sami nie wiedza co tam piszą... ale każdy może mieć swoje zdanie. Pozdro


21 maja 2008, o 19:52
Zobacz profil

Dołączył(a): 14 lip 2007, o 12:44
Posty: 302
Post 
Pracowałem z operonem i się czasami załamywałem z powodu ilości błędów :( np. Dali obrazek CuSO4 i hydratu i jeden był różowy a drugi błękitny :lol:


21 maja 2008, o 20:37
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2005, o 08:51
Posty: 311
Lokalizacja: mam wiedzieć?
Post 
Persona jest do d..., jeśli mam być szczery.

A Atkins z tą panienką (Chemia ogólna) to na prawdę dobra książka - wszystko elegancko wytłumaczone(nawet z analogiami, które to takie modne sie ostatnio stały). Mam ją pożyczoną od nauczycielki dopiero od paru dni, ale polecam.

Wg mnie nie można się niczego dobrze nauczyć czytając ebooki - jak masz książkę w ręku to tu sprawdzisz coś stronę wcześniej, tam zajrzysz do innego działu żeby się coś upewnić. Szukanie takich rzeczy na kompie jest męczące i dlatego zalecam kupienie sobie tej książki.

Atkinsa najlepiej poszukaj w księgarniach, a jeszcze lepiej w antykwariatach, medycznych lub na Allegro - jednak nie liczyłbym na to że cena będzie niższa jak 110zł :twisted:

_________________
Farmacja, UM Lublin


22 maja 2008, o 18:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2005, o 13:28
Posty: 133
Post 
Tu masz linka do antykwariatu do Persony
http://www.skrypt.com.pl/index.php?go=p ... tegoria=34

pozycja 173 i 174 w przystepnej cenie


30 maja 2008, o 23:39
Zobacz profil

Dołączył(a): 8 sie 2018, o 09:37
Posty: 1
Post Re: SZUKAM ksiązki CHEMIA A. PERSONY
Możesz jeszcze sprawdzić czy antykwariat Amicus nie posiada tej książki w swoim asortymencie. Tutaj możesz sprawdzić jego zbiór: https://www.antykwariat-amicus.pl/ .
Mam spore zaufanie do tego antykwariatu bo już parę razy mogłem w nim znaleźć książkę, która nigdzie nie była dostępna. Ponadto jest to antykwariat internetowy dzięki czemu nie muszę nawet wychodzić z domy żeby sprawdzić czy znajdę w nim poszukiwaną pozycję i jeżeli tak to zamawiam ją online. No i oczywiście jak to w antykwariatach ceny są niższe niż w księgarniach.


8 sie 2018, o 09:44
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..