Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Magazyn EKSPRESU REPORTERÓW - prośba o korektę 
Autor Wiadomość
***

Dołączył(a): 20 lut 2005, o 19:38
Posty: 315
Post 
nicnowego napisał(a):
tak na marginesie. autorka reportażu niedługo będzie miała na sumieniu kilka paluszków.


Ja tu przybyłem po odcinku superwizjera.
Po zniknięciu orgazmu w związku z MW wylądowałem na studiach chemicznych :D

_________________
Zakazuje modom dopisywania się do moich postów ;-)


1 gru 2010, o 13:59
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2007, o 17:00
Posty: 1503
Lokalizacja: SRC
Post 
RzeźnikEGDN napisał(a):
Ale jaja w ty magazynie Expresu reporterów był mój filmik w którym wysadzaliśmy domki które były i tak do rozbiórki ponieważ tam ma być coś większego zbudowanego więc nikomu ten domek nie był potrzebny
podaj link jak co :
http://www.youtube.com/watch?v=VzHM_dKF6IY

Miałeś jakiekolwiek pozwolenie na wyburzenie tego budynku z wykorzystaniem materiałów wybuchowych? Czy ten budynek był Twoją własnością, jeśli nie, czy miałeś pozwolenie właściciela na takie działanie?

_________________
Obrazek


1 gru 2010, o 14:09
Zobacz profil
***

Dołączył(a): 20 lut 2005, o 19:38
Posty: 315
Post 
Ktoś tu sie jeszcze nie nauczył.

_________________
Zakazuje modom dopisywania się do moich postów ;-)


1 gru 2010, o 15:12
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post 
raymundo napisał(a):
RzeźnikEGDN napisał(a):
Ale jaja w ty magazynie Expresu reporterów był mój filmik w którym wysadzaliśmy domki które były i tak do rozbiórki ponieważ tam ma być coś większego zbudowanego więc nikomu ten domek nie był potrzebny
podaj link jak co :
http://www.youtube.com/watch?v=VzHM_dKF6IY

Miałeś jakiekolwiek pozwolenie na wyburzenie tego budynku z wykorzystaniem materiałów wybuchowych? Czy ten budynek był Twoją własnością, jeśli nie, czy miałeś pozwolenie właściciela na takie działanie?


Nawet jak by miał pozwolenie od właściciela działki to nie zmienia to faktu, że powinien iść siedzieć, za sam fakt użytkowania materiałów niedozwolonych.

/No wiesz, zawsze możemy miec nadzieję, że gościu ma firmę, licencję i pozwolenia, chodziło mi o to, że jeżeli odpowiedź na któreś z tych pytań jest choćby w połowie twierdząca, powinny się tym zająć odpowiednie organa/Ray

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


1 gru 2010, o 15:12
Zobacz profil
Post odp.
Idiotów ze skłonnościami do destrukcji trzeba eliminować :cry: szybko przyszedł jeszcze szybciej odszedł z forum .......
dobre duszki powiadają że na własne życzenie zainteresował sobą dość szybko odpowiednie organa które monitorują to forum i słusznie....
z tego co widać ... by nie powielać irytującego nie lubianego słownictwa typu 'smutni' napiszę inaczej niż dotychczas ...
Weseli panowie w niebieskich mundurach dziwne... sprawą zajęli się prawie natychmiast :szok:
szkoda że moje ukradzione auto nie wzbudziło takiej chęci do dalszego działania jak ten idiota
pozdrawiam
eko


3 gru 2010, o 23:09

Dołączył(a): 20 sty 2009, o 13:07
Posty: 488
Lokalizacja: Katowice
Post 
Weseli Panowie... Przepraszam, ale pierwsze co mi się nasunęło to 'Gay Gentlemen'...

Dobrze, że działają oni szybko chociaż w takich przypadkach. Nie chciałbym, żeby on był moim sąsiadem. Dopóki nie ma przesady w takich akcjach np. 'postawiłeś pan na półce saletrę do peklowania mięsa obok cukru! Jesteś pan terrorystą!' to trzeba zwrócić honor...

_________________
Zbijcie mnie jak znowu zacznę gadać głupoty :roll:


3 gru 2010, o 23:33
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2007, o 17:00
Posty: 1503
Lokalizacja: SRC
Post 
No jak nie weseli jak weseli! Widzieliście kiedyś jak wygląda niszczenie upraw niektórych roślin? Cały komisariat po tym chichocze przez tydzień :)

_________________
Obrazek


4 gru 2010, o 09:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..