Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Problem z certyfikatem? 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, o 19:13
Posty: 454
Lokalizacja: [*]
Post Problem z certyfikatem?
Cześć!

Trochę mnie nie było. Wszedłem na forum przez stronę główną vortalu i praktycznie od razu zaczęło sypać ekranami, że certyfikat SSL ma problem. Po chwili wskoczyła wersja strony forum bez obrazków, czysty tekst. Pomyślałem: "do przebolenia". Wchodzę na logowanie, dzieje się to samo. Próbuję się zalogować i pupa zbita. Wpadłem na pomysł, że przekombinuję i wywalę "s" z "https". O dziwo załadowała się normalnie strona forum. Logowanie też przeszło (aczkolwiek z alertem przeglądarki, że niebezpieczne połączenie - wiadomo, hasło leci otwartym tekstem).

Nie wiem czy to u mnie tylko tak się dzieje. Rzuciłem okiem na ten dział i "Pogawędki", ale nie bardzo widzę skargi na takie dolegliwości. Przeglądarkę mam Comodo IceDragon. P.S. Po głębszym przejrzeniu znalazło się coś takiego. Nie wiem czy komuś chodziło o dokładnie to samo, aczkolwiek możliwe. http://forum.vmc.org.pl/viewtopic.php?f=4&t=28326

Tak czy owak upierdliwe.

Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia :)


6 lip 2018, o 14:24
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2006, o 21:37
Posty: 2564
Lokalizacja: Krakow
Post Re: Problem z certyfikatem?
Mi za to ciągle serwer wywala błędy, że jest offline, a do tego w ciągu tygodnia zbanowałem około 14 spamerów. Dzień jak co dzień.

_________________
"Jak zobaczysz błysk nuklearny kucnij i zasłoń się."


6 lip 2018, o 19:49
Zobacz profil

Dołączył(a): 29 gru 2016, o 18:29
Posty: 83
Post Re: Problem z certyfikatem?
prezes- the inventor napisał(a):
Cześć!

Trochę mnie nie było. Wszedłem na forum przez stronę główną vortalu i praktycznie od razu zaczęło sypać ekranami, że certyfikat SSL ma problem. Po chwili wskoczyła wersja strony forum bez obrazków, czysty tekst. Pomyślałem: "do przebolenia". Wchodzę na logowanie, dzieje się to samo. Próbuję się zalogować i pupa zbita. Wpadłem na pomysł, że przekombinuję i wywalę "s" z "https". O dziwo załadowała się normalnie strona forum. Logowanie też przeszło (aczkolwiek z alertem przeglądarki, że niebezpieczne połączenie - wiadomo, hasło leci otwartym tekstem).

Problem w tym że nie każdy na to wpadnie.


8 lip 2018, o 13:30
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, o 19:13
Posty: 454
Lokalizacja: [*]
Post Re: Problem z certyfikatem?
Sulik napisał(a):
Mi za to ciągle serwer wywala błędy, że jest offline, a do tego w ciągu tygodnia zbanowałem około 14 spamerów. Dzień jak co dzień.


Keep up the good work :lol: 8)

chem321 napisał(a):
Problem w tym że nie każdy na to wpadnie.


Właśnie chodzi o coś w ten deseń. Chyba, że to tak jest specjalnie by nie hulało tu zbyt wielu. Coś jak test na inteligencję lub minimalną wiedzę informatyczną :d Tak czy owak chciałem tylko tak po obywatelsku zakomunikować problem.

Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia.


8 lip 2018, o 18:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, o 23:32
Posty: 383
Post Re: Problem z certyfikatem?
Wróciłem z urlopu. Zaraz naprawię problem z certyfikatem.

_________________
Doceniasz naszą pracę ?
Obrazek


9 lip 2018, o 10:17
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, o 19:13
Posty: 454
Lokalizacja: [*]
Post Re: Problem z certyfikatem?
DaKo napisał(a):
Wróciłem z urlopu. Zaraz naprawię problem z certyfikatem.


Działa super. Dziękuję :mrgreen: :* <3


11 lip 2018, o 15:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..