Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
I wsypa :/ 
Autor Wiadomość
******

Dołączył(a): 14 gru 2005, o 19:30
Posty: 693
Lokalizacja: Grudziądz / Gdańsk
Post I wsypa :/
http://rmffm.pl/fakty/?id=111238

Ciekawe czy ten Pan, należał do grona forumowiczów?

_________________
Dumny student Politechniki Gdańskiej i jej wspaniałego wydziału Chemicznego na kierunku Biotechnologia !


GG:3716505


4 sty 2007, o 17:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2006, o 13:18
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź
Post odp
Witam
Wcale się nie dziwię, że te Mw nie mogły wybuchnąć ... same z siebie nie wybuchną !! Ale oni głupoty piszą :/ Właśnie z takiego kogoś jak on czy my rodzą się inteligentni nauczyciele Chemii czy Chemicy zawodowi :) A nie susi teoretycy.
Pozdrawiam
Bystry

_________________
Obrazek
kubatron napisał(a):
Mendelejew i jego spolka


4 sty 2007, o 17:23
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2006, o 18:35
Posty: 40
Post 
Cytuj:
A nie susi teoretycy.

Nawet teoretyk wie, że można wyrąbać dom w powietrze wszytkim, to jest jakiś ciemnogród.

Co mnie rozbroiło:
Cytuj:
w piwnicy bloku przeprowadzał eksperymenty.

Cytuj:
Podejrzane środki chemiczne znaleziono również w jednym z mieszkań bloku.

Ale odkrycie jak ma piwnicę w bloku to i też będzie miał mieszkanie.

Swoją droga kto nie ma w domu kreta, proszku do prania itp. . A wybuchy pyłu w silosach na zboże, czyli każdy kto robi placek w domu jest prawdopodobnie niebezpieczny.

Cytuj:
Ciekawe czy ten Pan, należał do grona forumowiczów?


Mnie bardziej ciekawi co za pała go wsypała :cry: .


4 sty 2007, o 17:36
Zobacz profil

Dołączył(a): 13 lut 2006, o 21:18
Posty: 23
Post 
Cytuj:
W rękach policji jest już 16-letni uczeń technikum podejrzewany o gromadzenie chemikaliów.


Czyli co, samo posiadanie odczynników jest nielegalne? Nie wolno mieć np stężonego kwasu siarkowego, azotowego i gliceryny? Przecież wszystko to można legalnie kupić w sklepach chemicznych, bez żadnych specjalnych zezwoleń. Tak samo jak pyły metali, siarkę, KClO3 itp. A do czego to MOŻE EWENTUALNIE posłużyć to już inna kwestia.
Efektem takich działań jest tylko to iż po przeczytaniu takich artykułów, niektórzy ludzie słysząc "chemia" myślą sobie "O Jezus Maria, terroryści". :evil:


4 sty 2007, o 17:50
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
...


Ostatnio edytowano 26 lut 2008, o 19:19 przez Front, łącznie edytowano 2 razy



4 sty 2007, o 18:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, o 18:28
Posty: 88
Lokalizacja: Querétaro
Post 
Takie temat juz byl !!

_________________
http://forum.pirotechnika.one.pl/index.php <- mam juz 2 * :D


4 sty 2007, o 18:17
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2005, o 08:51
Posty: 311
Lokalizacja: mam wiedzieć?
Post 
Cytuj:
Chodziłam z nim do klasy w gimnazjum <lol2><lol2>

Ale jazda, jak się dowiedziałam, to myślałam, że
padnę! Cóż, ****** zawsze miał duże zdolności z
chemii i lubił dziwne rzeczy mieszać ;). Poszedł
do technikum chemicznego i najwyraźniej domowe
praktyki :D. Jaja są niezłe, tylko współczuję
chłopakowi, że będzie miał teraz trochę
przesrane;/. W sumie to jest pełno młodych, którzy
sami hodują sobie materiałki takie, a akurat jego
złapali.


To mnie rozbroiło...nie powinna ta dziewczyna tego pisać bo beda ja jeszcze ciagac (...) wie gdzie : /

_________________
Farmacja, UM Lublin


4 sty 2007, o 20:04
Zobacz profil
*********
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 13:38
Posty: 972
Lokalizacja: <*>
Post 
Cytuj:
które po zmieszaniu mogą tworzyć mieszankę wybuchową

to kwestia mody medialnej , była moda na makówy, potem na grzybki otem każdy chemik to amfe rob, a teraz moda na terrorystów to kazdy chemik mw robi ;( echhh na medi anic nei poradzisz

Cytuj:
Jak by k***a tajemnicą było ze MW można zrobic z tego co sie w sklepach kupuje.

bo to jest tajemnicą dla większości ludziu ba nawet dla większości chemików (i to tych z tytulami na p i d ) a nawet dla znaczącej części forumowicżów - pzecież nei wszyscy muszą się interesować piro / mw ;)

Cytuj:
każdy kto robi doświadczenia jest niebezpieczny

święte słowa ;) oczywiście jeżeli robi je w domu albo w piwniczce ;) przykłady mnożą się nawet na forum


Cytuj:
Mw nie mogły wybuchnąć ... same z siebie nie wybuchną

ciekawy pogląd i ogólnie powiedzawszy nieprawdziwy, to że na forum zaintereowanie stabilności i utylizacją jest nikłe to wcale nei zanczy ze jest tak jak mówisz ;) ale wynika o z silnego nurtu ktory rządzi na forum : zmieszaj - namieszaj - uciekaj. Czasami jest to kwestia lat czasami dni a czasami minut ;)

Cytuj:
inteligentni nauczyciele Chemii czy Chemicy zawodowi A nie susi teoretycy.

ciekawa i bardzo kontrowersyjna teza ;) Ale rozumie że z czasem zmiensz podejście ;) Chemik teoretyk ? a coś takeigo istnieje ? przecież zawsze anwet najmądrzejszą teroie wymeczoną w jakimś programie trzeba sprawdzić i wted praktyka rządzi ;))
Z obserwacji własnych moge powiedzieć ze od tzw teoretyka o wiele grożniejszy jest geniusz mieszacz bystrzak wiaderkowy. :)

Cytuj:
Swoją droga kto nie ma w domu kreta, proszku do prania itp. . A wybuchy pyłu w silosach na zboże, czyli każdy kto robi placek w domu jest prawdopodobnie niebezpieczny.

no neistety masz racje kwestia interpretacji :) jak sie uwezmą to z kazdej kucharki zrobia narkomana i pirotechnika bo ma wszystkie potrzebne składniki ;)


Cytuj:
Mnie bardziej ciekawi co za pała go wsypała

jak to jaka > on sam :) to nei czasy kiedy ormo zagladało do sraczyka czy klocek jet prawomyślny i czy czubek zakręcony w lewo a nei w prawo.
Prawdopodobnie sie pochwalił komuś albo zostawił otwartą piwniczkę.Albo co najbardziej prawdopodobne na węch go wzieli bo śmierdziało chemią ;)
Sam zaważyłem na sobei że neirzeszkadzają mi tzw zapachy chemiczne które u innych wywołują neipokój ;)


Cytuj:
Czyli co, samo posiadanie odczynników jest nielegalne

to jest tak jak z gwałcicielem czy ekshibicjonistą ;) Mozesz meic ale trzeba własciwie przechowywać i używać ;)
Przeciż żaden domowy cód smród undergraundowy lab nir ma atestów, klimatyzacji, nir est dostosowany do przechowywania odczynników i to samo starcza aby cie przymknąć. Już widze jak w jednej piwniczce masz reduktory a w innej utleniacze, widze ten sejfik na niektóre odczynniki, widze te karty charakterystyk, sprzęt przeciwpożarowy, natryski itp itd.
Chyba każdy regulamin sółdzielni zabrania trzymanaia chemikalii i paliw.
Jka sie ktos bedzie chcial przyczepic to bedzie mial d o czego i specjalnei wysilać sie nei będzie musiał.

Jest ogromna ilosć warunków do spełneinia, a w przypadku zabawa z piro / mw jescze więcej ;).

Cytuj:
miał duże zdolności z
chemii i lubił dziwne rzeczy mieszać

to tez taka kolejan objegowa prawda i mit chemika meiszacza, to są naprawde neibezpieczni ludzie ;)
Jako miszacz zaczyna kazdy (moje pierwsze mieszanei było widowiskowe, śmierdzące , dymiące, parzące i chlapiące ale na szczęście zanim zamieszałem cokolwiek czytąłem dziadka Sękowskiego - wspaniała postać - i to uratowąło mi oczka i ryjek). I jeśli cokolwiek masz w sobie oprócz testosteronu to prędzej czy pózniej zaczniesz szukać teorii do tego, poradników techniki laboatoryjnej itp itd. Są tacy kórzy zostają na etapie radosnego mieszacza ale oni koncza predzej czy pozniej neiciekawie.

Tak nawiasem mowiac szykują się jeszcze większe ograniczenia prawne :)
Warto sobei zdać sprawe że nawet skromnie wyposażony w odczynniki labek chemiczny czy pirotechniczny stanowi spore zagrożenie w przypadku neiumiejętnego obchdzenia sie czy braku wyobraźni ;)

to tyle pogawędkowych tez dyskusyjnych :) miłych przemyśleń ;)

_________________
posiadane odznaczenia i ordery :
snopeczek sianka z kokardką - dar od doznanie@MODERATOR
Obrazek


4 sty 2007, o 21:14
Zobacz profil

Dołączył(a): 19 paź 2003, o 22:49
Posty: 41
Post 
crazyuser napisał(a):
Cytuj:
Już widze jak w jednej piwniczce masz reduktory a w innej utleniacze, widze ten sejfik na niektóre odczynniki, widze te karty charakterystyk, sprzęt przeciwpożarowy, natryski itp itd.
Chyba każdy regulamin sółdzielni zabrania trzymanaia chemikalii i paliw.
Jka sie ktos bedzie chcial przyczepic to bedzie mial d o czego i specjalnei wysilać sie nei będzie musiał.


Z tego wynika że szkolne laboratoria również nie spełniają odpowiednich warunków...hmm :D Pozamykać!


pozdro


4 sty 2007, o 21:41
Zobacz profil
*********
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 13:38
Posty: 972
Lokalizacja: <*>
Post 
Cytuj:
Z tego wynika że szkolne laboratoria również nie spełniają odpowiednich warunków...hmm Pozamykać!


jak napisałem to raczej take tezy do dyskusji ale masz racje ;)
Popoatrz co sie dzieje : w mojej mieścinie jak paniusie mialy coś zacząć robić, zaczeły przeglądać przepisy i choć trche ich spełnić to sie okazałoże tazniej i prościej zlikwidowąć ;) Ale wydaje mi sie ze to tylko kwestia checi aby dostosowac. Przepisy są dziwne czasami wzajemnei sprzeczne a juz wogóle z logika majace czasami neiwiele wspolnego :)

A wracajac do tej wypowiedzi to moge tylko powiedziec że nie tylko szkolne ;) W wielu zakładach niespełniają podstawowych wymogów i nie mowie tu o żadnym bhp czy tym podobnych ale np analizy prowadzi sie w takich warunkach że moj łazienka i kibelek bardziej sie do tego nadawają. Ale norma ISO jest :) Papier zrobili i idzie ;)
Kiedyś nei zwracano uwagi na pewne rzeczy, ale zycie a teraz unia wymuszają pewne rzeczy. Niestety czasami uprawnienia są dziedziczne i nadane nei podlegają zabraniu na podstawie nowych przepisów., no chgyba ze sie coś stanie albo ktoś się zacznei sie czepiać ;)

Warto zauważyć iż sam fakt nabycia ne upoważnia cie do syntezy mw czy robienia zestawu piro ;) czy też prowadzenai laboratorium chemicznego.

Sprzedawany produkt ma pewne przeznaczenei i w tym zakresie jest bezpieczny, natomiast jak jakiś geniusz po naczytaniu sie i po oglądaniu filmów o skaczącej desce zacznei coś robić to przecież nei wina sprzedawcy ani przepisów tylko głupoty ;)
Chemik to wredna bestia i niebezpieczny typ - to tak z definicji ;) Jego wieedza niewłaściwie użyta jest bardzo neibezpieczna ;) A szczególnie chemik w okresie szału testoteronu:) i małpiego rozumu - to normalna rzecz ;)

Wydaje mi sie ze akurat ta akcja policji usuneła jednego wesołego chemika - no bo skoro go namierzyli to znaczy ze albo czegoś nei przestrzegal (capiło chemikaliami) alb eksperymentował w neiwłąściwych miejscach i go widzieli albo po prostu zajmował sie chemia dla szpanowania przed kolesiami i panienkami ;)
Jeśli pokochasz chemie to odwdzięczy ci sie :) ale jeśli będziesz ją traktował jak tanią .... aby tylko błysnąc jako geniusz czy inny minimóżdzęk telewizyjny to skopie ci ona zadek i to tak szybko ze nie zauważysz kiedy ;)

_________________
posiadane odznaczenia i ordery :
snopeczek sianka z kokardką - dar od doznanie@MODERATOR
Obrazek


4 sty 2007, o 22:34
Zobacz profil

Dołączył(a): 22 sie 2006, o 16:25
Posty: 138
Post 
Cytuj:
każdy kto robi doświadczenia jest niebezpieczny


W czwartej klasie podstawówki chyba każdy na przyrodzie robił takie doświadczenie, że się robi roztwór nasycony soli kuchennej, wiesza się na ołówku sznureczek i się czeka aż to się skrystalizyje. W takim razie wszyscy którzy byli w 4 klasie szkoły podstawowej jest niebezpieczny.

Dlaczego ogrodnika za posiadanie Saletry amonowej nie zwinie policja skoro można z niej bez problemu ANFO zrobić?

_________________
Obrazek


4 sty 2007, o 22:35
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2006, o 08:37
Posty: 611
Lokalizacja: Średniowiecze
Post 
Tak media o tym nawinęli, jakby tam miał nie wiem co... cóz tam wielkiego mógł mieć? Półtora kilo wzbogacanego uranu czy jak, do tego detonatory i inne o łacznej sile dziesięciu kiloton, zeby ewakuować cały blok i przedszkole?? Trzeba było całe miasto wywieźć nad morze i na Kraków nałożyć kwarantanne... myślę, że ktoś nakablował władzom i tyle. A jak ludzie mają benzyne, oleje, smary i inne łatwopalne bajery w piwnicy to są bezpieczni?? Biedny chłopak, tyle powiem, ciekawe tylko co jego rodzice na to...
Cytuj:
które po zmieszaniu mogą tworzyć mieszankę wybuchową
A bez mieszania to co? Kurz zbiera?

Pozdrawiam Alchemik

P.S. Najlepszymi specjalistami są Ci, którzy wsypują Kreta do kibla lub zlewu paląc sobie przy tym papierosa...

_________________
ALCHEMICZNA KRUCJATA
Sapentiam, prudentiam et scientiam.
Z rtęcią reaguje dusza...

Obrazek

Eksperyment prowadzi do poznania. Teoria do wiedzy. Synteza tej pary - mądrością staje się w głowach najwytrwalszych.


4 sty 2007, o 22:51
Zobacz profil

Dołączył(a): 7 sty 2006, o 21:15
Posty: 141
Post 
Dla mnie to wszystko jest absolutną bzdurą... skoro domek sąsiadów można wysadzić, nie udając się do chemicznego, a naćpać się można w sklepie spożywczym! To jest śmieszne. Ograniczenia są tylko dla ludzi, którzy posiadają wiedzę... wiele osób codziennie bezmyślniue używa chemikaliów powszechnego użytku, ale tylko niektórzy wiedzą, że ich zmieszanie może pozbawić kończyn, ale czy wszyscy to robią? Dlaczego to jest tak uogólniane. Dlaczego każdy, kto posiada choć trochę odczynników i robi proste doświadczenia... chociażby głupią hodowlę kryształków z jakiejś innej soli, niż NaCl, w świetle prawa jest potencjalnie niebezpieczny?

_________________
Obrazek


4 sty 2007, o 22:54
Zobacz profil
*********
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 13:38
Posty: 972
Lokalizacja: <*>
Post 
Cytuj:
każdy kto robi doświadczenia jest niebezpieczny


W czwartej klasie podstawówki chyba każdy na przyrodzie robił takie doświadczenie, że się robi roztwór nasycony soli kuchennej, wiesza się na ołówku sznureczek i się czeka aż to się skrystalizyje. W takim razie wszyscy którzy byli w 4 klasie szkoły podstawowej jest niebezpieczny.
[/quote]

No tak masz racje niby doświadczenie chemiczne ;) No ale jesli ty strywializowałeś problem to ja sobei też pozwole : to bardzo neibezpieczne doświadczenie ;) mozna sbie oczko ołowkiem wybić ;) i solą sie zatruć ;) dobra koniec jaj kontekst był raczej o reakcjach chemicznych i z informacji wynikało że fcet raczej NaCl nie krystalizował ;)

Jest ogromna ilość bezpiecznych doświadczeń za które nikt cię nei będzie ścigał ale one się szybko nudzą i potem zaczynają sie te o którycj mowiliśmy wcześniej :)
A tak nawiasem mówiać to takei doświadczenei żle przeprowadzone jest neibezpieczne ;) Wyobraż sobei że ktoś tam w nocy wstaje idzie sie czegoś napić i połknie łyczek twej solanki a mzoe nawet sznureczkeim sie zadkrztusi ;))) To takżartem :) (wole od razu wyjaśnić)

Jest róznica miedzy doświadczeniem tego typu gdzie nauczyciel wyjaśnia co i jak , a doświadczeniem na podstawi arta z vortalu z uwagami z forum gdzie tak naprawde zdany jesteś na włąsną wiedze i intuicje i posiadane doświadczenie.
No moze bede wreedny ale tak naprawde to trzeba kilku lat pracy w laboratorium aby powiedzieć że ma się opnowane podstawowe techniki laboratoryjne w stopniu dobrym i wiedze pozwalająca samodzielnei prowadzić eksperymenty w stpniu nei zagrażającym ludzim ani otoczeniu .


Cytuj:
Dlaczego ogrodnika za posiadanie Saletry amonowej nie zwinie policja skoro można z niej bez problemu ANFO zrobić?

dlaczego to pisałem powyżej :) w sumie jak sie uprą to każdą kucharke czy ogrodnika moga przetrzepać ;)
[/quote]

_________________
posiadane odznaczenia i ordery :
snopeczek sianka z kokardką - dar od doznanie@MODERATOR
Obrazek


4 sty 2007, o 22:59
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
...


Ostatnio edytowano 26 lut 2008, o 19:19 przez Front, łącznie edytowano 1 raz



4 sty 2007, o 23:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 17:28
Posty: 88
Lokalizacja: zewsząd
Post 
front napisał(a):
widze ze dochodzimy do punktu gdzie wychodzi na to:
Wszystko(no prawie) może byc niebezbieczne w rękach człowieka który wie co zrobic aby było niebezpieczne. No ale zastanówmy się co mu teraz zrobią na forum HNIW`a Wiktor o tym pisał. No ale jak znaleźli MWK i MWI to co wtedy?? No bo 8latek### ale On jest niepełnoletni.

Ps: Pamiętacie Lejzera http://img372.imageshack.us/my.php?image=bomba6ve.jpg??


czasami taka wiedza jak coś banalnego uczynić niebepiecznym może uratować życie - np zwęglona bawełna normalnie chyba nie jest niebezpieczna ale taki banał może pozwolić odpalić ognisko przy pomocy czegokolwiek co choć trochę iskrzy. podobnie może być z wieloma innymi żeczami.


4 sty 2007, o 23:21
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2006, o 08:37
Posty: 611
Lokalizacja: Średniowiecze
Post 
Otóż to !! Człowiek chyba najbardziej boi się tego, czego nie rozumie... zwłaszcza jakieś moherowe berety, które z chemią mają tyle do czynienia, co podczas gotowania obiadu lub zapraw na zimę :twisted: Ale może to też i jego wina ?? Rada dla NAS wszystkich - ostrożniej z towarzystwem :wink:

Pozdrawiam Alchemik

P.S. Za parę lat to na chleb nawet trzeba będzie wypisywać oświadczenia... :D

_________________
ALCHEMICZNA KRUCJATA
Sapentiam, prudentiam et scientiam.
Z rtęcią reaguje dusza...

Obrazek

Eksperyment prowadzi do poznania. Teoria do wiedzy. Synteza tej pary - mądrością staje się w głowach najwytrwalszych.


4 sty 2007, o 23:29
Zobacz profil
*********
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 13:38
Posty: 972
Lokalizacja: <*>
Post 
front napisał(a):
widze ze dochodzimy do punktu gdzie wychodzi na to:
Wszystko(no prawie) może byc niebezbieczne w rękach człowieka który wie co zrobic aby było niebezpieczne. No ale zastanówmy się co mu teraz zrobią na forum HNIW`a Wiktor o tym pisał. No ale jak znaleźli MWK i MWI to co wtedy?? No bo 8latek### ale On jest niepełnoletni.

Ps: Pamiętacie Lejzera http://img372.imageshack.us/my.php?image=bomba6ve.jpg??


Wiktor dużo pisze i robi za bohatera (moze błednei ale tak to odebrałem) ;) Ale w jednym ma racje niekompetencja stosownych organów jest olbrzymia i dzieki temu jest jak jest ;). Moge dodac tylko ze czasami trzeba coś zobić, jakiś chaczyk, jakaś opinia i proszę bardzo wolność stoi otworem ;)

Nie wiem jak u Wiktora ale moge powiedzieć że to bohaterstwo troche inaczej wygląda wtedy gdy sie jest na widelcu ;)
Plocja ma o wiele ważniejsze rzeczy niż zajmować się jakms chemikiem amatorem czy piortechnikiem amatorem.
Co będzie i czy znaleźli .. czas pokarze ;)
Na marginesie radziłbym zwrócić uwagę na zupenie coś innego :) Mianowicie jest się kumplem policjanta jego tajnym konsultantem :)
W policji tak jak w księgach parafialnych nic nie ginie :)
Trudno mi wyrokować za konkretne organ wydające pewne decyzje ale z duzym prawdopodobieństwem mozna stwierdzić iż niektóre miejsca pracy są już neidostępne dla pana W, chociaz moze i nie bo teraz moda na różną egzotyke w pracy. A wizyty będą się powtarzac przy jakichś kolejnych rozrubach, w końcu znajomy piroman już jest ;)
Warto zdać sobie sprwe iż to nie jest nic nei znaczący bohaterski epizod w zycu ;)

_________________
posiadane odznaczenia i ordery :
snopeczek sianka z kokardką - dar od doznanie@MODERATOR
Obrazek


5 sty 2007, o 00:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2006, o 19:53
Posty: 116
Post 
Jeeeeesteeeeś szaaaaaaalooona!

Crazuś - wiem, że wszystko do mnie pasuje, 16 lat, Kraków, ciekawe zainteresowania. Lecz muszę Ci rzec, że Misior cieszy się wolnością i to przez duże U !!
Jestem wolny, szczęśliwy i chodzę do LO :P
ale szpan, chodzę do LO! aaa! czcijcie mnie! czcijcie!

Aby oftopa nie robić, powiem, że ubolewamy nad losem kolegi P. oraz jawnie mu współczujemy. Oczywiście jako osoba źle poinformowana i głupkowata, nic o tej sprawie nie wiem !!

Crazuś, dzięki, że się dla mnie tak rozpisałeś.... ;]


5 sty 2007, o 22:35
Zobacz profil
*********
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 13:38
Posty: 972
Lokalizacja: <*>
Post 
Misiek napisał(a):
Jeeeeesteeeeś szaaaaaaalooona!

Crazuś - wiem, że wszystko do mnie pasuje, 16 lat, Kraków, ciekawe zainteresowania. Lecz muszę Ci rzec, że Misior cieszy się wolnością i to przez duże U !!
Jestem wolny, szczęśliwy i chodzę do LO :P
ale szpan, chodzę do LO! aaa! czcijcie mnie! czcijcie!

Aby oftopa nie robić, powiem, że ubolewamy nad losem kolegi P. oraz jawnie mu współczujemy. Oczywiście jako osoba źle poinformowana i głupkowata, nic o tej sprawie nie wiem !!

Crazuś, dzięki, że się dla mnie tak rozpisałeś.... ;]



Misio Misiątko Misieczke Misisko Pakudo Futrzasta żyjesz i wolnyś żeś !!!! ;) :) ;)
a juzem mysłałem że świat pirotechniki poniósł straty nieodwracalne :)
A dziś cios kolejny bożem myślał iż bitejug zrobił ci pirotechniczną sekcje futerka al widze ze wszystko w dobrym kieruku posżło ;)

Mam nadzieje ze tak łatwo namierzyć sie nei dasz ;)

_________________
posiadane odznaczenia i ordery :
snopeczek sianka z kokardką - dar od doznanie@MODERATOR
Obrazek


5 sty 2007, o 23:02
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2006, o 18:55
Posty: 70
Lokalizacja: kraków
Post 
To mój kolega a drogi złapany to ja. Chodzimy do ZSCh w krakowie. Na razie sprawa jest skierowana do sadu dla nieletnich.

_________________
Obrazek
ZAPRASZAMY


7 sty 2007, o 14:43
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 20:40
Posty: 486
Lokalizacja: From Dead Eternity
Post 
a wiecie co jest w tym najlepsze ?? wystarczy ze zajmujesz sie piro i masz mieszaniny piro ( piro i mw są w prawie od siebie odróżnione -> wow....), ale posiadasz azotan amonu i mąkę ziemniaczaną -> posiadasz prekursory do MW -> posiadasz mw. Polska jest tym cudnym krajem gdzie na kazdego znajdzie sie haka... jakby sie postarać to rolnika mozna wrobić w MW... a mwi ?? powiedzą ze nie potrzebujesz MWi... za samo posiadanie jest juz przesrane... jak dla mnie za związek chemiczny którego nazwa przekracza 7 liter będą karać... paranoja. I tak samo chemików nawet, gdy nigdy nie dotkneli sie prio mozna wrobić a to gazy bojowe czy trucizny... ehhh jak ja kocham ten kraj...

_________________
Life is brutal, a CTX bardziej...

Obrazek


7 sty 2007, o 14:57
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
No to juz wiemy kogo złapali :? A jakieś MW znaleźli w Ciebie?? Czy postawili juz jakies zarzuty?? Zycze zeby wszystko zostało umorzone i zapomniane.
Pozdrawiam KSiężniczek Front


7 sty 2007, o 15:01
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2006, o 18:55
Posty: 70
Lokalizacja: kraków
Post 
U mnie znaleziono jedynie saletrę :) ale u kumpla... Trotyl, pentryt, nadtlenek urotropiny i z tego mi wiadomo azydek ołowiu. No i caaaałą masę sprzętu laboratoryjnego, odczynników itp. Na temat tej wpadki najprawdziwsze informacje zawarte sa w dodatku do dziennika polskiego "Kronika krakowska" na stronie 1 na dole po lewej.

Cytuj:
Ciekawy cytat: "(...) a nsatepnie detonowali je poza miastem. Nic nie wskazuje na to aby te srodki miały być wykozystane do innych przestepstw. Obaj nieletni przyznalisiędo niebezpiecznego hobby. Nigdy wcześniej nie wchodzili w konflikt z prawem, uchodzą za zdolnych i dobrych uczniów, cieszą się dobrą opinią w szkole. Jak sami stwierdzili- ich postępowanie było jedynie uzewnetrznianiem zainteresowań i "uzupełnieniem" wykształcenia."
Koniec cytatu.

Z Zażutów to art 171kk oraz 164 zdaje sie (ten o zagrozeniach pożarem dużych grup ludzi itp...) nam postawiono, do obu sie przyznaliśmy.

_________________
Obrazek
ZAPRASZAMY


7 sty 2007, o 16:03
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Za saletre by Ci gówno zrobili. No ale koledze TNT pent HWDP to nie miło:\. Ze znaleźli u ciebie KNO3 to się nie dziwie bo "roślinki latające" lubisz (to można wywnioskowac z profilu). No i graty *** też chce takie :P. Kolega podpada pod 171 ale Ty??


7 sty 2007, o 16:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..