Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
I wsypa :/ 
Autor Wiadomość
******

Dołączył(a): 13 mar 2006, o 19:59
Posty: 476
Post 
Dexter, a wiesz czemu wpadli...? ktoś podkablował, wyskoczyliscie z czymś czy jak?


7 sty 2007, o 16:54
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2006, o 18:55
Posty: 70
Lokalizacja: kraków
Post 
Podpadam pod 171 bosie przyznałem :) tak samo pod 164. Niby u mnie w domu nie było nic nielegalnego ale stwierdzilem zenie zwale wszystkiego na kumpla zwazywszy że w zasadzie lab był moim pomysłem i wykonaniem.

Najsmieszniej było (wtedy do smiechu mi nie było) ze panowie policjanci (pozdrawiam :)) jakosniewiezyli że "lab" to ta pracownia wpiwnicy i chyba z 50 razy siepytali gdzie jest ten lab. No na razie z policje mam z głowy, czekam tylko na wezwanie do sądu na rozprawe czy te wczesniejsze jakies formalności, nie znam sie. Z tego comi wiadomo najwiekszym moim szczęściem jest to że złapali mnie zanim ukończyłem 17 rok zycia i odpowiadam jako małolat :D Generalnie prawdopodobnie dostene kuratora i jakąś tam kareoprocz tego ale moze sie okazac ze tez pojde do poprawczaka. Te 6miesięcy do 8 lat mnie sie na razie nie tyczy bo mam 16 a nie 17 lat skonczone ufff...

_________________
Obrazek
ZAPRASZAMY


7 sty 2007, o 17:17
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
Udowodnij ze nie robiłeś tego dla przestępców tylko w celach edukacyjnych. Było to w piwnicy bloku. Blok = duzo ludu = 164kk :? gdybyś mieszkał w domu jedno rodzinnym to by pewno było tylko 171kk. Czy dalej będziesz rozwijał swoje zainteresowania (Chemia bo MW raczej nie)?? Do poprawczaka raczej Cie nie wyślą za 171kk no chyba ze bardzo na rozrabiałes. Trzymaj sie pozdrawiam Księżniczek Front.


7 sty 2007, o 17:49
Zobacz profil
Post 
ej ale jak u kogos policja znajdzie jakies chlorany nadchlorany itp. ale nie zmieszane i nie znajda nic co jest mieszanina piro albo MW to chyb nie moga nic zrobic bo nie ma chyba prawa ktore by zabranialo trzymania odczynnikow wiec jak to w koncu jest bo nikt nigdy konkretnie nie pisze. prosze o odp. jasna i klarowna !!


7 sty 2007, o 18:08
******

Dołączył(a): 13 mar 2006, o 19:59
Posty: 476
Post 
niektóry odczyny to trucizny których normalnie w sklepie nie kupisz bez papierka... więc już masz zarzut, dalej... jak znajda odrobinę pcz czy czegoś kolejny zarzut, nie spełnia się norm BHP trzymania odczynów... (jak połowa przedsiebiorstw...) itp itd


7 sty 2007, o 18:13
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2006, o 18:55
Posty: 70
Lokalizacja: kraków
Post 
Jeśli odpowiednie osoby stwierdzą że odczynniki te były wykorzystywane do produkcji MW, MP to masz tak samo przesrane jak jesli by znaleźli :)

_________________
Obrazek
ZAPRASZAMY


7 sty 2007, o 18:53
Zobacz profil
**
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 20:40
Posty: 486
Lokalizacja: From Dead Eternity
Post 
mówiłem to jest tak piekny kraj ze tu mozesz wszystko... po pierwsze bedzie ze trzymasz utleniacze z reduktorami razem a jak na podłodze znajdą 1 g p.cz to nara... Dobrze ze nie skończyło sie najgorzej, a gazety nie zrobiły z was terrorystów... Heh powiem wam -> ciekawa sprawa :D

_________________
Life is brutal, a CTX bardziej...

Obrazek


7 sty 2007, o 19:08
Zobacz profil

Dołączył(a): 16 gru 2006, o 22:48
Posty: 105
Lokalizacja: Poznan
Post 
wspolczucia.... mialem podobne problemy, ale skonczylo sie na pracach spolecznych (papierki w miescie zbieralem:D)... ogolnie dobrze, ze nie mieliscie jakis problemow wczesniej, bo mi prawnik mowil ze jakbym mial jakis problemy, to by mogli powiedziec ze to jest na zamowienie i jestem terrorysta... zycze wytrwalosci... wiadomo kto sypnal? ;)

_________________
- Zimno w ch**.
- A mi w rece!

Alternatywne Forum Gitarowe - www.gitara-online.pl


7 sty 2007, o 22:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 17:28
Posty: 88
Lokalizacja: zewsząd
Post 
ja byłem kiedyś spisany za ... zdewastowanie radiowozu :szok: ciekawe czy gdyby coś u mnie znaleźli (trochę nawozów, karmelki, urotropina, chromian, H2O2 35%, i buteleczka etanolu ;) wszystko trzymane w jednej szafeczce, no i 20m lontu, tera to na pewno został bym terrorystą skoro można nim zostać za posiadanie aa i mąki. jedyna rada to nie trzymać gotowych produktów w domciu i odpalać jak najdalej od domu.

dexterkrak powiedz gdzie to odpalałeś? z gazety wynika że za miastem, pisało tam też (prawdopodobnie nie popełnili innych przestępstw) oskarżają ludzi o rozwijanie swojego potencjału naukowego a na kolesia który groził mi że mnie zaj**ebje (w sklepie :szok: ) powiedzieli że stwarza niską szkodliwość społeczną, a po spotkaniu z nim miałem ochotę poczęstować go ... koktajlem o wykwintnej nazwie (od twórcy zapewne) : mołotowa.


8 sty 2007, o 14:54
Zobacz profil
**

Dołączył(a): 12 kwi 2005, o 10:29
Posty: 391
Lokalizacja: Polkowice
Post 
Ciekawe co by zrobili policjanci jak bym powiedział, że w brico marche jest materiał wybuchowy (wkońcu pełno AA i acetonu :D:D:D )

_________________
http://www.eksploracjapolkowice.fora.pl/


8 sty 2007, o 16:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 17:28
Posty: 88
Lokalizacja: zewsząd
Post 
sprawdź tylko zadzwoń z budki kolo sklepu. a karte odrazu wywal dotego kup ją gdzieś gdzie nie mają pojęcia kim jesteś. :twisted:


8 sty 2007, o 18:31
Zobacz profil
**

Dołączył(a): 12 kwi 2005, o 10:29
Posty: 391
Lokalizacja: Polkowice
Post 
I to jest właśnie błąd takich co tak dzwonią. Telefon też wysyła do centrali swój kod, więc jak z tego samego telefonu potem będziesz dzwonił, mimo iż na innej karcie to i tak cię złapią bo centrala przekaże gdzie jesteś :P .

_________________
http://www.eksploracjapolkowice.fora.pl/


8 sty 2007, o 19:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2006, o 17:28
Posty: 88
Lokalizacja: zewsząd
Post 
ale ja mówiłem o budce telefonicznej.


8 sty 2007, o 19:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2006, o 11:22
Posty: 84
Lokalizacja: Za tobą
Post 
hmm fajny temat.
Ja juz tez mialem rewizje . Bylo dwuch chemikow, i dwuch policjantow
laba mam w garazu kolo domu. Sprawdzali wszystkie substancje. Czy mam gasnice dobry wywiew. oraz czy nie posiadam przeterminowanych odcznynnikow(sic! co druga szkola ma) Na szczęscie mam znajomego sasiada policjanta ktory mie uprzedzil (skad wiedzial nie wiem)Wiec przeterminowane odczynniki zdazylem wyniesc do kumpla. Utleniacze i reduktory ulozyc odzielnie. i spalic cale MP Troche. Probowali sie tylko doczepic do zabezpieczenia garazu (czepiali sie ze nie mam KRAT W OKNACH ale powiedzialem ze zaloze). Takze radze wszystkim ostroznie z kim sie zadajecie. mnie podkablowal kolega z klasy podsluchal moja rozmowe z innym kumplem:(

EDIT: no i kwasy tez trzymajcie odzielnie (nie wiem czemu)tak mi powiedzieli ze ma byc


8 sty 2007, o 19:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, o 18:28
Posty: 88
Lokalizacja: Querétaro
Post 
KOLEGA ?? !! ??
Ja bym go chyba zabił :D
Ja mam wszystkie Odczynniki Piro oddzielnie dlatego jest mniejsze prawdopodobienstwo jak przyjdzie policja ze sie doczepia :D
Najgozej miec cos pomieszane jak sprawdzaja ...

_________________
http://forum.pirotechnika.one.pl/index.php <- mam juz 2 * :D


8 sty 2007, o 20:06
Zobacz profil
Post 
Teraz u mnie w domu to są niezłe jaja przez tą wpadkę.... Co jak co dexter miałeś swoje 5 min. w Zetce, ale to nie ma czego zazdrościć :( .
Najgorszy to mój je**** sąsiad sam się pcha do mnie do piwnicy jak tam dłużej siedzę, bo on się z browarem przed żoną ukrywa :szok: . Zmierzając do sedna chciałem tylko powiedzieć że trzym się ostro a koleszki nie wpi***** bo jesteście na tym samym statku 8) . Po raz kolejny życie pokazuje że najgorsi są frajerzy....


8 sty 2007, o 20:24
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..