Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Policja 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sty 2006, o 18:55
Posty: 70
Lokalizacja: kraków
Post 
Cytuj:
ich wiedza jest nieograniczona w każdej kategorii!



dialog miedzy mna a facetem zpatrolu saperskiego u mnie w domku

On: czy ty wiesz że od tej urotropiny blok mógł sie łozyć w pół?!
Ja: Eee... Ale urotropina nie wybucha...
On: kto tu skończył szkołe gnojku, Ja czy ty?

_________________
Obrazek
ZAPRASZAMY


25 sty 2007, o 18:12
Zobacz profil
***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 cze 2006, o 20:19
Posty: 1039
Lokalizacja: Warszawa
Post 
...


Ostatnio edytowano 26 lut 2008, o 19:18 przez Front, łącznie edytowano 1 raz



25 sty 2007, o 18:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2006, o 13:18
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź
Post odp.
Witam
Jak by nie patrzył coś w tej szkole musiał skończyć, bo od tak ludzi do saperki nie biorą. Coś musi wiedzieć, bo jak każdy wie saper myli się tylko raz. On po prostu Cię uświadomił, że z uro można zrobić mw :D Tylko trzeba się postarać :D Pewnie, nie z samej uro, ale z czymś, ale tego Ci nie powiedzą :D oni mają głównie teorię a nie praktykę :D

_________________
Obrazek
kubatron napisał(a):
Mendelejew i jego spolka


25 sty 2007, o 18:25
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, o 00:29
Posty: 703
Lokalizacja: behind enemy line
Post 
Jasne jasne. Nie widziałem jeszcze sapera bez praktyki. To tak jakby powiedzieć, że mgr chemii nie ma praktyki tylko samą teorię. Pomyśl, przecież jest tyle niewypałów po lasach.

A co do dexterkrak to prawdopodobnie chodziło mu, że pośrednio z urotropiny można zrobić MW i wtedy blok może pierdyknąć. Albo się po prostu pomylił i nie chciał się do tego przyznać. Każdy tak ma. Jakbyście popełnili gafe i taki 5-letni gnojek by Was poprawił to 3/4 z Was zaprzeczyłaby :wink:

_________________
Obrazek

Studentem jestem i nikt, kto ma wódkę, nie jest mi obcy.


25 sty 2007, o 18:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2006, o 13:18
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź
Post odp.
Blizzard chodzi mi o to, że oni głównie znają C4 i inne gotowce, a sami nic nie robią, bo i po co jak mają gotowce ? Ale uwierz mi na słowo, że nie wiedzą jak wygląda ANFO, czy inne Mw domowej roboty. Co do doświadczenia źle rozpisałem wypowiedź, ale większość ine rozróżnia TNT od ANFO czy Amonala od HMTD. Taka prawda :D Wiedzą jak rozbroić bombę, ale najprostszych mw Ci nie rozpoznają ... a może to nie ich specjalizacja ? Kto to wie :D

_________________
Obrazek
kubatron napisał(a):
Mendelejew i jego spolka


25 sty 2007, o 21:12
Zobacz profil
*******

Dołączył(a): 19 paź 2004, o 00:05
Posty: 180
Post Re: odp.
Bystry napisał(a):
Blizzard chodzi mi o to, że oni głównie znają C4 i inne gotowce, a sami nic nie robią, bo i po co jak mają gotowce ? Ale uwierz mi na słowo, że nie wiedzą jak wygląda ANFO, czy inne Mw domowej roboty. Co do doświadczenia źle rozpisałem wypowiedź, ale większość ine rozróżnia TNT od ANFO czy Amonala od HMTD. Taka prawda :D Wiedzą jak rozbroić bombę, ale najprostszych mw Ci nie rozpoznają ... a może to nie ich specjalizacja ? Kto to wie :D


Oj cos bajki opowiadasz :? mi sie wydaje ze jest na odwrot :lol:

_________________
niewazne jak wąską furtką przeciskac sie mam
co spotka mnie z litanii kar
sternikiem wlasnych losow jestem sam
wlasnej duszy kapitanem


25 sty 2007, o 23:30
Zobacz profil
@MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2006, o 00:29
Posty: 703
Lokalizacja: behind enemy line
Post 
Ech, no nie wmawiaj mi, że saper nie zna się na MW. Myslisz, że jak Ty rozróżniasz ANFO od TNT to taki saper nie rozróżni. To nie jest wiedza tajemna. Kuźwa, to tak jakby lekarz nie znał sie na anatomii

_________________
Obrazek

Studentem jestem i nikt, kto ma wódkę, nie jest mi obcy.


26 sty 2007, o 00:36
Zobacz profil
Zasłużony dla forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2005, o 20:44
Posty: 51
Lokalizacja: Astral City
Post 
Policja.. to tak jak ludzie jedni tacy drudzy inni... znam kilku z ktorymi da sie pogadac i wiedza co mozna pominac a czym sie zajac ale zdazaja sie tez tacy co za byle blachostke potrafia wlepic 100zl i blyszcza... i sa tez takie pipy jak moj dzielnicowy... ide sobie osiedlem , 3 drechow wyrwalo(pierwszy raz ich widzialem) no wiec napoczatku uciekam, dobiegam za rog, nie ma gdzie isc... wiec gaz z kieszeni "psssik" 2 pety,but i spier***... patrze a tu z 40m dalej na parkingu moj dzielnicowy w radiowozie co sie przyglada, podchodze pytam dlaczego nie interweniowal! a on co na to ? :|:|:| ich było 3 a ja jeden, co bym zrobił ? myslalem ze padne ze smiechu ........ mial gaz, pale , czy gnata to nie wiem ale bał sie wtracic to juz poprostu porazka, :szok:


26 sty 2007, o 03:00
Zobacz profil
******

Dołączył(a): 13 mar 2006, o 19:59
Posty: 476
Post 
hahahahahahaha :lol: :lol: :lol:
nie no brechta z samego rana, to przechodzi ludzkie pojęcie :lol: najprawdopodobniej zwialiby na sam widok policjanta, ale siedzieć w radiowozie i się patrzeć? :szok: śmiech czy płacz?


26 sty 2007, o 10:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2006, o 13:18
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź
Post 
Płacz ..... masakra .... a mówcie co chcecie :D ja i tak wiem swoje :D

_________________
Obrazek
kubatron napisał(a):
Mendelejew i jego spolka


26 sty 2007, o 14:04
Zobacz profil

Dołączył(a): 16 gru 2006, o 22:48
Posty: 105
Lokalizacja: Poznan
Post 
haha! no to pogratulowac dzielnicowego:D do nas kiedys podjechal radiowoz, na boisko do kosza bo bylismy za glosno... no i wiadomo jak to boisko w lecie kolo 23:D piwko, fajki, ruski szampan i jointy a tu nagle paly:D no to on wszystkich spisuja i nadaja przez centrale:D nas bylo tak z 20 paru, a ich 5:D jak sie zaczely sypac pozdrowienia dla siostr, braci i kogo tam jeszcze sie dalo z centtrali to sobie poszli i POPROSILI zebysmy byli ciszej:D

_________________
- Zimno w ch**.
- A mi w rece!

Alternatywne Forum Gitarowe - www.gitara-online.pl


27 sty 2007, o 23:44
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Multumiri adresate phpBB.com & phpBB.ro..
Design creat de Florea Cosmin Ionut.
© 2011

..